www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
WOJNY CIÄ„G DALSZY CZYLI , CZY JEST SZANSA NA NORMALNOÅšC
Autor Wiadomo¶æ
bienio 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 3 razy
Wiek: 56
Do³±czy³: 25 Maj 2012
Posty: 403
Sk±d: Woda
Wys³any: Czw Maj 21, 2015 4:58 pm   

stary ratownik napisa³/a:
Czytając to, co się na nich pojawia - można powiedzieć tylko jedno: nie jest dobrze. Jest fatalnie.


Nazwałbym - niezrozumiałe, bo człowiek nie wie która strona jest "ta prawdziwa" :D

Na wwwzgwopr.pl czytam :

W dniach 1-3 maja 2015 roku na Cyprze odbyÅ‚o siÄ™ spotkanie Dyrektoriatu International Life Saving Federation of Europe, gdzie WOPR reprezentowany byÅ‚ przez Wiceprezesa Piotra Synowica oraz Artura Bulaka i Aleksandra Skaliy. Zarówno podczas obrad jak i kuluarowych spotkaÅ„ z wyczekiwaniem przyjÄ™te zostaÅ‚y wyjaÅ›nienia o unormowaniu siÄ™ sytuacji w WOPR. CzÅ‚onkom Dyrektoriatu wyjaÅ›niono, że ostatnie dwa lata zmian jakie zaszÅ‚y w WOPR nie wpÅ‚ynęły negatywnie na wykonywanie ratownictwa w Polsce, gdzie dziaÅ‚ania praktyczne realizowane sÄ… na poziomach wojewódzkim i lokalnym. ILS podziela stanowisko WOPR w sprawie doprowadzenia do prawomocnych wyborów wÅ‚adz centralnych i z caÅ‚a stanowczoÅ›ciÄ… zapewniÅ‚o, że WOPR jest czÅ‚onkiem ILS i nie przewiduje siÄ™ aby sytuacja ta miaÅ‚a ulec zmianie – usÅ‚yszeli nasi przedstawiciele w aspekcie dziaÅ‚aÅ„ jakie w ostatnich latach byÅ‚y podejmowane i miaÅ‚y na celu zmianÄ™ tego stanu. Wiceprezes Synowiec oÅ›wiadczyÅ‚, że WOPR wycofaÅ‚ jedynie rekomendacjÄ™ Jerzemu Telakowi, z uwagi na jego dziaÅ‚ania w okresie ostatnich dwóch lat oraz prawomocne orzeczenie SÄ…du Honorowego i podkreÅ›liÅ‚, że pozostali przedstawiciele WOPR posiadajÄ… poparcie naszej organizacji, jednakże w sprawie poprzednich wÅ‚adz wypowiedzieć siÄ™ musi nowowybrana Główna Komisja Rewizyjna. WiÄ™cej informacji przekażemy po opublikowaniu protokoÅ‚u z obrad.

A na wopr.pl jakby nic się nie stało ..... Tu piszą o Wietrznicy, tu nie piszą .... kurna chata o co kaman ?
_________________
- MR WOPR
- Sternik Motorowodny
- RW
- IRR - sp. PÅ‚ywanie
- KPP, RWP, RWÅš, RWM
- Ratownik Wodny MSW
- Trener Klasy II - PÅ‚ywanie
---------------------------
 
     
stary ratownik 
Starszy Forumowicz WOPR


Pomóg³: 4 razy
Do³±czy³: 10 Lut 2013
Posty: 362
Sk±d: Kalisz
Wys³any: Czw Maj 21, 2015 6:11 pm   

ten materiał mnie "rozwalił" - to dopiero "o co kaman" :roll:

[ Dodano: Czw Maj 21, 2015 6:11 pm ]
http://www.wopr.pl/index....ickie-refleksje
_________________
wszyscy chcemy dobrze, nie skaczmy więc sobie do gardeł, a skoncentrujmy na misji ratowania życia
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Czw Maj 21, 2015 10:59 pm   

.Starczy.
I myślę, że w sprawie MP też nie ma co robić paniki tylko rozejrzeć się gdzie indziej niż tam gdzie było ustalone. Może się jednak coś uda.Może.
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 06 Mar 2009
Posty: 200
Sk±d: Olsztyn
Wys³any: Nie Maj 24, 2015 3:06 pm   

s.o. napisa³/a:
Kto jest administratorem strony zgwopr.pl? Zawartość jej jest delikatnie mówiąc skromna. Co jest tego powodem? Niechęć do pracy administratora , cenzura, czy inny powód?


