www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy to powrót Zarządu IX kadencji i JT?
Autor Wiadomo¶æ
starzec 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 03 Lut 2014
Posty: 26
Sk±d: Wielkopolska
Wys³any: Nie Mar 02, 2014 1:36 am   

A SCZUR faktycznie niezły. Brawo Panie Sławku.
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Nie Mar 02, 2014 8:38 am   

Cytat:
Wykaz osób jakie pozwoliÅ‚y JT wydawać pieniàdze na Audi masz na http://wopr.pl/index.php?...d=438&Itemid=87 . To "jego" zarzÄ…d podjÄ…Å‚ takÄ… u hwaÅ‚Ä™. JednomyÅ›lnie.
Ja już nawet nie chcę (w tym momencie) wracać do tego co było, tylko pytam czy aby nie jest tak, że mimo iż nie mamy ZG, ba - były Prezes nawet przestał używać tego tytułu, pozostając tylko przy swoim tytule naukowym dr, to nadal dysponuje majątkiem WOPR 50111 (sławetne Audi, siedziba i wszystko o czym nawet nie wiemy)?
A Sławek Gicewicz pomimo naszych sugestii nie chciał się "bić" o Pytlasińskisgo. Uważał że to my mamy rację i jak prawda w końcu wygra.

Bardzo, rozsądne stanowisko ( i jak dla mnie, mimo że nie znam osobiście kol. Sławomira Gicewicza to właśnie takie jego powściągliwe, nie nastawione na prostacką konfrontację, działania przekonują mnie prywatnie do niego) i tylko postawiłem takie hipotetyczne rozwiązania, jako przykład jak dalece od ludzi, którzy rozumieją co to etyka i moralność (prawo pozostawiam już na boku), jest Pan dr J.T.

P.S.
Kolego Sławku jeśli mogę się tak zwrócić (i jeśli kolega czyta to forum :smile: ), życzyłbym sobie i nam wszystkim, którzy rozumieją potrzebę zmian, aby te prawdy które opisuje kolega w swoim artykule, trafiły nie tylko do nas ale do powszechnej znajomości członków WOPR ale i otoczenia w którym funkcjonujemy na każdym szczeblu organizacyjnym.
Pytanie tylko jak to zrobić aby władze administracyjne, i różne instytucje w otoczeniu których funkcjonujemy, wreszcie zrozumiały, że dr J.T. tak naprawdę skompromitował się swoimi działaniami doprowadzając WOPR na skraj zapaści organizacyjnej (a być możne i finansowej) i aby jeszcze coś uratować z tego PRAWDZIWEGO 50-cio letniego dorobku WOPR, trzeba zerwać ze starymi rozwiązaniami, których twarzą jest dr J.T. i dokonać radykalnych zmian?

[ Dodano: Nie Mar 02, 2014 8:52 am ]
Tej znajomości sytuacji w jakiej się znalazł WOPR i metod działania dr. J.T. nie ma również w świadomości zwykłych członków WOPR. Aby to zmienić uważam, że jest rola dla przynajmniej tych Prezesów Wojewódzkich WOPR, którzy podpisali się pod postanowieniami II Sejmiku WOPR. Jeśli rzeczywiście chcą coś zmieniać, a nie tylko deklarować a po cichu czekają na ustalenie "koniunktury", to powinni zwoływać zebrania członków WOPR w po powiatach i na nich tłumaczyć zaistniałą sytuację. Dla mnie to dopiero byłby dowód ich intencji - anie tylko słowne deklaracje o sprzyjaniu rozwiązaniu naszych problemów.
Takie działania można i nawet trzeba podjąć już dziś i w tej kwestii wcale nie potrzeba czekać na KURATORA w WOPR 50111, a nawet należałoby takimi działaniami przygotować środowisko na Zarząd Komisaryczny, a samemu Kuratorowi dać tym samym obraz rzeczywistej sytuacji w WOPR a nie miraży stwarzanych przez dr. J.T.
_________________
Pozdrawiam
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pon Mar 03, 2014 1:58 am   

SoLo napisa³/a:
jak to zrobić aby władze administracyjne, i różne instytucje w otoczeniu których funkcjonujemy, wreszcie zrozumiały, że dr J.T. tak naprawdę skompromitował się swoimi działaniami doprowadzając WOPR na skraj zapaści organizacyjnej (a być możne i finansowej)

