www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: baca
Nie Wrz 16, 2007 7:17 pm
NIECHORZE I POGORZELICA 2006
Autor Wiadomo¶æ
swimmer88 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 35
Do³±czy³: 12 Gru 2005
Posty: 45
Sk±d: Å‚dz
Wys³any: Nie Sty 07, 2007 7:14 pm   

Przede wszystkim wyrazy szacunku dla Pepe i Ice. Wreszcie ktoś napisał coś prawdziwego i mocno konstruktywnego na temat Niechorza. To, co zostało opisane przez Pepe, dotyczące szaleństw szanownego pana Sancza, nie wydaje mi się w żadnym stopniu dziwne. Już rok wcześniej, a zapewne i w ubiegłych latach, Sanczo postępował kompletnie nieodpowiedzialnie i zupełnie nie interesował się tym, czy zrobi komuś krzywdę, czy nie. Jakimś cudem wówczas nie zrobił. Wszyscy chyba dostatecznie szybko uciekali sprzed maski pędzącego po drodze dla pieszych dzika, wpływającej znienacka na kąpielisko łódki. I chyba wszyscy dobrze się trzymali jeżdżąc na przyczepce od łódki. A skacząc z samochodu w klapeczkach przy 60 km/h wykazali się niezwykłą sprawnościa:) teraz mogę już zostać kaskaderem:) kolejna kwestia... Jakość pracy w Niechorzu... Wystarczyło, by mgiełka lekka nadeszła, a tu nie ma nikogo, wszyscy śpią. I nie mówcie o pięknych ideach ratownictwa, bo to troszke sie z prawdą mija. I tu sytuacja z ofiarnymi ratownikami, pędzącymi na pomoc młodym gimnastyczkom. Każde dziewcze w okolicy nie mogło ujść uwagi kolegi Kaszkieta i reszty ekipy.ciekawe, czy z równą chęcią popędziliby do grupy emerytów z pobliskiego sanatorium.

MODERATOR
Tym razem poprawiłem Twój post. Jeśli będziesz nadal używał tylko wielkich liter zablokuję Ci możliwość pisania wiadomości na forum.

baca
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17