www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: pioro6
Wto Sie 05, 2008 11:50 pm
Praca W Hiszpanii na caly sezon!!!
Autor Wiadomo
woprowiec1978 
Forumowicz WOPR
woprowiec


Wiek: 46
Doczy: 04 Maj 2006
Posty: 27
Skd: kielce
Wysany: Pon Cze 19, 2006 2:07 pm   

ratowniczka napisa/a:
może odpowiedzialnie pełnić, jest "kierownik od noszenia sprzętu" :wink:
- to uważam za złosliwość.
dziewczyno tam porozumiewamy się po angielsku, a ja nie uzala sie tylko stwierdzam fakt a to jest róznica, kwestia dotyczy miejscowości wypoczynkowej gdzie przyjeżdżają nawet rosjanie mówiący po angielsku a zeby było całkiem fajnie to pracodawca jest naszym rodakiem. pa
_________________
woprowiec
 
 
     
mengel 
Doświadczony Forumowicz WOPR
swim or die.....



Doczy: 12 Sty 2005
Posty: 76
Skd: zielona gora -Falubaz
Wysany: Pon Cze 19, 2006 2:58 pm   no i ok...

no i wszystko jasne teraz....pozdro
_________________
SRW-2003
 
 
     
ratowniczka
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 12 Cze 2006
Posty: 10
Skd: Polska
Wysany: Pon Cze 19, 2006 10:17 pm   

woprowiec1978 napisa/a:
ratowniczka napisa/a:
może odpowiedzialnie pełnić, jest "kierownik od noszenia sprzętu" :wink:
- to uważam za złosliwość.

Nie wiem dlaczego uważasz to za złośliwość. Po prostu takie jest MOJE zdanie. Uważam, że osoba z, co tu dużo mówić, zerową znajomością hiszpańskiego na plaży w HISZPANII (nawet nie wiadomo w jak wspaniałym kurorcie), nie powinna wykonywać bardziej odpowiedzialnej funkcji, bo MOIM zdaniem nie ma do tego wystarczajacych kwalifikacji! Jeżeli ktoś uważa inaczej i według NIEGO bariera językowa nie stwarza jakiegokolwiek ryzyka, to sprawa jego i jego sumienia. Ja wyraziłam swoje zdanie i jak nawet nikt inny na tym forum tak nie myśli, to trudno.


woprowiec1978 napisa/a:
dziewczyno tam porozumiewamy się po angielsku, a ja nie uzala sie tylko stwierdzam fakt a to jest róznica, kwestia dotyczy miejscowości wypoczynkowej gdzie przyjeżdżają nawet rosjanie mówiący po angielsku a zeby było całkiem fajnie to pracodawca jest naszym rodakiem. pa

Nadal nie wiem co sytuacja, z którą Ty się w Polsce zetknąłeś i tak wnikliwie w tym wątku opisałeś, ma wspólnego z moimi postami i zasadami legalnej pracy w Hiszpanii. Piszesz, że niby to są bzdury, więc skoro jesteś znawcą to podziel się z innymi swoją wiedzą o tych przepisach. Miałeś mi podobno otworzyć oczy, a jak na razie to tylko na mnie naskakujesz i twierdzisz, że nie mam pojęcia o pracy ratownika w Polsce, pouczasz mnie i odbierasz prawo wypowiadania się na forum! Na jakiej podstawie?

Tak czy inaczej, życzę spokojnej pracy w Hiszpanii. I jeśli będziecie musieli udzielać pomocy, to życzę, żebyście trafili akurat na te osoby, które znają angielski, szczególnie chodzi mi o Hiszpanów, bo z tym to u nich trudno, więc podwójnie będę trzymać kciuki!
Warunki socjalne na pewno będziesz miał dużo lepsze i nie będziesz musiał jeść wczorajszej zupy, tylko dzisiejszą, bo sam ją sobie kupisz lub ugotujesz. Oby warunki mieszkaniowe też były bez zastrzeżeń i żeby żadne robaki pod stanik Ci już nie właziły :)

Pozdrawiam!
 
     
sqidi 
Wypowie się, choć w ostateczności
PŁYWAK



Wiek: 37
Doczy: 18 Lip 2005
Posty: 10
Skd: KALISZ
Wysany: Pon Cze 19, 2006 10:51 pm   

Przygladam sie troche temu tematowi... dzwoniłem juz do devide i pogadałem troche z checią bym tez pojechał ale bede kombinował za rok po maturze... i powiem szczerze ze ktoś tu nie ma racji!!!! trzeba łapać sie czego popadnie za granicą do naprawde tam sprzątaczki zarabiają wiecej niz szefowie w polsce to jest okrutna prawda...
_________________
1995-2003-TRENOWAŁEM PŁYWANIA
2003-(...)-TRIATHLON
2004-MRW
2005-RW
2005-P. MOTOROWODNY
 
