www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Czy to powrót Zarządu IX kadencji i JT?
Autor Wiadomo
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomg: 3 razy
Doczy: 26 Maj 2013
Posty: 762
Skd: Centrum
Wysany: Pi Kwi 25, 2014 12:20 pm   

siłaczka napisa/a:
zjazdkrajowy.pl ... i wszystko jasne

Jak dla mnie to niestety nie wszystko :idea:
Fakt podaje się wiele cennych informacji - ale odnoszą się one do tego co już było.
Natomiast brak mi informacji, jakie kroki są podejmowane aby zaradzić obecnej sytuacji.
Brak przedstawienia koncepcji, strategii i dyskusji o tym.
Boje się, że znów coś się dzieje bez udziału szeregowych członków WOPR.
_________________
Pozdrawiam
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Nie Maj 04, 2014 8:37 pm   

Wydaje mi się, że w tej chwili to już wszystko w WOPR się dzieje bez naszego udziału. JT udało się doprowadzić do sytuacji gdzie on wraz z najbardziej wiernymi uratuje polskie ratownictwo wodne w innych strukturach, w innej organizacji. O ile JT robił to z ppewną świadomość i to pytanie czy jego "wierni" też świadomie prowadzili nas do takiej sytuacji ja.
A co do dalszych działań to wydaje mi się że każdy prezes, zarząd są z ową ani swoich członków poinformować. Jeżeli oni chcą posiąść taką wiedzę.
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomg: 3 razy
Doczy: 26 Maj 2013
Posty: 762
Skd: Centrum
Wysany: Pon Maj 05, 2014 11:10 am   

PB, Nie do końca o to mi chodziło. Mówię o stronie zjazdkrajowy.pl i o działaniach, co by nie powiedzieć ZARZĄDU, alternatywnego dla zarządu J.T,o których to działaniach, zapewne podejmowanych, mało wiemy.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Heinman 
Forumowicz WOPR


Doczy: 23 Mar 2013
Posty: 25
Skd: Zielona Góra
Wysany: Pi Maj 09, 2014 4:59 pm   

Oj bardzo mało. Wczoraj wieczorem się dowiedziałem, że opozycyjne towarzystwo rejestruje w KRS w Olsztynie Zarząd Główny WOPR robiąc to również po cichu i w swoim gronie. I byle sprawa nie wyszła na światło dzienne :) Podobno mają jakiś drobny problem bo zle wypełnili dokumenty ale idą pręznie do przodu aby wygrać wyścig na zarządy :)
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Pi Maj 09, 2014 10:56 pm   

Heinman napisa/a:
Oj bardzo mało. Wczoraj wieczorem się dowiedziałem, że opozycyjne towarzystwo rejestruje w KRS w Olsztynie Zarząd Główny WOPR robiąc to również po cichu i w swoim gronie. I byle sprawa nie wyszła na światło dzienne :) Podobno mają jakiś drobny problem bo zle wypełnili dokumenty ale idą pręznie do przodu aby wygrać wyścig na zarządy :)

Chyba jak zwykle masz wiadomości od JT.
Nic nie jest robione po cichu bo WSZYSCY prezesi jednostek wojewódzkich zostali zaproszeni na trzy kolejne spotkania. Tomek Zalewski i Waldek Szorc i Andrzej Jankowski też. A że nie przyjechali ani razu....
Wyścigu na zarządy nie ma bo nie ma takiej potrzeby. W WOPR jest kurator i on się zajmie odtwarzaniem organizacji. Jaki będzie tego efekt - nikt nie wie. A świat nie lubi próżni.
 
     
siłaczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczya: 09 Sty 2012
Posty: 162
Skd: Pomorze
Wysany: Pi Maj 09, 2014 11:13 pm   

Heinman napisa/a:
Oj bardzo mało. Wczoraj wieczorem się dowiedziałem, że opozycyjne towarzystwo rejestruje w KRS w Olsztynie Zarząd Główny WOPR robiąc to również po cichu i w swoim gronie. I byle sprawa nie wyszła na światło dzienne :) Podobno mają jakiś drobny problem bo zle wypełnili dokumenty ale idą pręznie do przodu aby wygrać wyścig na zarządy :)

