www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Techniki i wasze sposoby
Autor Wiadomo¶æ
Skacowany 
Starszy Forumowicz WOPR
RW


Wiek: 40
Do³±czy³: 29 Mar 2005
Posty: 336
Sk±d: Kostrzyn nad OdrÄ…
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 12:21 am   

HDS napisa³/a:
albo przygotowac i na taka sytuacje ze trzeba bedzie wskoczyc, bo nie bedzie czasu sie rozebrac... tez jest to z sensem pomyslane...

Z tego co wiem to jest to pomyslalane wlasnie po to zeby pokazac jak ciezko pływa sie w ubraniu bo wielu ludzi nigdy nie pływalo w ubraniu. Ja na kursie dostalem od intruktora wełniany sweterek po kolana....i z cała pewnoscia moge stwierdzic ze raczej nie bede plynal po nikogo w ubraniu...
_________________
Zawsze powinieneś przerwać CPR po drugim Au!ze strony pacjenta
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 1:35 am   

podziwiam:) drugi komplet dresow jak by co tez masz?? ta koszulka to musi sie sama prasowac na sloncu tez:) :wink:
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 1:45 am   

Hmm...
Zawsze sciagam ciuchy. Bez sensu jest ich nie scigac. Strata czasu (pozniej).
Choc zdarza sie ze nie ma czasu na sciaganie jak tu kolucho wspomnial.
_________________
q(-_-)p
 
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 8:30 am   

Skacowany napisa³/a:
HDS napisa³/a:
albo przygotowac i na taka sytuacje ze trzeba bedzie wskoczyc, bo nie bedzie czasu sie rozebrac... tez jest to z sensem pomyslane...

Z tego co wiem to jest to pomyslalane wlasnie po to zeby pokazac jak ciezko pływa sie w ubraniu bo wielu ludzi nigdy nie pływalo w ubraniu. Ja na kursie dostalem od intruktora wełniany sweterek po kolana....i z cała pewnoscia moge stwierdzic ze raczej nie bede plynal po nikogo w ubraniu...
owszem zgadza sie - po plywaniu w ubraniu(dlugie polarowe grube dresy i bluza o 2 numery wieksza) troche zniechecily do plywania :P jednak wie sie juz ze jak trzeba bedzie wbiec do wody i plynac po kogos w ubraniu to sie nie spanikuje ze troche ciezej idzie, bo sie bedzie juz wiedzialo jak plynac, ze i w takiejh sytuacji czlowiek bedzie musial sobie poradzic...
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 9:24 am   

ratownik musi dbac o wlasne bezpieczenstwo w pierwszej kolejnosci a holowanie w ciuchach do bezpiecznych nie nalezy. do zoltej jak ktos wspomnial mozna wskoczyc ale dalej to juz glupota a nie odwaga.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 11:13 am   

kovalsz napisa³/a:
drugi komplet dresow jak by co tez masz?? ta koszulka to musi sie sama prasowac na sloncu tez:)

Hehe nie popadam w skrajnosci aczkolwiek nosze za soba dodatkowo wlasna kurtke przeciwdeszczowa gdyz jakie mozliwosci na deszczu maja ubrania ktore dostajemy wszyscy wiedza a jak leje kilka dni to nawet nie ma jak suszyc ich :|
Co do prasowania to dobrze zlozona koszula po pracy na drugi dzien calkiem spoko wyglada :wink:
Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 11:18 am   

kolucho napisa³/a:

Co do prasowania to dobrze zlozona koszula po pracy na drugi dzien calkiem spoko wyglada :wink:
Pozdrawiam :mrgreen:
istnieje jeszcze cos takiego jak wieszaki na ubrania, na ktorych to koszulka idealnie sie suszy, nie ma zadnych zalaman i nie trzeba jej prasowac...
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
 
pioro6 
Starszy Forumowicz WOPR
RW



Wiek: 37
Do³±czy³: 09 Wrz 2005
Posty: 333
Sk±d: Pomorskie
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 2:49 pm   

kovalsz napisa³/a:
pioro6 napisał/a:
( osobiście w koszulce bym wszedł), po to mamy SP-eki by ich używać, po to powinniśmy znać chwyty.

ucza was chwytow na koszulke?? po co ci ta koszulka w wodzie?? nie warto. bedziesz w mokrej stal na wietrze?? skoczylem pare razy (na basenie) w koszulce i nie uwazam zeby to bylo madre.

Chyba mnie nie zrozumiałeś, jestem ogólnie przeciwny ratowania w koszulce itp., chociaż wiadomo sytuacje są różne i nigdy nie możemy z góry stwierdzić co jest najleprzym rozwiązaniem tak na 100%.

Pozdrawiam !!!
 
 
 
wywyjec 
Starszy Forumowicz WOPR
RW :P


Do³±czy³a: 04 Kwi 2004
Posty: 348
Sk±d: B-stok
Wys³any: Wto Sty 24, 2006 3:20 pm   

Hej!!

Moze zmienimy temat na: "co zrobic, zeby nasze koszulki nie byly pogniecione", bo ten o plywaniu w ubraniu czy bez juz chyba wyczerpalismy :D

Pozdrawiam
_________________
>> Rzuć mnie wilkom na pozarcie, a wrócę dowodząc watahą... <<
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sro Sty 25, 2006 3:54 pm   

wywyjec napisa³/a:
Moze zmienimy temat na: "co zrobic, zeby nasze koszulki nie byly pogniecione", bo ten o plywaniu w ubraniu czy bez juz chyba wyczerpalismy

Hehe dobrze tez musimy wygladac :D Na powaznie to masz racje ale mam nadzieje ze kilka postow z informacjami praktycznymi dla facetow strasznie nie zasmiecilo tematu :wink: Ale teraz juz sie nalezy go trzymac.. Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
wywyjec 
Starszy Forumowicz WOPR
RW :P


Do³±czy³a: 04 Kwi 2004
Posty: 348
Sk±d: B-stok
Wys³any: Pi± Sty 27, 2006 9:51 pm   

Hej!!

kolucho napisa³/a:
Na powaznie to masz racje ale mam nadzieje ze kilka postow z informacjami praktycznymi dla facetow strasznie nie zasmiecilo tematu


Nie, nie :D

Jakby to powiedziec, temat nosi tytul: "Techniki i wasze sposoby". Nie mialo to zabrzmiec jak zarzut (jesli tak to ktos odczytal, to przepraszam). Po prostu nie moglam sie powstrzymac od komentarza. Tym bardziej, ze dyskusje byla prowadzona przez ratownikow a nie ratowniczki :lol:

Pozdrawiam
_________________
>> Rzuć mnie wilkom na pozarcie, a wrócę dowodząc watahą... <<
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16