 
     
divide
Młodszy Forumowicz


Doczy: 11 Cze 2006
Posty: 16
Skd: kko/ldz
Wysany: Sro Cze 21, 2006 11:57 am   ...

witam Was wszystkich. dziekuje za zainteresowanie... Ratowniczko, pewnie przez Twoje posty duzo lusdzi zrezygnowalo z wyjazdu, jestem o tym pewien. ciekawe jaka bedzie Twoja i IIch mina jak 1 Lipca zamieszcze zdjecia 15tu osob ktore wyjechaly/wyjada do pracy ktora oferowalem:) co z N.I.E?? ten dokument zalatwia sie teraz w ciagu 25minut! dziewczyno jestesmy w UNII!!!! hiszpanski?? BEZIEMY PRACOWAC W GRUPACH MIESZANYCH, z Hiszpanaami czyli jaKOS SIE DOGADAMY. pozdro.....

ps. sa jeszcze wolne 3 miesjca na 23/24.06 i 2 miejsca na 29.06 poniewaz zamiast 15osob bedzie potrzeba 20tu.

info: 513 37 81 61
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sro Cze 21, 2006 1:49 pm   

Bardzo ciekawa oferta i gdybym mial wyższy stopień i trochę kasy na podróz to napewno bym się zkontaktował. Mimo tego będę śledził Wasze komentarze ;)

Pozdrawiam!
 
     
divide
Młodszy Forumowicz


Doczy: 11 Cze 2006
Posty: 16
Skd: kko/ldz
Wysany: Sro Cze 21, 2006 4:34 pm   

Mlodszy Ratownik wystarczy!!! bedziesz parcowal w 3osobowych grupach ze starszyi i RW. kasa? wystarczy 550 zl na bilet w jedna strone a na miejscu dostaniesz 300 eur zaliczki. pozdro!!!
 
     
Nightwolf 
Doświadczony Forumowicz WOPR
RW



Wiek: 35
Doczy: 15 Sty 2006
Posty: 93
Skd: Przeworsk
Wysany: Czw Cze 22, 2006 9:44 am   

ratowniczka napisa/a:
...


rece opadaja... ;/

mam nadzieje ze w przyszlym roku oferta bedzie rowniez aktualna

milej pracy zycze tym ktorzy pojechali!
_________________
2006 MR, CMAS/P1 diver
2007 RW
2008 NPLQ, AED, First Aid at Work
2009 Starszy Sternik M-wodny
 
 
     
ratowniczka
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 12 Cze 2006
Posty: 10
Skd: Polska
Wysany: Czw Cze 22, 2006 12:41 pm   

divide napisa/a:
Ratowniczko, pewnie przez Twoje posty duzo lusdzi zrezygnowalo z wyjazdu, jestem o tym pewien.

Może dlatego, że zrozumieli, że to:
divide napisa/a:
jaKOS SIE DOGADAMY
jest niewystarczające.


divide napisa/a:
ciekawe jaka bedzie Twoja i IIch mina jak 1 Lipca zamieszcze zdjecia 15tu osob ktore wyjechaly/wyjada do pracy ktora oferowalem:)

Jeżeli będą nieostre i źle wykadrowane, to mogę się delikatnie skrzywić, ale niekoniecznie.


divide napisa/a:
co z N.I.E?? ten dokument zalatwia sie teraz w ciagu 25minut! dziewczyno jestesmy w UNII!!!! hiszpanski?? BEZIEMY PRACOWAC W GRUPACH MIESZANYCH, z Hiszpanaami czyli jaKOS SIE DOGADAMY. pozdro.....

To, że jesteśmy w UE, niestety nie znaczy, że wszystko zawsze szybko, łatwo i przyjemnie się załatwia. Dostałeś to w 25 minut? Gratulacje! Dlatego się pytałam, jak rozwiązujecie tę sprawę, bo normalnie na to czeka się (teraz też) od 1 do 5 tygodni - w praktyce min. 3-4 tygodnie. Oby każdemu tak szybko udało się to załatwić i nie tylko tym, którzy razem z Tobą będą pracować, ale także osobom, chcącym pracować w innych miejscach w Hiszpanii.


divide napisa/a:
ps. sa jeszcze wolne 3 miesjca na 23/24.06 i 2 miejsca na 29.06 poniewaz zamiast 15osob bedzie potrzeba 20tu.

Chętni na pewno się znajdą, bo jak widzisz jest wiele osób zachwyconych tą ofertą, niektórzy z nich są gotowi podjąć się każdej pracy, bez względu na warunki i stanowisko(!!!), byleby tylko pracować za granicą.