Administratorem jestem ja. Niechęć chyba nie - najprawdopodobniej praca po 18h na dobę.
 
     
P.M. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
P.M.


Pomóg³: 2 razy
Wiek: 52
Do³±czy³: 18 Maj 2013
Posty: 111
Sk±d: Kielce
Wys³any: Nie Maj 24, 2015 10:07 pm   

Widocznie trzeba znaleźć ludzi, którzy chcą pracować, a nie wręczać lub otrzymywać ordery. Organizacja z 50-letnim stażem i 80 tysiącami członków....... Chociaż pierwsza liczba powoli idzie w górę, a druga zdecydowanie szybciej w dół. I zaznaczam, nie ma tu żadnej uszczypliwości tylko stwierdzenie faktu :lol:
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 06 Mar 2009
Posty: 200
Sk±d: Olsztyn
Wys³any: Czw Maj 28, 2015 10:07 pm   

P.M. napisa³/a:
Widocznie trzeba znaleźć ludzi, którzy chcą pracować, a nie wręczać lub otrzymywać ordery. Organizacja z 50-letnim stażem i 80 tysiącami członków....... Chociaż pierwsza liczba powoli idzie w górę, a druga zdecydowanie szybciej w dół. I zaznaczam, nie ma tu żadnej uszczypliwości tylko stwierdzenie faktu :lol:


Patrzac na zestawienia które kiedyś opublikował JT (tzn przed wyborami ponad 3500 było z Kielc ;)
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 61
Do³±czy³: 04 Gru 2007
Posty: 629
Sk±d: woj.Å‚odzkie
Wys³any: Pi± Maj 29, 2015 8:38 am   

Drogi SCHE.
...ale skorzystać z oferty tych, którzy chcieli pomóc w pracach przy stronie (np uzupełniając poszczególne zakładki) nikt z ZG nie był zainteresowany, nawet nie było odpowiedzi na oficjalna propozycję.
zakładka sport, stworzyłem nową stronę www.sportwopr.pl, która liczyłem na to że będzie podpięta pod zakładkę sport-minęło 6 miesięcy brak reakcji

W związku z powyższym widzę tylko złe intencje w administrowaniu stroną www.zgwopr.pl i każda krytyka jest uzasadniona, a obrażanie się nie powinno mieć miejsca

Na marginesie może ktoś ZG odpowie kiedy wreszcie zostaną umieszczone podjęte uchwały, protokoły ze zjazdów, protokoły z posiedzeń ZG i prezydium.

O przepraszam, zauważyłem pewien postęp. Zakładka o odznaczeniach została uzupełniona, czyżby wręczanie odznaczeń miałoby stanowić nowy po audycie priorytet w działąności WOPR.
_________________
s.o.
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pi± Maj 29, 2015 2:08 pm   

Twoja zgryźliwość s.o. nas mobilizuje.
Staramy się jak możemy. Twój żal przekażę do Komisji sportu. Zajmują się tym osoby wybrane przez władze WOPR i mnie (ani She!) w ich wnikać nie wypada. mamy swoje działki. Taka to różnica z poprzednich lat.
A wzory orderów ... są, Kapituła ... jest, orderów ... nie ma - zostały rozdane, a więc nie martw się, że to będzie główny priorytet.
Poprzednio strona WOPR wyglądała dobrze ale jak widać ... wyglądała. A nie tylko o to chodzi.
W sumie i tak masz szczęście, że ktoś Ci odpowiada, bo za zamierzchłych czasów to nikt by z Tobą dysputy nie podjął. Nie mówiąc, że niewielu odważyłoby się w ogóle odezwać na takie tematy. Ot zalety zmian. Ale nie doceniane :lol:
 
     
P.M. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
P.M.


