www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: DeVu
Sro Sty 25, 2012 8:56 am
!!UWAGA NA MRZEŻYNO!!
Autor Wiadomo
kaczoreek 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 24 Kwi 2008
Posty: 51
Skd: Suwałki
Wysany: Sob Cze 19, 2010 5:51 pm   

Mam pytanie do pistash, ile sezonów przepracowałeś nad morzem?
_________________
2006 MRW
2008 Kurs PCK i BLS/AED
2009 Sternik motorowodny
2009 RW
2010 KPP/morski/basenowy
__________________________________________
Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, dla ludzi których ratujemy jesteśmy całym światem....
 
     
lukas-k 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 150
Skd: Lublin
Wysany: Sob Cze 19, 2010 11:24 pm   

Kaczorku kochany odpuśćmy już :oops:
 
     
kaczoreek 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 24 Kwi 2008
Posty: 51
Skd: Suwałki
Wysany: Nie Cze 20, 2010 8:01 am   

Ok, ok pytam po prostu z ciekawości:)
_________________
2006 MRW
2008 Kurs PCK i BLS/AED
2009 Sternik motorowodny
2009 RW
2010 KPP/morski/basenowy
__________________________________________
Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, dla ludzi których ratujemy jesteśmy całym światem....
 
     
lukas-k 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2006
Posty: 150
Skd: Lublin
Wysany: Nie Cze 20, 2010 8:56 am   

Się domyślam. Ja też jestem ciekawy :)
 
     
Derka 
Młodszy Forumowicz


Doczy: 17 Maj 2010
Posty: 24
Wysany: Sob Lis 13, 2010 6:43 pm   

OK zacznę temat :) W tym roku szanowny Pan Karol znów zrobił przekręt z pieniędzmi, mniej otrzymaliśmy niż kierownik plaży obiecał przed podjęciem się pracy. Ale w końcu zmienić chce samochód więc nie dziwie mu się.
Mieszkaliśmy w tym samym miejscu co ratownicy wcześniej, domki rozpadają się na naszych oczach .... Poza tym ludzie w większości byli w porządku, lecz zdarzyły się 2 wyjątki ale zawsze znajda się takie czarne owce ... niestety ... . Poza tym sezon miną spokojnie, i poza domkami oraz przesadnym wczuwaniem sie w Pana Ratownika przez jedną osobę w porządku było.

Przy okazji chciałbym pozdrowić Ponego ;d
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Nie Lis 14, 2010 10:20 am   

Derka napisa/a:
Ale w końcu zmienić chce samochód więc nie dziwie mu się.

Dokładnie, trzeba wyrazić zrozumienie dla Kierownika :lol:
W końcu prawdziwy ratownik to sobie od ust odejmie, żeby pomóc szefowi :twisted:
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pi Lis 19, 2010 1:16 pm   

Młoody napisa/a:
W końcu prawdziwy ratownik to sobie od ust odejmie, żeby pomóc szefowi :twisted:

Ja kiedyś miałem najlepszego szefa! :o Powiedział mi, że swoim dzieciom nie da jeść żeby mi zapłacić za pracę ratownika! :lol:
 
     
piro4 
Młodszy Forumowicz


Wiek: 35
Doczy: 22 Gru 2010
Posty: 23
Skd: Wrocław
Wysany: Nie Gru 26, 2010 6:06 pm   

No to i ja sie wypowiem bo tez w Mrzezynie pracowalem;)
Co do wyplat to nie bylo z tym problemu tyle ile bylo ustalone to czlowiek dostal i to w terminie;)
Co do rozwalajacych sie domkow to moze i racja spalo sie w lepszych ale spalo sie i w gorszych i toza mniejsze pieniadze kilka lat temu i nikt tak nie narzekal jak tutaj niektorzy...
a co do tego "Pana Ratownika" to moze bys przyblizyl jakas sytuacje a nie tak ludzie oczerniac bezpodstawnie?
_________________
MI-> TAMA 2010
 
     
mati4991 
Doświadczony Forumowicz WOPR
(((d[-.-]b)))