Wszystkie organy administracji zostały - z tego co wiem - powiadomione o sytuacji w WOPR. Jeżeli współpracują nadal z JT to jest to ich wybór i nic nie możemy z tym zrobić. Jeżeli podejmą jakieś umowy czy podpiszą porozumienia to z gruntu rzeczy nie są one prawnie umocowane bo prezes to nie prezes.
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Pon Mar 03, 2014 2:08 am   

A tak w ogóle to widzieliście "Honorowych" których JT nadał na swoim ZK:
Bareła, Gołebiowski, Gordon, Jankowski, Kamiński, Kozłowski, Salik, Stępień, Szorc Wiesner.
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Pon Mar 03, 2014 8:52 am   

PB napisa³/a:
Wszystkie organy administracji zostały - z tego co wiem - powiadomione o sytuacji w WOPR.

Może na poziomie Warszawy, a i tak pewnie nie wszystkie - to wydaje mi się nie możliwe, bo to nie tylko administracja ale również inne instytucje.
W województwach a tym bardziej na poziomie powiatów (mówię tu tylko za siebie) nie znają i nie rozumieją sytuacji.
Niestety nie mam pomysłu jak to zmienić w powszechnej świadomości.

[ Dodano: Pon Mar 03, 2014 8:54 am ]
niemożliwe :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pon Mar 03, 2014 4:39 pm   

Nawet ratownicy WOPR tego nie rozumieją więc czego wymagać od urzędników. Przecież na tej niewiedzy opierają się taktyka JT
 
     
starzec 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 03 Lut 2014
Posty: 26
Sk±d: Wielkopolska
Wys³any: Pon Mar 03, 2014 8:47 pm   

siÅ‚aczka napisa³/a:
A tak w ogóle to widzieliście "Honorowych" których JT nadał na swoim ZK:
Bareła, Gołebiowski, Gordon, Jankowski, Kamiński, Kozłowski, Salik, Stępień, Szorc Wiesner.

Sami zasłużeni ... (?)
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Pon Mar 03, 2014 10:46 pm   

PB napisa³/a:
Nawet ratownicy WOPR tego nie rozumieją więc czego wymagać od urzędników. Przecież na tej niewiedzy opierają się taktyka JT

No właśnie. Wracam wiec do mojej wcześniejszej propozycji, cyt. sam za sobą :mrgreen: :
"Tej znajomości sytuacji w jakiej się znalazł WOPR i metod działania dr. J.T. nie ma również w świadomości zwykłych członków WOPR. Aby to zmienić uważam, że jest rola dla przynajmniej tych Prezesów Wojewódzkich WOPR, którzy podpisali się pod postanowieniami II Sejmiku WOPR. Jeśli rzeczywiście chcą coś zmieniać, a nie tylko deklarować a po cichu czekają na ustalenie "koniunktury", to powinni zwoływać zebrania członków WOPR w po powiatach i na nich tłumaczyć zaistniałą sytuację. Dla mnie to dopiero byłby dowód ich intencji - anie tylko słowne deklaracje o sprzyjaniu rozwiązaniu naszych problemów".
Czy sygnatariusze II Sejmiku WOPR, rozważają możliwość podjęcia takich działań?
_________________
Pozdrawiam
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Mar 05, 2014 12:17 am   

U nas tak siÄ™ dzieje..
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Sro Mar 05, 2014 9:15 pm   

PB napisa³/a:
U nas tak siÄ™ dzieje..

Czy inni Prezesi też to robią w swoich województwach?
A co w województwach, których Prezesi nie zadeklarowali współpracy w ramach II Sejmiku. Przecież tam też są RATOWNICY i powinni wiedzieć co się dzieje i jaka jest sytuacja, bo przecież ludzie dr. J.T tego nie uczynią.
_________________
Pozdrawiam
 
     
eR 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Swimming Association


Pomóg³: 4 razy
Do³±czy³: 19 Wrz 2012
Posty: 221
Sk±d: BiaÅ‚ystok/Warszawa
Wys³any: Sro Mar 05, 2014 10:24 pm   

starzec napisa³/a:
siÅ‚aczka napisa³/a:
A tak w ogóle to widzieliście "Honorowych" których JT nadał na swoim ZK:
Bareła, Gołebiowski, Gordon, Jankowski, Kamiński, Kozłowski, Salik, Stępień, Szorc Wiesner.

