www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: baca
Nie Wrz 16, 2007 7:17 pm
NIECHORZE I POGORZELICA 2006
Autor Wiadomo¶æ
Wodnik szuwarek 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 36
Do³±czy³: 04 Lut 2006
Posty: 5
Sk±d: PoÅ‚czyn Zdrój
  Wys³any: Pon Kwi 17, 2006 10:19 am   NIECHORZE I POGORZELICA 2006

Ello
Jak wybieracie się do Niechorza w tym sezonie to dajcie o sobie znać :lol:
pisajta do mnie na gy-gy bo jade tam nie znajÄ…c nikogo 6336550


Pozdro dla wszystkich ratoli :wink:
 
 
     
jeenna 
Forumowicz WOPR
ratownik WOPR


Do³±czy³a: 16 Kwi 2006
Posty: 27
Sk±d: lubuskie
Wys³any: Wto Kwi 18, 2006 3:48 pm   

Pracowałam tam w 2004 od któregoś czercwa do któregos wrzesnia
Bylo fajnie pomimo warunków itp ! Mi sie podobalo ;-) i życze Ci dobrej pracy i zgrania z tamtejsza ekipa ;-) a ten sezon zastanawiam sie czy czasem tam tez troche nie popracowac .. :D
_________________
_jeenna_
 
 
     
k4cp3r 
Forumowicz WOPR



Wiek: 36
Do³±czy³: 30 Mar 2006
Posty: 32
Sk±d: Stargard SzczeciÅ„ski
Wys³any: Pon Kwi 24, 2006 11:02 pm   

Wodnik już na 100% jedziesz do Niechorza? Ja się też tam wybieram.
 
     
KASZKIET 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 39
Do³±czy³: 19 Sty 2006
Posty: 117
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Pon Maj 01, 2006 10:23 am   

ty jenna a kto ty jestes????
_________________
2001-MR,SM/2004-RW/2005-St.SM +lic.hol.
2009-KPP/2010-RWP, RWÅš, RWM

znajdziesz mnie tam gdzie latarnia, baltyk i syrena :P

JANUSZ KORWIN MIKKE NA PREZYDENTA!!
 
     
FK
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 08 Kwi 2006
Posty: 35
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Nie Maj 14, 2006 3:51 pm   

niechorze i pogorzelica? ahhh to te plaże gdzie chcą żeby przez 2 tygodnie pracowac za free... heh... śmieszne...
 
     
okecaj 
Wypowie się, choć w ostateczności
okecaj


Wiek: 51
Do³±czy³: 02 Maj 2006
Posty: 14
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Pi± Cze 09, 2006 12:52 pm   

będę w pogorzelicy od 01.07.2006 do 15.07.2006. Niestety tylko z kolonią. Ale pozdrawiam i zyczę miłej współp[racy choć jak mam doświadczenia z lat ubiegłych to ratownicy na plaży trochę lekceważą tych z koloni. A mamy takie same uprawnienia ja inni a czasami lepsze. Mam nadzieję że w tym roku dobrze się nam będzie pracowało. pozdrawiam wszystkich WOPROWCÓW pracujących w tych dniach w pogorzelicy. :?
 
 
     
KASZKIET 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 39
Do³±czy³: 19 Sty 2006
Posty: 117
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Czw Cze 15, 2006 11:25 pm   

nie chodzi o to ze lekcewaza no ale nie oszukujmy sie CZLOWIEK!!! masz swoja i tylko swoja grupke bahorow pokompiesz ich te 3 -4 godzinki dziennie MAX i masz loozik nic nie musisz robic tylko stoisz na lini brzegowej i patrzysz a jak brzydka pogoda to grzejesz dupe w gondoli a nie maszerujesz po plazy!!
_________________
2001-MR,SM/2004-RW/2005-St.SM +lic.hol.
2009-KPP/2010-RWP, RWÅš, RWM

znajdziesz mnie tam gdzie latarnia, baltyk i syrena :P

JANUSZ KORWIN MIKKE NA PREZYDENTA!!
 
     
okecaj 
Wypowie się, choć w ostateczności
okecaj


Wiek: 51
Do³±czy³: 02 Maj 2006
Posty: 14
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Nie Cze 18, 2006 10:46 pm   

Jak wiesz nie każdy może dostać się do pracy na plaży. A przecież wszyscy jesteśmy jedną rodziną i chyba szacunek się należy dla wszystkich , dla tych co stoją na plaży, dla tych co na koloni i na basenach , pracujemy dla jednej firmy. Jesteśmy RATOWNIKAMI. Pozdrawiam okecaj
 
 
     
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Do³±czy³: 29 Mar 2005
Posty: 336
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Nie Cze 18, 2006 11:08 pm   

KASZKIET napisa³/a:
asz swoja i tylko swoja grupke bahorow pokompiesz ich te 3 -4 godzinki dziennie MAX
---> czasem te 3- 4 godzinny dziennie zamieniaja sie w prace od 10:00 do 14:00 i od 15:00 d0 18:00
KASZKIET napisa³/a:
a jak brzydka pogoda to grzejesz dupe w gondoli
---> Masz widze troszke mierne pojecie o pracy na koloniach i obozach bo tam oprocz jak okreslasz "stania na linii brzegowej" masz w swoich obowiazkach przeprowadzanie roznego rodzaju zajec sportowo - rekreacyjnych i to wlasnie w momencie nie pogody.

