www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Telak za burtÄ…?
Autor Wiadomo¶æ
niuniek
[Usuniêty]

  Wys³any: Czw Gru 22, 2005 8:15 pm   Telak za burtÄ…?

Komendant Główny Policji z dniem 12 grudnia zwolnił ze stanowiska zastępcy komendanta ds. dydaktycznych Szkoły Policji w Słupsku i przeniósł do pełnienia służby w Komendzie Głównej Policji insp. Jerzego Telaka.

Cytat ze stony Szkoły Policji w Słupsku, ciekawe dlaczego" zwolnił ze stanowiska" może ktoś wie?
 
 
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Czw Gru 22, 2005 8:36 pm   

Dostał po prostu lepsze stanowisko i się przeniósł 8) bedzie grzał stołek w Warszawie :wink:
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Czw Gru 22, 2005 9:24 pm   

Nie sadze aby codzienne przebywanie prezesa blizej siedziby glownej WOPR przelozylo sie w jakis pozywtywny sposob na organizacje i wyszlo jej na dobre gdyz rozsadq tej osobie chyba nic nie zapewni (wrodzona ulomnosc.. :wink: ). Moze dla niektorych moje slowa wydadza sie zbyt ostre ale naprawde mam uraz do faceta po tym jak kazal nam czekac na swe przybycie na zakonczenie qrsu SRW caly dzien i po uplywie tego czasu laskawie zadzwonil z informacja iz WOPRowski VW Passat zepsul mu sie i nie moze dojechac (pragne nadmienic iz ratownicy ze Slupska jako jedyni nie musieli czekac na prezesa i juz rano wyjechali :evil: ). Nie wspomne juz o sytuacji jaka jest w WOPRze bo to chyba kazdy widzi :(
Mam jedynie cicha nadzieje ze Pan Telak nie podola piastowaniu 2 stanowisk i odda przysluge ratownikom rezygnujac ze stanowiska w WOPRze :D Moze przynajmniej na swieta marzenia sie spelnia :twisted: Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
anmark 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 07 Mar 2004
Posty: 119
Sk±d: Polska
Wys³any: Czw Gru 22, 2005 9:27 pm   

A to ciekawe, że nawet w takim standardowym rozwoju kadrowym człowieka szukasz sensacji. I dlaczego taki tytuł "Telak za burtą?". Napisz coś wiecej na ten temat jak wiesz, ale pisz prawdę. Pozdrawiam.
 
 
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 2:25 pm   

ja tez chetnie bym sie wiecej dowiedziała na ten temat :) Pozdrawiam
 
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 3:16 pm   

Popieram kolego kolucho! Numer jaki wycial Mr. Telak na zakonczenie SRW I 2005 byl conajmniej nie na miejscu! :evil: Tym bardziej ze wiekszoacj jechala do pracy na plaze badz innej! :)
_________________
q(-_-)p
 
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 4:05 pm   

Po pierwsze nie widzę żadnego powodu aby łączyć pracę prezesa Telaka z jego działalnością w WOPR...
Po drugie przypominam że prezes Telak pracował w CSP Legionowo, bezpośrednio podległą KGP...
Jakiekolwiek niepowodzenia w działalności WOPR nie można łaczyć z jedną osobą, chociaż zdaję spobie sprawę że tak najłatwiej...

baca
 
 
anmark 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 07 Mar 2004
Posty: 119
Sk±d: Polska
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 4:49 pm   

kolucho napisa³/a:
Nie sadze aby codzienne przebywanie prezesa blizej siedziby glownej WOPR przelozylo sie w jakis pozywtywny sposob na organizacje i wyszlo jej na dobre gdyz rozsadq tej osobie chyba nic nie zapewni (wrodzona ulomnosc.. :wink: ). Moze dla niektorych moje slowa wydadza sie zbyt ostre ale naprawde mam uraz do faceta po tym jak kazal nam czekac na swe przybycie na zakonczenie qrsu SRW caly dzien i po uplywie tego czasu laskawie zadzwonil z informacja iz WOPRowski VW Passat zepsul mu sie i nie moze dojechac (pragne nadmienic iz ratownicy ze Slupska jako jedyni nie musieli czekac na prezesa i juz rano wyjechali :evil: ). Nie wspomne juz o sytuacji jaka jest w WOPRze bo to chyba kazdy widzi :(
Mam jedynie cicha nadzieje ze Pan Telak nie podola piastowaniu 2 stanowisk i odda przysluge ratownikom rezygnujac ze stanowiska w WOPRze :D Moze przynajmniej na swieta marzenia sie spelnia :twisted: Pozdrawiam :mrgreen:

No to rozprawileś sie z prezesem Telakiem. Mam jednak niezaspokojoną ciekawość, skąd tak dobrze znasz tego człowieka, że wydajesz taki zdecydowany sąd o nim? Że "ułomny", że "nie podoła piastowaniu 2 stanowisk"? A może tylko wydaje ci się, że prezes Telak przebywa zdala od "siedziby głównej WOPR"? Bo może jest na bieżąco w Warszawie? Podziwiam determinację z jaką łatwo gnoisz człowieka i to bez cienia moralnej odpowiedzialności za to co czynisz.
 
 
Timon 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Ratownik


Wiek: 35
Do³±czy³: 20 Wrz 2005
Posty: 225
Sk±d: ÅšwiÄ™tokrzyskie
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 6:35 pm   

Mam nadzieję że jednak przeniesie prez.Telaka do stolicy wpłynie pozytywnie na jego działalność w naszej organizacji. Pozdrawiam :D
_________________
2005-MÅ‚odszy Ratownik WOPR
2006-Sternik Motorowodny
2008-Ratownik WOPR
2008-KPP
2009-Ratownik Śródlądowy, Pływalni, Morski
2010-Ratownik Medyczny

''zmieniamy horyzont, w natchnieniu, w zachwycie, bo jedno, bo jedno jest życie.''
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 8:08 pm   

baca napisa³/a:
Jakiekolwiek niepowodzenia w działalności WOPR nie można łaczyć z jedną osobą, chociaż zdaję spobie sprawę że tak najłatwiej...

Jasne ze nie powinno sie niepowodzen laczyc z jedna osoba ale ciezko kazdego wymienic persnonalnie dlatego przynajmniej czesc odpowiedzialnosci i tego co nas boli mozemy kierowac po adresem ich niejako przedstawiciela patrzac przez pryzmat ludzi jakich woql siebie sqpia i wspolnie z nimi prowadzi polityke WOPRu.
anmark napisa³/a:
Mam jednak niezaspokojoną ciekawość, skąd tak dobrze znasz tego człowieka, że wydajesz taki zdecydowany sąd o nim?

Oceniam czlowiek po czynach, po tym jak zachowal sie w stosunq do mnie i moich kolegow na qrsie. Niestety sam swoim zachowaniem zapracowal sobie u mnie na taka opinie :|
anmark napisa³/a:
A może tylko wydaje ci się, że prezes Telak przebywa zdala od "siedziby głównej WOPR"? Bo może jest na bieżąco w Warszawie?

Nie sadze aby ktos mogl jednoczesnie przebywac w Slupsq i Warszawie :? Zgodnie z Twoja sugestia prawdopodobnie zaniedbywalby prace w Slupsq w co szczerze watpie..

anmark napisa³/a:
Podziwiam determinację z jaką łatwo gnoisz człowieka i to bez cienia moralnej odpowiedzialności za to co czynisz.

W pelni odpowiadam za swoje slowa i zdaje sobie sprawe z ich znaczenia. Nie posadzaj mnie o gnojenie (to jest Twoja interpretacja moich slow) gdyz jedynie wyrazam wlasna opinie (forum do tego m in sluzy) a ze jest gorzka i odmienna od Twojej to poprostu mamy inne odczucia co do czlowieka i mamy do tego prawo. Juz wczesniej wyjasnilem co jest w glownej mierze powodem mojego zdania o nim. Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
anmark 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 07 Mar 2004
Posty: 119
Sk±d: Polska
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 9:49 pm   

Kolucho! A co ciebie tak boli (za wyjatkiem przytoczonego nieprzyjemnego epizodu) w sprawach WOPR, że obwiniasz o to prezesa Telaka? Wylewasz żal na łamach forum. Spróbuj ustosunkowac się do spraw, a nie do człowieka. Nam przecież chodzi o konkretne, ewentualne nieprawidłowości, a nie o to czy prezes jest be czy cacy.