Pomóg³: 2 razy
Wiek: 52
Do³±czy³: 18 Maj 2013
Posty: 111
Sk±d: Kielce
Wys³any: Pi± Maj 29, 2015 10:12 pm   

Słowa, słowa, słowa.....
a czas ucieka :roll:

[ Dodano: PiÄ… Maj 29, 2015 10:19 pm ]
P.S. A kogo to obchodzi jak było, pytanie jak będzie :?: :?: :?:
 
     
stary ratownik 
Starszy Forumowicz WOPR


Pomóg³: 4 razy
Do³±czy³: 10 Lut 2013
Posty: 362
Sk±d: Kalisz
Wys³any: Wto Cze 02, 2015 9:45 pm   

Kto reprezentuje obecne władze WOPR w ILS? ... bo już się gubię. Czy pan Telak nadal jest przedstawicielem naszego kraju jako wiceprzewodniczący?
http://www.wopr.pl/index....r-w-czstochowie
_________________
wszyscy chcemy dobrze, nie skaczmy więc sobie do gardeł, a skoncentrujmy na misji ratowania życia
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Cze 03, 2015 4:19 pm   

Nie. JT została cofnięcia rekomendacja i ILS przyjął to do wiadomości i potwierdził. Przedstawicielami WOPR są Tomek w ILS, a w komisjach ILSE Olek, Filip i Kuba. Przedstawicielem w Zarządzie ILSE jest Piotrek Synowiec.
Były wiceprzewodniczący ILSE widać nie może się z tym tytułem rozstać, choć był o fakcie cofnięcia rekomendacji poinformowany. Ale to podobnie jak z " byciem" prezesem WOPR.
Szat o takie zachowanie drzeć nie będziemy choć czytać przykro. Ocenę zostawmy członkom WOPR.
 
     
Perykles
Starszy Forumowicz WOPR


Pomóg³: 21 razy
Do³±czy³: 15 Gru 2009
Posty: 419
Sk±d: inÄ…d
Wys³any: Sro Cze 03, 2015 8:17 pm   

PB napisa³/a:
...Szat o takie zachowanie drzeć nie będziemy choć czytać przykro. Ocenę zostawmy członkom WOPR.
Kiedy nikt tutaj nic nie będzie oceniał tylko przyjmował do wiadomości i to niezależnie czy to członek WOPR czy też wręcz przeciwnie. Skoro na stronie wopr.pl napisano że dr JT to Wiceprezydent International Life Saving Federation of Europe to widocznie jest i już (tym bardziej że wbił gwoździa w drzewiec sztandaru :lol: ).
A tak na poważnie to dopóki nie odzyskacie oficjalnej strony WOPRu (może by w końcu ktoś się ruszyła w tej sprawie) to JT nie dość że będzie funkcjonował w świadomości wielu jako wiceprezydent ILS ale nawet jako prezes WOPRu skoro tyle lat był a na stronie nie napisano że zaprzestał bycia. :neutral:
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pi± Cze 05, 2015 8:38 pm   

Perykles napisa³/a:
Skoro na stronie wopr.pl napisano że ... to ....

Perykles ty taki z natury jesteś ... nie teges? Czy tylko udajesz? Czy kochasz JT i bajzel jaki nam zgotował?
Perykles napisa³/a:
A tak na poważnie to dopóki nie odzyskacie oficjalnej strony WOPRu

Oficjalna strona WOPR (KRS 50111) jest zgwopr.pl. I nie ma tu co myśleć.
Strona wopr.pl jest prywatną stroną. To że ktoś kiedyś ją ukradł i z niej póki co korzysta - to inna sprawa. Podobnie jak Audi, które za złotówkę kupił JT.
Nie wiem czy bardziej łopatologicznie można to wytłumaczyć? Ale jak ktoś nie chce zrozumieć - to nie rozumie.
W Częstochowie, tamtejszy WOPR nie zaprosił Prezesa WOPR, a zaprosił byłego prezesa. Widocznie dla nich JT jest ważniejszy. Czemu? Nie wiem. Może wyjdzie (a wyjdzie) w dokumentach. :mrgreen:
 