Jak komuś ta oferta nie odpowiada, to może sobie poszukać innej w Hiszpanii:
http://www.infojobs.net/
http://www.trabajo.org/
http://www.todotrabajo.com/
http://www.trabajos.com/
http://www.laboris.net/
http://www.infoempleo.com/
Tu można znaleźć zakwaterowanie:
http://www.loquo.com
http://www.alquiler.com/
http://www.pisocompartido.com/
http://www.compartepiso.com/
Jak ktoś ma się tak męczyć w Polsce, jak niektórzy tu wypowiadający, to może warto wyjechać, być szczęśliwym gdzie indziej i przestać narzekać innym. Z tego co widzę, jesteście bardzo młodzi, więc może będzie łatwiej Wam wyjechać.

Pozdrawiam!
iQue tengáis suerte!
 
     
divide
Młodszy Forumowicz


Doczy: 11 Cze 2006
Posty: 16
Skd: kko/ldz
Wysany: Czw Cze 22, 2006 3:02 pm   ...

boze pszeciez Ty jestes chyb a jakas NIENORMALNA OSOBA:) sorry, nielubie obrzac dziewczyn ale Ty chyba nudzisz sie w domu i niemasz co robic. ale nic, jutro wyjezdzaja 4 osoby, pojutrze nastepne 4ry a 30tego conajmnbiej 6. takze zabardzo sie Twoimi postami nieprzejmuje. pozdro... dla mnie jestes z deka psychiczna!!:)
 
     
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Doczy: 04 Pa 2005
Posty: 348
Skd: Podhale
  Wysany: Czw Cze 22, 2006 3:59 pm   Re: ...

divide napisa/a:
... jakas NIENORMALNA OSOBA:) ... z deka psychiczna!!:)


MODERATOR
Moim zdaniem obrażasz innych forumowiczów ... tak nie może być. Z treści postów wyniknęły jedynie wątpliwości dotyczce tej oferty, których nie raczyłes rozwiać. To jest głównie forum a nie tablica ogłoszeń.
Apeluję o ptrzestrzeganie zasad panujących na forum....

baca
 
     
viper 
Wypowie się, choć w ostateczności
Ratownik WOPR


Wiek: 39
Doczy: 09 Mar 2006
Posty: 7
Skd: Mazowsze
Wysany: Czw Cze 22, 2006 6:56 pm   

divide fakt faktem nie wolno obrazac ratownikow ratowniczek jezeli cie denerwuje to po prostu przemilcz to ... a oglolnie jezeli chodzi o twoja oferte to wydaje sie wporzodku i jest kuszaca gdybym nie mial juz pracy a mam bardzo fajna i korzystna w polsce to napewno bym sie zglosil do ciebie pozdrawiam i moze jak za rok bedzie to sie odezwe ...
 
     
divide
Młodszy Forumowicz


Doczy: 11 Cze 2006
Posty: 16
Skd: kko/ldz
Wysany: Sob Cze 24, 2006 12:06 pm   ...

opki, sorki jesli kogos obrazilem. Panowie uroczyscie informuje ze nabor na ratownikow do Hiszpanii uznaje za zakoncznony. Zebrala sie juz pelna ekipa. pozdro;)
 
     
Nightwolf 
Doświadczony Forumowicz WOPR
RW



Wiek: 35
Doczy: 15 Sty 2006
Posty: 93
Skd: Przeworsk
Wysany: Wto Sie 01, 2006 7:46 pm   

jakies wiesci? divide moze zamiescisz jakies fotki, relacje jak ludzie sie maja, jak wyglada praca i w ogole jak najwiecej info - bedziemy bardzo wdzieczni
_________________
2006 MR, CMAS/P1 diver
2007 RW
2008 NPLQ, AED, First Aid at Work
2009 Starszy Sternik M-wodny
 
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Doczy: 15 Cze 2005
Posty: 883
Skd: Bognor Regis - UK
Wysany: Sro Sie 09, 2006 8:27 pm   

ratowniczka napisa/a:
Nie wiem dlaczego uważasz to za złośliwość. Po prostu takie jest MOJE zdanie. Uważam, że osoba z, co tu dużo mówić, zerową znajomością hiszpańskiego na plaży w HISZPANII (nawet nie wiadomo w jak wspaniałym kurorcie), nie powinna wykonywać bardziej odpowiedzialnej funkcji, bo MOIM zdaniem nie ma do tego wystarczajacych kwalifikacji! Jeżeli ktoś uważa inaczej i według NIEGO bariera językowa nie stwarza jakiegokolwiek ryzyka, to sprawa jego i jego sumienia. Ja wyraziłam swoje zdanie i jak nawet nikt inny na tym forum tak nie myśli, to trudno.

zgadzam sie z ta wypowiedzia choc mysle ze warto wszystkiego probowac. wazne by miec swiadomosc ze zarobki i warunki moga nie byc super ale mozna zdobyc nowe ciekawe doswiadczenia i nauczyc sie hiszpanskiego. oferta dla tych ktorzy nie boja sie stracic pare euro by miec sznase wygrac przygode zycia. polecam szybka nauke jezyka bo ratowniczka ma sluszne watpliwosci co do waszych kwalifikacji bez tego drobiazgu...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapyta do SQL: 17