www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Sponsorzy WOPR
Autor Wiadomo¶æ
sairus20 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 24 Mar 2007
Posty: 145
Sk±d: Sie biorÄ… dzieci
Wys³any: Sro Kwi 15, 2009 10:36 pm   Sponsorzy WOPR

Witam.
Co raz częściej widzę, że ciocia Nivea znika z kąpielisk. Pytanko. Jaki sponsor zazwyczaj zastępuje Nivea i jakie korzyści z tego ( np inne ciuchy czy sprzęt) mamy MY ratownicy???

Jeszcze propos Nivea to czy tylko mnie się wydaje, że ciuchy robione przez Nivea z roku na rok są co raz gorsze gatunkowo, a parawany szybciej się rwą???
Pozdrówka. :cool:
_________________
2003 MR
2004 Sternik Motorowodny RW
2005 OWD PADI
2008 AOWD PADI
2009 St Sternik Motorowodny???
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 414
Sk±d: Starogard GdaÅ„ski Opole PoznaÅ„
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 2:09 am   

Moje spostrzeżenia:
parawany zawsze się darły i płowiały
dają coraz większe filtry, ale coraz mniej kosmetyków
w tym roku nie dali polarowych czapek :sad: a fajne były i by się przydały nie raz
ciuchy ogólnie są ładniejsze (kolor, krój, odblaski, polarek w środku, kieszonki, duperele), ale jakoś faktycznie ten pomarańczowy model z kapturem chowanym w kołnierzu [nie wiem który to był rocznik] był cieplejszy, mniej przewiewny i napisy się nie ścierały.

No ale nie ma co marudzić, spodenki Speedo rekompensują wszystko :mrgreen: Identyczne bez nadruków kosztują ok 80zł, wygodne, szybko schną, zazwyczaj w komplecie z czapeczką wystarczają w zupełności.

Propozycja na sezon '09- wypasione polary czerwono-czarne z naszyciami i odblaskami, oddychające, ciepłe i najlepiej z iPodem wmontowanym w rękawy. :lol: No co? Pomarzyć nie można...

A ogólnie to darowanemu.... itd itp. Trzeba docenić jak dają, mimo że nie muszą. Bez NIVEI to kiepsko by było, oj kiepsko....
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 2:27 am   

Cytat:
w tym roku nie dali polarowych czapek a fajne były i by się przydały nie raz


ale kobity za nasze czapeczki dostaly stroje niczym ze slonecznego patrolu :P
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 11:39 am   

Witam,niewiem czy mieliśmy pecha czy wybrakowany towar,ale z koszulek znikał napis po jednym praniu,Nivea ponoć jeszcze 2 sezony ale w ZG problemu z tego nie robią,plotki głoszą że Plus GSM jest chętny.Ja osobiście marze o sponsoringu Warty,udało mi się ich pozyskać w 2000 r.w Rewalu,panowie koszulki niektórzy mają do dzisiaj(orginalne Lacosta).Pzdr
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 12:10 pm   

wopr rewal napisa³/a:
Ja osobiście marze o sponsoringu Warty,udało mi się ich pozyskać w 2000 r.w Rewalu,panowie koszulki niektórzy mają do dzisiaj(orginalne Lacosta).


co innego jest załatwienie sponsora dla 1 kąpieliska (kilkanaście ratowników) a co innego dla całego wybrzeża (prawie 100 kąpielisk, kilka tysięcy ratowników).
 
     
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 1:00 pm   

Nivea to producent kosmetyków to sponsoring na plaży to dla nich ideał, tysiące ludzi uzywających ich krem do opalania ! Sponsor by sie przydał jakas duza polska firma :???: Ale to juz prezesi niech załatwiają na stołkach są i pozadnego sponsora nie umieja nawet zczaic :roll: Pzdr
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 1:18 pm   

sztondi napisa³/a:
Ale to juz prezesi niech załatwiają na stołkach są i pozadnego sponsora nie umieja nawet zczaic :roll: Pzdr


wychodząc z założenia "jestem to mi się należy" nigdy oddziały nie będą mieć kasy...
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 1:22 pm   Do Mati 82

Mati 82,oczywiście masz racje różnica ogromna ja tylko rozważam to w kwesti marzeń.Ale do Warty nikt z naszych włodarzy nawet nie zadzwonił,a wiem że byli zainteresowani,pozatym kwoty w ich budżecie na sponsoring co roku sięgaja kilkudziesięciu milionów.Tak jak napisał Sztondi warto by mieć jakiegoś stałego najlepiej polskiego sponsora.PZdr
 
     
sairus20 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 24 Mar 2007
Posty: 145
Sk±d: Sie biorÄ… dzieci
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 2:57 pm   