     
Perykles
Starszy Forumowicz WOPR


Pomóg³: 21 razy
Do³±czy³: 15 Gru 2009
Posty: 419
Sk±d: inÄ…d
Wys³any: Pi± Cze 05, 2015 10:55 pm   

PB napisa³/a:
Perykles ty taki z natury jesteÅ› ... nie teges? Czy tylko udajesz? ...
Nie udaję ... samo tak wychodzi jak patrzę na operatywność i w ogóle poziom funkcjonowania nowego zarządu którego jesteś członkiem. Aktualny zarząd to dopiero jest "nie teges" i tu określenie to pasuje jak ulał bo wnioskuję z Twojej wypowiedzi że ma raczej negatywne konotacje.
PB napisa³/a:
... Czy kochasz JT i bajzel jaki nam zgotował? ...
Nie wydaje ci się że wmawianie wszystkim którzy się z Tobą nie zgadzają lub mają inny osąd sytuacji że są fanami JT lub że działają w porozumieniu z JT jest po prostu śmieszne? Nie dość że argumentacja taka jest żenująco niska to wydaje mi się że wieloletni sprzymierzeniec a nawet sojusznik (żeby nie powiedzieć poplecznik) JT w jego działaniach nie powinien takich zarzutów wysuwać.
PB napisa³/a:
...Oficjalna strona WOPR (KRS 50111) jest zgwopr.pl. I nie ma tu co myśleć.
Strona wopr.pl jest prywatną stroną. To że ktoś kiedyś ją ukradł i z niej póki co korzysta - to inna sprawa...
Jeśli przyjmiemy (bo na to niestety wygląda) że strona zgwopr.pl to strona ZG WOPR to faktycznie nie ma sprawy i zarząd robi sobie na niej co chce tylko szkoda że WOPR (czyli właściwie członkowie) nie mają swojej strony organizacyjnej.
Jeśli natomiast strona wopr.pl (przez większość uważana za oficjalną stronę WOPR) została ukradziona to powinno się podjąć kroki w celu jej odzyskania ale do tego trzeba by się wykazać minimum chęci i operatywności a zwłaszcza tej drugiej naszemu zarządowi brakuje .Chęci może i są ale nic z nich nie wynika i to nie tylko w tej sprawie.
Jeśli domena została przekazana bezprawnie to być może już na poziomie NASKu udałoby się sprawę załatwić (ale czy ktokolwiek w ogóle to sprawdzał :???: ). Jeśli trzeba by było iść do sądu to myślę że jedna rozprawa załatwiłaby sprawę (jeśli by się w ogóle odbyła).
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
  Wys³any: Pon Cze 08, 2015 12:38 pm   

Perykles napisa³/a:
jak patrzę na operatywność i w ogóle poziom funkcjonowania nowego zarządu którego jesteś członkiem. Aktualny zarząd to dopiero jest "nie teges"

Perykles napisa³/a:
Nie wydaje ci się że wmawianie wszystkim którzy się z Tobą nie zgadzają lub mają inny osąd sytuacji że są fanami JT

No dostałem po łapach. Walę skruchę. Się postaramy :grin: Ale miło słyszeć, że nie jestem taki osamotniony w "niebyciu" fanem

Perykles napisa³/a:
wieloletni sprzymierzeniec a nawet sojusznik (żeby nie powiedzieć poplecznik) JT w jego działaniach nie powinien takich zarzutów wysuwać.

No do św. Pawła to się porównywać nawet nie śmiem. Ale jestem jednym z niewielu, którzy tego nie kryją, że popierałem działania JT.
Tylko tu chodzi nie o osobę, a o działania tej osoby. Personalnie do tego nie podchodzę, bo formacja w jakiej JT pracował przysłużyła się mi w przeszłości.
Problem powstał w chwili gdy zaczął oszukiwać i kłamać. Jeżeli inni wiedzieli o jego przekrętach (a wiedzieli) to trzeba było mówić, a nie siedzieć cicho i zwalać problemy na PB i innych :grin:

Perykles napisa³/a:
powinno się podjąć kroki w celu jej odzyskania

Na poziomie NASKu się niestety nie udało i sprawę trzeba załatwić w sądzie. I pewnie się będzie załatwiać.

Pozdrawiam.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 17