Idac Twoim tokiem myslenia to jak widze ratownikow miejskich to oni nie robia nic tylko leza pod wieza...albo na niej siedza i sciemniaja panienki.

KASZKIET troszke pokory i szacunku bo do pracy na plazy miejskiej nikt Ciebie nie zmusza, zawsze mozesz zajac sie pilnowaniem grupy bahorow.

Zgadzam sie okecajem ze nie kazdy moze dostac sie na plaze bo wiesz KASZKIET niektorzy maja jakies egzaminy do szkoł w czasie wakacji,praktyki, jakies prace musza bronic, a niektorzy tez pracuja zawodowo i nikt im nie da 2 miesiecy urlopu.
Ale mysle ze Ty o tym wszystkim wiesz bo czytajac posty widac, ze madry z Ciebie chlopak i orientujesz sie w realiach zycia:-)
 
 
     
KASZKIET 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 39
Do³±czy³: 19 Sty 2006
Posty: 117
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Sro Cze 21, 2006 7:02 am   

hahahah - no comments POZDRO
_________________
2001-MR,SM/2004-RW/2005-St.SM +lic.hol.
2009-KPP/2010-RWP, RWÅš, RWM

znajdziesz mnie tam gdzie latarnia, baltyk i syrena :P

JANUSZ KORWIN MIKKE NA PREZYDENTA!!
 
     
bela 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³a: 26 Lip 2006
Posty: 1
Sk±d: London
  Wys³any: Sro Lip 26, 2006 4:46 pm   

Hejo :D czy ktos zna boskieho ratownika ze Szczecina ktory teraz pracuje w Niechorzu i ma na imiÄ™ Stefan??:P PILNE!!! :)
 
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Sro Sie 09, 2006 8:50 pm   

KASZKIET napisa³/a:
hahahah - no comments POZDRO

KASZKIET lepiej sie nie odzywac i byc uwazanym za glupca niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Sro Sie 09, 2006 10:31 pm   

skacowany -nie jest powiedziane ze masz obowiazek to: "Masz widze troszke mierne pojecie o pracy na koloniach i obozach bo tam oprocz jak okreslasz "stania na linii brzegowej" masz w swoich obowiazkach przeprowadzanie roznego rodzaju zajec sportowo - rekreacyjnych i to wlasnie w momencie nie pogody" robic. jak sobie ustalisz umowe takie bedziesz mial obowiazki
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
     
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Do³±czy³: 29 Mar 2005
Posty: 336
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Czw Sie 10, 2006 7:49 pm   

HDS wiem ze to nie jest powiedziane i jak sobie ustalisz tak sobie masz. Ale patrzac w ten sposob to nie musisz pracowac na miejskiej plazy za 500 zl w strasznych warunkach socjalno-bytowych, tylko spac w 3 *** hotelu zarabiac 2000 PLN. Nie musisz pracowac na parcianych noszach, i PRL-owskich aparatach do sztucznego oddychnia, tylko przy kazdej wiezy mozesz miec R-1 + defi, deska i oczywiscie skuterem. BO W KONCU JAK SOBIE USTALISZ TAK SOBIE MASZ.
Ale jak glosi teoria Marksa o walce klas która sprawdza sie wszedzie (nawet wsród ratowników) - to zawsze siłe najemna wykorzystywana jest jest przez klase posiadajacych :-) wiec przestan opowiadac bajki o ustalaniu sobie warunkow takich idealnie jakie Ci pasuja.
_________________
Zawsze powinieneś przerwać CPR po drugim Au!ze strony pacjenta
 
 
     
Szpagaciara 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 40
Do³±czy³a: 19 Sie 2006
Posty: 3
Sk±d: Katowice
Wys³any: Sob Sie 19, 2006 5:29 pm   

Witam ;)
Właśnie 3 dn. wróciłam z Pogorzelicy (byłam z moimi gimnastyczkami na obozie sportowym) i napiszę jedno .... że byłam bardzo zaskoczona (ale pozytywie oczywiście ) zachowaniem ratowników. Otóż któregoś dnia jeden z nich podszedł i powiedział "że służą pomocą i wystarczy tylko podejść oraz zgłosić grupę jeśli chciałybyśmy wraz z koleżanką pozwolić gimnastyczką popływać w morzu bo zauważyli że boimy się je puszczać same"
Nieco że byłam zaskoczona podejściem do całej sytuacji to jeszcze nie wiedziałam co mam odp. Jeżdżę co roku nad POLSKIE MORZE ale jeszcze nigdy nie miałam takiej fachowej opieki od strony Ratowników. Dlatego też przesyłam SERDECZNE POZDROWIENIA z Katowic od gimnastyczek artystycznych :]
p.s.- oczywiście wiadomo Ratownicy tylko pracują w Pogorzelicy ale tak naprawdę to są z innych miast ....
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytañ do SQL: 17