Doczy: 12 Lis 2009
Posty: 50
Skd: Wrocław
Wysany: Pon Gru 27, 2010 11:16 pm   

Tak się składa, że miałem okazje pracować społecznie w Mrzeżynie jako MR WOPR w sezonie 2010. Mimo przeczytanego forum, ja MR bez doświadczenia odważyłem się pojechać do Mrzeżyna. Chcę powiedzieć tylko tyle: Te wszystkie negatywne komentarze na temat tej miejscowości to jedna, wielka bzdura! Jeśli chodzi o domki - nie były może w najlepszym stanie, ale na głowę nie padało. Co do wypłat, to nic mi nie wiadomo, że ktoś dostał za mało, nikt się nie skarżył. Jeśli chodzi o szefa Karola i kierownika Wojtka, to do nich nie mam zastrzeżeń, odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach! W 100% wykonywali swoje obowiązki! Poza tym wydawało mi się, że ekipa była zgrana, lecz znowu kilka postów wyżej można przeczytać negatywny komentarz o tej miejscowości. Na szczęście są to pojedyncze przypadki :smile: . Mrzeżyno należy do spokojnych miejscowości, mało akcji :neutral: , ale według mnie jest to idealne miejsce dla ratowników początkujących i tych twardych, którzy nie wyżalą się na forum jak tam jest źle :mrgreen: . Z wielką chęcią przyjadę do Mrzeżyna jeszcze raz!


Mateusz :wink:
 
 
     
100 kg 
Młodszy Forumowicz


Doczy: 01 Wrz 2009
Posty: 16
Skd: Wrocław
Wysany: Czw Sty 27, 2011 10:19 am   

Witam. W 2010 roku rowniez udalo mi sie pracowac w miejscowosci takiej jak Mrzezyno. Pan Karol dawal rade i jest najlepszym szefem jakiego mialem. W.O (instr wopr nr 1127), ktory otrzymal plaze pod swoje skrzydla wywiazal sie w 100% z powierzonych mu obowiazkow. Piro4 rowniez godnie zastepowal Wojtka podczas nieobecnosci (tama 2010). Wydaje mi sie iz tych 2ch wyzej wymienionych Ratownikow godnie reprezentowalo nasza plaze. Moim zdaniem to umiejetnosci nabyte w Łebie w 2006 roku. Tez pracowalem w Łebie 2007 i 2008 dlatego podzielam ich zdanie. Serdecznie chcialem pozdrowic Jacka L. ktory jest dla nas mentorem i nauczyl nas tego wszystkiego co do dzis pamietamy. Dziekuje trenerze i wam chlopaki za wspanialy sezon i nasz nowy wroclawski narybek, ktory pracowal spolecznie ale... prezentuje sie na bardzo dobrego ratownika (M.Z)

Pozdrawiam Marek J.
 
     
immortal 
Stały bywalec



Doczy: 02 Wrz 2007
Posty: 587
Skd: sercem na morzu...
Wysany: Czw Sty 27, 2011 10:57 am   

100 kg napisa/a:
Tez pracowalem w Łebie 2007 i 2008

100 kg napisa/a:
Jacka L. ktory jest dla nas mentorem i nauczyl nas


nie chce być dociekliwy ale jak Jacek L. mógł nauczyć Cie czegokolwiek w Łebie, skoro w tych sezonach go tam nie było...? (nie licząc dosłownie pierwszych dwóch czy trzech dni lipca 2007)
_________________
"We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów..."
 
 
     
100 kg 
Młodszy Forumowicz


Doczy: 01 Wrz 2009
Posty: 16
Skd: Wrocław
Wysany: Czw Sty 27, 2011 11:19 am   

Bogu... Jacek L to moj byly trener (mks juvenia)
 
     
woju28 
Czasem zagląda
woju28


Doczy: 09 Kwi 2012
Posty: 2
Skd: Łódź,Częstochowa
Wysany: Wto Cze 26, 2012 11:10 pm   

Witam! Za kilka dni wyjeżdżam do Mrzeżyna,od 1lipca będę tam pracował jako stażysta MR. Czy ktoś tu jest kto tam będzie w lipcu?
 
     
justii 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomoga: 4 razy
Doczya: 23 Maj 2012
Posty: 59
Skd: krk
Wysany: Pon Maj 20, 2013 12:39 pm   

Czy wie ktoś jak w tym roku 2013 przedstawia się sytuacja z Mrzeżynem i Rogowem?
 
     
ził996 
Czasem zagląda


Wiek: 38
Doczy: 08 Sie 2013
Posty: 3
Skd: JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Wysany: Czw Sie 08, 2013 5:44 pm   w Mrzeżynie wcale nie jest tak źle

co do Mrzeżyna to powiem że pracuję pierwszy sezon , a dokładniej 1,5 miesiąca wcześniej pracowałem w Dziwnowie i REWALU tam dopiero koszmar , sprzęt jakiś płaskodenny i wyzysk. klimat nie w moim stylu !!! jeżeli ktoś lubi wyzwania to Mrzeżyno polecam i zapraszam. ja emigrowałem z innych kąpielisk i jestem Tu. Polecam.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 18