www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Sro Sty 25, 2012 8:56 am
!!UWAGA NA MRZEŻYNO!!
Autor Wiadomo¶æ
kaczoreek 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 24 Kwi 2008
Posty: 51
Sk±d: SuwaÅ‚ki
Wys³any: Sro Maj 20, 2009 2:20 pm   !!UWAGA NA MRZEÅ»YNO!!

Witam, chciałbym Was wszystkich ostrzec przed kuszącą ofertą pracy w Mrzezynie
http://www.ratownicy.wopr.net.pl/oferta_444.html

Z opisu wszystko wygląda pięknie, ładnie, kolorowo jednak tak nie jest, żadnej umowy nie ma sprzęt też nie jest najlepszej jakości, domki ledwo się trzymają. Więcej na temat Mrzeżyna zapraszam TUTAJ
Ostrzegam szczególnie młodszych ratowników, którzy tak jak ja (w tamtym sezonie) chcą się dostać do jakiejkolwiek pracy, jednak Mrzeżyno nie jest dobrym miejscem.
_________________
2006 MRW
2008 Kurs PCK i BLS/AED
2009 Sternik motorowodny
2009 RW
2010 KPP/morski/basenowy
__________________________________________
Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, dla ludzi których ratujemy jesteśmy całym światem....
 
     
Sebek9292
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 28 Wrz 2008
Posty: 19
Sk±d: police
Wys³any: Sro Maj 20, 2009 5:14 pm   

dzięki Kaczoreek za cynk, przeczytałem ten temat co w linku podałes. jestem nie mile zaskoczony ze tacy ludzie chodza po swiecie... a odnośnie tej oferty, ta praca jest na 6 dni czy "kierownik plazy" sie pomylil?
 
     
kaczoreek 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 24 Kwi 2008
Posty: 51
Sk±d: SuwaÅ‚ki
Wys³any: Sro Maj 20, 2009 7:15 pm   

nie wiem czy się pomylił czy nie, a może był pod wpływem % bo wiemy ze "Szefunio" lubił sobie wypić wieczorami Jacka Daniels'a nie mi to oceniac
_________________
2006 MRW
2008 Kurs PCK i BLS/AED
2009 Sternik motorowodny
2009 RW
2010 KPP/morski/basenowy
__________________________________________
Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, dla ludzi których ratujemy jesteśmy całym światem....
 
     
michcio 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 40
Do³±czy³: 13 Kwi 2008
Posty: 9
Sk±d: Miasto
Wys³any: Czw Maj 21, 2009 8:44 pm   

Nie wiem jak jest w Mrzeżynie, ale Pan Karol najwyraźniej myśli że jest Bogiem Ratownictwa. Unosi się i zgrywa na innych plażach, kiedy nie ma co robić u siebie.
 
     
1ny 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 30 Maj 2008
Posty: 2
Sk±d: KrK
Wys³any: Wto Cze 16, 2009 2:44 pm   

Kaczoreek ma w 100% rację. Takich miejsc jak Mrzeżyno i p. Karola Wasilewskiego należy się wystrzegać !!!
 
     
pistash 
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 16 Kwi 2007
Posty: 18
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Wto Cze 16, 2009 4:12 pm   

Witam zainteresowanych wÄ…tkiem,
Tak się składa, że będę pracował w Mrzeżynie w tym sezonie i moja w tym głowa, żeby Pan Karol nie musiał się w tym roku angażować w sprawy ratowników. W większości od Was zależeć będą relacje między nami. Mówię teraz do ratowników zatrudnionych w Mrzeżynie w 2009 roku, jeśli będziecie sumiennie wykonywać swoje obowiązki, o których wspomnę na miejscu, będzie miło i sympatycznie, a Pan Karol będzie mógł zająć się swoimi sprawami. Jeśli nie dostosujecie się do zasad ogólnie przyjętych i będą z Waszej strony zaniedbania, no cóż, sorry, wtedy mogą być zgrzyty i nieprzyjemności, a w naszym obopólnym interesie leży, żeby w miłej atmosferze spędzić te ciepłe miesiące i z przyjemnością wrócić w to miejsce za rok.

pozdrawiam Wojtek
 
     
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Wto Cze 16, 2009 10:14 pm   

a co tam Orzechowy? ZOstałeś szefem plazy?
 
