www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: pioro6
Wto Sie 05, 2008 11:50 pm
Praca W Hiszpanii na caly sezon!!!
Autor Wiadomo¶æ
divide
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 11 Cze 2006
Posty: 16
Sk±d: kko/ldz
  Wys³any: Pi± Pa¼ 20, 2006 11:54 pm   ...

tak do Powszechnej wiadomosci, to ja niejestem RADEK! to iz WASZ organizator polecial z Wami w *uja to juz niemoja wina... ja "swoim" ludziom powiedzialem od poczatku jakie sa warunki. Radek popelnil pare bledow ale wg. mnie nie zasluguje na to co o nim piszecie. Pozatym NIECHCE zeby ktokolwiek laczyl mnie z jakimikolwiek oszustwami czy przekretami. Z gury dzieki.



PS. Norbert, Bogusz, Arek, Lukasz, Szymon, Krzysiek, Pawel, Ada, Piotrek..... i jeszcze paru ludzi kturzy ze mna wyjechali... powiedzcie z czym mogliscie sie poczuc urazeni. ja niemoge odpowiadac za bledy innych ludzi.

PS2. co do sprzetu to Sting, niestety niemasz racji.

PS3. jedzienie nie tylko na upale 40stopni. kto chcial mugl jesc w KLIMATYZOWANYM POMIESZCZENIU.

PS4. zarabialiscie ok. 5 EUR, ale z tego zostal Wam odprowadzony podatek i na reke zostalo 4.20. za to emerytura bedzie wyzsza:)

PS5. kto chcial, mugl pracowac 160-180 godzin. czyli 40-45 tyg. a ze nikt nie chcial...
 
     
S*E*B*A 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 35
Do³±czy³: 08 Pa¼ 2006
Posty: 5
Sk±d: W-wa
Wys³any: Sob Pa¼ 21, 2006 12:08 am   

Nie żebym sie czepiał, ale mógłbyś popracować nad ortografią ...
 
 
     
Sting
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2006
Posty: 4
Sk±d: dolnyslask
Wys³any: Sob Pa¼ 21, 2006 3:39 pm   

Ludzie gosc chce wam załatwiac prce a nie umie pisac po polsku to jedz do hiszpani firma rojuser potrzebuje takich jak ty czlowieku jakie masz wyksztalcenie podstawowe divin nie odzywaj sie juz nara placku

[ Dodano: Sob Paź 21, 2006 3:42 pm ]
a njbardziej jestem urazony ze musialem ogladac takiego placka jak ty wez nic juz nie pisz ok

[ Dodano: Sob Paź 21, 2006 3:49 pm ]
Cze mengel kojarze Cie ale nie chce juz mi sie rozmawiac na ten temat jezeli uwazasz ze wszystko bylo ok to tylko przez to ze siedziales wiecznie na levante i tyle pozdro
 
     
mengel 
Doświadczony Forumowicz WOPR
swim or die.....



Do³±czy³: 12 Sty 2005
Posty: 76
Sk±d: zielona gora -Falubaz
Wys³any: Sob Pa¼ 21, 2006 8:33 pm   

nie o to chodzi ze nie przejrzalem na oczy tylko nie kazdy tak narzekal..o to mi chodzi..skad mialem wiedziec jak jest gdzie indziej???tylko z opowiesci ..takze spokojnie...jak mowiłem.. piszemy co kto uwaza za stosowne..i tyle

[ Dodano: Sob Paź 21, 2006 9:39 pm ]
nie uwazam ze wszystko bylo ok...po proetsu ja nie mialem wiekszych problemow ..choc chcialem zeby bylo inaczej..i lepiej..napsialem ..przykro mi ze tak to sie dla niektorych skonczylo...nie mam zalu ze pojechalem nie mam zalu ze pracowalem na levante ani nie mam powodu sie martwic ze nie pracowalem gdziee indziej..nie moja wina ze KTOS MIAL I NACZEJja tez sie obawialem jak bedzie....!!!przed wyjazdem..ale było ok..ja jestem zadowolony,choc zawsze wszysko mozna poprawic na tip top
_________________
SRW-2003
 
 
     
divide
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 11 Cze 2006
Posty: 16
Sk±d: kko/ldz
Wys³any: Nie Pa¼ 22, 2006 4:10 pm   ...

to juz jest chyba moj ostatni post poniewaz niewidze sensu w dyskusji. po pierwsze Sting jak juz pisalem wczesniej mam dysortografie. po drugie to spujz na Twoj styl pisania i wypowiadania sie. hehe na koniec- przedstaw sie bo zachowujesz sie jak tchuz pomawiacz.
 
     
Sting
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2006
Posty: 4
Sk±d: dolnyslask
Wys³any: Pon Pa¼ 23, 2006 11:35 am   

Jak sie nauczysz pisac to sie przedstawie heheheh jełopie. Jak nie umiesz to sie najpierw naucz, a jak od urodzenia nie dorobiony jestes to sorry japa kolego!!!!!
 
     
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Sro Pa¼ 25, 2006 2:09 pm   ZAMKNIĘCIE TEMATU

Panowie jeśli nie szanujecie siebie to szanujcie chociaż innych czytelników forum...

ZAMYKAM TEMAT

baca
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytañ do SQL: 17