p.s.Klopotliwe jest odczytywanie wyrazów z zaporzyczoną w przeszłości z obcych alfabetów literką q. Ale to taka maniera pewnie jak i malkontenctwo autora
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Gru 23, 2005 11:00 pm   

anmark napisa³/a:
p.s.Klopotliwe jest odczytywanie wyrazów z zaporzyczoną w przeszłości z obcych alfabetów literką q. Ale to taka maniera pewnie jak i malkontenctwo autora

to jakis zarzut?? przestepstwo?? moze i masz racje ale tego typu wypowiedz nie jest argumentem osoby ktora szanuje odmiennosc innych...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sob Gru 24, 2005 12:16 am   

anmark pytajac o to co mnie boli w WOPRze odnosze wrazenie ze albo jestes slepy albo nie chcesz widziec pewnych spraw :( (mam nadzieje ze zrozumiales metafore odnosnie wady wzroq i nie obrazisz sie bo nie to jest celem naszej wymiany pogladow). Nie mozesz sciagac odpowiedzialnosci z prezesa za to co dzieje sie w organizacji gdyz podejmujac sie objecia tego stanowska napewno zdawal sobie sprawe jaka odpowiedzialnosc na nim spoczywa i ze nie rozklada sie ona na na wszystkich ratowniqw (np za nie powodzenia rzadu odpowiada premier itp). Wiem ze jedynie on jako jednostka nie ponosi odpowiedzialnosci ale stanowisko jakie piastuje i zadanie jakiego sie podjal zobowiazuje go do nadania odpowiedniego kierunq rozwoju, trzymania odpowiednich standardow (itp) i kierowania organizacja oraz tym co sie w niej dzieje tak by wszystko bylo w porzadq :!: Chyba wystarczajaca liczba tematow znajduje sie na forum w ktorych poruszana jest kwestia nieprawidlowosci w WOPRze, tego co nie tylko mnie jak okresliles boli.. I nie sadze abysmy wszyscy byli malkontentami :| Kolega kovalsz bardzo trafnie wedlug mnie napisal w jednym z postow: "ryba psuje sie od glowy ale ZG sprawdza ogon..." :|
anmark napisa³/a:
p.s.Klopotliwe jest odczytywanie wyrazów z zaporzyczoną w przeszłości z obcych alfabetów literką q. Ale to taka maniera pewnie jak i malkontenctwo autora

Twoje zarzuty sa na poziomie przedszkolaka ktory ma problemy z czytaniem :? Jesli zle Ci sie czyta moje posty to nikt Cie do tego nie zmusza :!: W tym momencie to ja mam wrazenie ze Tobie wszystko przeszkadza.. Proponuje abys zarzucil niektorym forumowiczom iz pisza bez polskich znaqw bo to tez moze sprawiac trudnosci w skladaniu liter w wyrazy.. I jeszcze nasuwa mi sie pytanie: skad niby tak dobrze mnie znasz ze juz piszesz o moich manierach :?: Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Sob Gru 24, 2005 12:20 am   

kovalsz napisa³/a:

to jakis zarzut?? przestepstwo?? moze i masz racje ale tego typu wypowiedz nie jest argumentem osoby ktora szanuje odmiennosc innych...

Nie irytuj się kovalsz ... to racja, taka forma pisania jest kłopotliwa dla czytających. Należy używać języka, który jest zrozumiały dla ogółu. Nie wyobrażam sobie aby na forum pojawiły się jakieś pseudoamerykańskie skróty literowo-myślowe lub inne "hackwyrazy"

baca

P.S.
Przyznaję się że ze względu na specyficzność języka kolegi kolucho jego posty rzadko czytam, gdyż nie chcę ich źle zinterpretować.
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Sob Gru 24, 2005 12:30 am   

baca napisa³/a:
Przyznaję się że ze względu na specyficzność języka kolegi kolucho jego posty rzadko czytam, gdyż nie chcę ich źle zinterpretować.

Nie do konca rozumiem jak mozna zle zinterpretowac literke "q" zamiast "ku" :?: :? Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytañ do SQL: 16