Z tego co widziałem na zdjęciach WOPR w Świnoujsciu miał zółto czernowe polary sponsorowane chyba przez PlusGSM (ładne, ale nie widzę ich w czasie ulewy). Z tego co słyszałem to (mogą to być tylko plotki bo nie zagłębiam się w ten temat) ma być zmiana koloru z czerwonego na...kanarkowy... :shock:
_________________
2003 MR
2004 Sternik Motorowodny RW
2005 OWD PADI
2008 AOWD PADI
2009 St Sternik Motorowodny???
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 6:38 pm   

sairus20 napisa³/a:
Z tego co widziałem na zdjęciach WOPR w Świnoujsciu miał zółto czernowe polary sponsorowane chyba przez PlusGSM (ładne, ale nie widzę ich w czasie ulewy).


pewnie mieli osobno kurtkÄ™ i osobno polar ;)

wopr rewal napisa³/a:
pozatym kwoty w ich budżecie na sponsoring co roku sięgaja kilkudziesięciu milionów.


firmy ubezpieczeniowe muszą co roku wydawać kasę na tak zwaną prewencje, organizują wtedy konkursy głownie dla dzieci
w 2007 oraz w 2008 z PZU organizowaliśmy akcje w różnych miejscowościach nadmorskich "bezpieczne lato z pzu", kasa pochodziła z takie funduszu
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 8:49 pm   

mati82 napisa³/a:
pewnie mieli osobno kurtkÄ™ i osobno polar


nie chce mi sie pisac wszystkiego dlaczego tak bylo a nie inaczej i jak jest w Świnoujściu, byly takie polary ale trzeba bylo za nie zaplacic jak ktos chcial takowy posiadac, cala plaza jest w NIVEI zawsze
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
brzucho1989 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 35
Do³±czy³: 04 Sie 2008
Posty: 71
Sk±d: mazowieckie
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 10:04 pm   

Napaliłem sie na ten żółto-czerwony polarek, kolo jakiś miał na allegro na handel ale za mały, używany i ponad 250pln chciał :sad:

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 10:09 pm ]
U mnie w rejonie wopr sponsoruje/ sponsorował:
Cropp, Energa, Uniqa, Orlen z tych wiekszych to chyba wszystko, jeszcze mniejsze firmy i osoby prywatne.
 
     
sairus20 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 24 Mar 2007
Posty: 145
Sk±d: Sie biorÄ… dzieci
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 10:47 pm   

Osiola napisa³/a:
byly takie polary ale trzeba bylo za nie zaplacic jak ktos chcial takowy posiadac
no to fatalnie fatalnie... A muszki/meszki pewnie leciały do żółtego... :???:
_________________
2003 MR
2004 Sternik Motorowodny RW
2005 OWD PADI
2008 AOWD PADI
2009 St Sternik Motorowodny???
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Kwi 16, 2009 10:49 pm   

sairus20 napisa³/a:
A muszki/meszki pewnie leciały do żółtego... :???:


muszki, meszki i biedronki lecÄ… do wszystkiego ;)
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 414
Sk±d: Starogard GdaÅ„ski Opole PoznaÅ„
Wys³any: Pi± Kwi 17, 2009 12:25 am   

No nie mati82 :neutral: Muszki, meszki, biedronki lecą głównie na ratowników i to stadami, chmarami, chmurami :evil: Gdyby to były panie, panny i panienki to jakoś by się dało, ale owady? :sad: Naprawdę nie rozumiem, dlaczego tylko nas atakują, a plażowicze się śmieją bo ich nie ruszają. Nivea powinna dawać muchozol w zestawie :razz: albo raid :shock:

Co do sponsora... Dziwię się, że nasi prezesi nie uderzają właśnie do towarzystw ubezpieczeniowych, firm farmaceutycznych, ogólne przedsiębiorstw związanych z życiem, zdrowiem, bezpieczeństwem...

PZU działa, skromnie jeśli chodzi o WOPR ale zawsze coś, a reszta? Odpuściła reklamę na tym polu?

Rodzima Polpharma inwestuje kupę kasy w drużynę koszykówki, rzucić skutery, łodzie, czy choćby wypasione apteczki na stanowiska i w ciągu sezonu promocja świetna.

Gdybym miał proponować to i tak na czołowym miejscu stawiam na kompanie piwowarskie. Mają kupę szmalu, w reklamy i promocje wlewają hektolitry kasy :roll: Skoro stawiają namioty, przystanie na plażach to niech postawia nam wieżyczki :cool:
Tylko kto siÄ™ na to zgodzi....
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16