Sami zasłużeni ... (?)



...ale, że Dudka na Mundial nie wzięli?! :)

Zasłużeni zasłużeni....hehe zwłaszcza zwykłym Ratownikom ;P

[ Dodano: Sro Mar 05, 2014 10:29 pm ]
SoLo napisa³/a:
PB napisa³/a:
U nas tak siÄ™ dzieje..

Czy inni Prezesi też to robią w swoich województwach?
A co w województwach, których Prezesi nie zadeklarowali współpracy w ramach II Sejmiku. Przecież tam też są RATOWNICY i powinni wiedzieć co się dzieje i jaka jest sytuacja, bo przecież ludzie dr. J.T tego nie uczynią.



SoLo, jak ja się zapytałem swojego Prezesa jak jest to się dopiero dowiedziałem...że ten to taki, ten taki - w skrócie same...(bez nazwisk, bo tyczy się to znanych tu osób! ;) ) a w ogóle co z tego że nie jesteśmy "Podmiotem...." pracować można itp itd :D
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Czw Mar 06, 2014 9:40 am   

eR napisa³/a:
SoLo, jak ja się zapytałem swojego Prezesa jak jest to się dopiero dowiedziałem...że ten to taki, ten taki - w skrócie same...(bez nazwisk, bo tyczy się to znanych tu osób! ;) )

Ocen personalnych przy ocenie sytuacji nie można uniknąć, ale nie one, w mojej ocenie są najważniejsze, najważniejsza jest rzetelna ocena sytuacji w jakiej znalazł się WOPR z chwilą wejścia w życie Ustawy i wizji prowadzenia organizacji w nowej rzeczywistości.
Przecież wybory dopiero przed nami i trzeba je czymś wygrać aby dokonać racjonalnych zmian.
eR napisa³/a:
a w ogóle co z tego że nie jesteśmy "Podmiotem...." pracować można itp itd :D

To jest przykład tego z czym powinniśmy w końcu zerwać. Trzeba być ignorantem żeby tak gadać. Język nomenklatury - a wydawało się, że to już minęło.
_________________
Pozdrawiam
 
     
ratowiec 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 21 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: POL
Wys³any: Sob Mar 08, 2014 2:53 pm   

No to wyszło szydło z worka, a właściwie "Wielki Brat" z Biura Zarządu Głównego WOPR :mrgreen: Polecam "WIELKI BRAT ... w biurze WOPR" na stronie www.zjazdkrajowy.pl
Ręce opadają co JT wyprawiał :twisted:

[ Dodano: Sob Mar 08, 2014 3:31 pm ]
PS. Sami oceńcie takie działania, a swoją drogą ilu teraz "działaczy" trzęsie się na wieść, że JT ich nagrywał. Dewiza JT: "haki na każdego trzeba mieć"!
 
     
eR 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Swimming Association


Pomóg³: 4 razy
Do³±czy³: 19 Wrz 2012
Posty: 221
Sk±d: BiaÅ‚ystok/Warszawa
Wys³any: Sob Mar 08, 2014 6:02 pm   

A czy kontrolerzy z MSW zostali o tym powiadomieni? Czy czlonkowie Zarządu zgłosili do prokuratury jeśli jest istotnym podać takowy zarzut?
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Pon Mar 10, 2014 6:50 pm   

eR napisa³/a:
A czy kontrolerzy z MSW zostali o tym powiadomieni?

Pytanie jak najbardziej zasadne. Ciekawe też jak na taką informację zareagowałoby MSW?
A w kwestii dr. J.T.
Strona WOPR 50111
http://www.wopr.pl/index....tpage&Itemid=75
>> XXI FORUM GOSPODARCZE W TORUNIU
nadal jest stronÄ… nie WOPR 50111 a stronÄ… dr. J.T.
Jeśli strona www jest Pana dr., biuro jest Pana dr. patrz >> OCENA SYTUACJI WOPR, wracam do pytania, czy majątkiem i kontem WOPR 50111, też nadal dysponuje dr J.T.?
Czy sygnatariusze II Sejmiku WOPR coś na ten temat wiedzą? Bo przecież z biura nic dowiedzieć się nie można.
Co wiece czy po uprawomocnieniu się wyroku sądu, zareagował organ nadzoru? Czy ktoś formalnie może przerwać to sobiepaństwo dr. JT?
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytañ do SQL: 16