A w Zielonej Górze to już zapomnieliście jak wspólnie z JT namówiliście delegatów aby zawiesić Zjazd Wojewódzki i poczekać na uspokojenie, a w chwilę później pojechaliście kilka kilometrów dalej i założyliście nowe stowarzyszenie (WOPR Województwa Lubuskiego), które w dwa tygodnie było zarejestrowane i które wybrało na zebraniu założycielskim nawet delegatów na Zjazd Krajowy?
a zapomnieliście jak JT zawiązał nowż jednostką na Mazowszu - dwa razy próbował ale z Błasiakiem nie umie wygrać.
A zapomnieliście jak na Pomorzu tworzył nowe WOPR-y
A w Poznaniu, we Wrocławiu.
Oj Heinman czepiasz się.
Przecież i na forum i na zjazdkrajowy.pl gadali, że jedyną prawidłową formą jest związek stowarzyszeń i że WOPR nie można przekształcić ze stowarzyszenia na związek.
A jak się wzięli do roboty - W KOŃCU - to macie do nich pretensje.
 
     
starzec 
Forumowicz WOPR


Doczy: 03 Lut 2014
Posty: 26
Skd: Wielkopolska
Wysany: Pi Maj 09, 2014 11:23 pm   

Łopatą Wam trzeba tłumaczyć?
Pierwszy raz w historii WOPR, a jestem w nim chyba dłużej od Was, prezes doprowadził do tego - a raczej chciał doprowadzić - aby WOPR się nie liczył. Aby nie znaczył nic. Aby mówiono - tak jak Wy to robicie, że WOPR umioera.
Przecież milicjantowi zależało tylko na tym aby pokazać, że wszystko co dobre to ON i tylko ON. Teraz to całe dobro, które mu źli ludzie zmarnowali będzie mógł przekazać w szkole, w której jego koledzy 2 grudnia 1981 "przywracali porządek".
Czyżby powrót do korzeni?
 
     
ratowiec 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomg: 1 raz
Doczy: 21 Gru 2013
Posty: 62
Skd: POL
Wysany: Pon Cze 02, 2014 6:43 pm   

siłaczka napisa/a:
Heinman napisa/a:
Oj bardzo mało. Wczoraj wieczorem się dowiedziałem, że opozycyjne towarzystwo rejestruje w KRS w Olsztynie Zarząd Główny WOPR robiąc to również po cichu i w swoim gronie. I byle sprawa nie wyszła na światło dzienne :) Podobno mają jakiś drobny problem bo zle wypełnili dokumenty ale idą pręznie do przodu aby wygrać wyścig na zarządy :)

A w Zielonej Górze to już zapomnieliście jak wspólnie z JT namówiliście delegatów aby zawiesić Zjazd Wojewódzki i poczekać na uspokojenie, a w chwilę później pojechaliście kilka kilometrów dalej i założyliście nowe stowarzyszenie (WOPR Województwa Lubuskiego), które w dwa tygodnie było zarejestrowane i które wybrało na zebraniu założycielskim nawet delegatów na Zjazd Krajowy?
a zapomnieliście jak JT zawiązał nowż jednostką na Mazowszu - dwa razy próbował ale z Błasiakiem nie umie wygrać.
A zapomnieliście jak na Pomorzu tworzył nowe WOPR-y
A w Poznaniu, we Wrocławiu.
Oj Heinman czepiasz się.
Przecież i na forum i na zjazdkrajowy.pl gadali, że jedyną prawidłową formą jest związek stowarzyszeń i że WOPR nie można przekształcić ze stowarzyszenia na związek.
A jak się wzięli do roboty - W KOŃCU - to macie do nich pretensje.


SZEREGI PĘKAJĄ!! Przed chwilą (po dokonaniu wpisu na forum w innym temacie) na priva otrzymałem informację, że autorem pisma, które podpisali do Sądu Telak, Zalewski i Zajączkowski w sprawie odwołania Kuratora był .... no zgadnijcie kto .... autor powyższego wpisu sam "Heinman" (prywatnie brat jednego z pracowników Biura na Pytlasińskiego)
SZEREGI PĘKAJĄ!! Osobie przekazującej informacje na priva gwarantuję dyskrecję. Czekam na więcej neewsów.
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Wto Cze 03, 2014 1:46 am   

ratowiec napisa/a:
autorem pisma, które podpisali do Sądu Telak, Zalewski i Zajączkowski w sprawie odwołania Kuratora był .... no zgadnijcie kto .... autor powyższego wpisu sam "Heinman" (prywatnie brat jednego z pracowników Biura na Pytlasińskiego)


Nawet ta apelacja zgrabnie była napisana - w tym temacie piątka. Ale w całości - klapa, apelacja oddalona, nie pomogło prawnicze pióro. Może czas otworzyć oczy Mr Heinman ?
 
     
siłaczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczya: 09 Sty 2012
Posty: 162
Skd: Pomorze
Wysany: Sro Cze 04, 2014 3:29 pm   

No i co z tego, że zgrabnie napisana.
http://wopr.pl/index.php?...gowny&Itemid=87
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapyta do SQL: 16