     
KASZKIET 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 39
Do³±czy³: 19 Sty 2006
Posty: 117
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 10:03 am   

oooo kolega pistah widze kolegą karolka został buhahaha smiech na sali,

[ Dodano: PiÄ… Cze 19, 2009 9:05 am ]
pistash napisa³/a:
wykonywać swoje obowiązki, o których wspomnę na miejscu,


alez ty wazny.... zobaczymy jak i Ciebie karol na koniec sezonu wydyma!!
_________________
2001-MR,SM/2004-RW/2005-St.SM +lic.hol.
2009-KPP/2010-RWP, RWÅš, RWM

znajdziesz mnie tam gdzie latarnia, baltyk i syrena :P

JANUSZ KORWIN MIKKE NA PREZYDENTA!!
 
     
lukas-k 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Wiek: 34
Do³±czy³: 08 Wrz 2006
Posty: 150
Sk±d: Lublin
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 12:52 pm   

KASZKIET, brawo :mrgreen:
 
     
pistash 
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 16 Kwi 2007
Posty: 18
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 3:15 pm   

KASZKIET, zastanawia mnie czy gul Ci skacze z zazdroÅ›ci z powodu mojego stanowiska, chciaÅ‚byÅ› znaleźć siÄ™ na takim ale nie posiadasz kompetencji? Wybacz, jestem drugi sezon SR, posiadam bogate doÅ›wiadczenie i mam zapaÅ‚, a co najważniejsze lubiÄ™ to co robiÄ™. Teraz pomyÅ›l gdzie mogÄ™ zdobyć cenne doÅ›wiadczenie, kierujÄ…c plażą. Zastanów siÄ™ jeszcze, czy to, że jak mnie nazwaÅ‚eÅ› „przydupasem” nie Å›wiadczy o Tobie. Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i na co mnie stać, a już oceniasz?
Szkoda też, że masz uwagÄ™ wybiórczÄ…. Wybierasz cytat dotyczÄ…cy „obowiÄ…zków”. Uważasz, że coÅ› z tego co napisaÅ‚em jest nie na miejscu, nie trzeba przestrzegać pewnych zasad, każdy może robić co mu siÄ™ podoba i nie być z tego rozliczanym? Ciekawe jakby byÅ‚o.
Nie wspomniaÅ‚eÅ› natomiast o drugiej części mojej wypowiedzi. Już teraz staram siÄ™ dbać o relacje ze wszystkimi współpracownikami: „w naszym obopólnym interesie leży, żeby w miÅ‚ej atmosferze spÄ™dzić te ciepÅ‚e miesiÄ…ce i z przyjemnoÅ›ciÄ… wrócić w to miejsce za rok.”

pozdrawiam Wojtek
 
     
kaczoreek 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 24 Kwi 2008
Posty: 51
Sk±d: SuwaÅ‚ki
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 5:18 pm   

no to teraz w ogóle współczuję wszystkim co jada dla Mrzeżyna :mrgreen:
_________________
2006 MRW
2008 Kurs PCK i BLS/AED
2009 Sternik motorowodny
2009 RW
2010 KPP/morski/basenowy
__________________________________________
Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, dla ludzi których ratujemy jesteśmy całym światem....
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 7:51 pm   

Jako osoba nie znająca sprawy dogłębnie a jedynie z forum, wtrącę swoje 3 grosze :mrgreen:

kaczoreek napisa³/a:
no to teraz w ogóle współczuję wszystkim co jada dla Mrzeżyna :mrgreen:


Dlaczego? Nowa osoba na stanowisku może poprawić opinię na temat Mrzeżyna.

pistash, jako SRW i nowy kierownik mam nadzieję, że Twoje zarządzanie plażą wyjdzie na dobre, a relacje między pracownikami a szefostwem będą się dobrze układały.

pistash napisa³/a:
jeśli będziecie sumiennie wykonywać swoje obowiązki


Obowiązki ma również pracodawca. Miło byłoby przeczytać w tym dziale po sezonie o dostaniu umów w dniu zaczęcia pracy, dostania całej pensji oraz nowych dresów Nivea na własność.

Warto o tym pomyśleć. Opinię zazwyczaj trudno jest poprawić, zatem życzę powodzenia.
 
     
filoop
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 02 Cze 2009
Posty: 15
Sk±d: Woda ;]
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 9:47 pm   

Ja również tam się wybieram i zobaczymy jak to będzie w tym roku :) Sądzę, że obędzie się bez niespodzianek . Pożyjemy zobaczymy
 
     
kaczoreek 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 24 Kwi 2008
Posty: 51
Sk±d: SuwaÅ‚ki
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 11:06 pm   

Owszem, nie znampistash, ale z doswiadczenia wiem, że osoby "świeżo" upieczone na wyższym stopniu lubią pokazywać "co to nie oni" a z wypowiedzi

"KASZKIET, zastanawia mnie czy gul Ci skacze z zazdrości z powodu mojego stanowiska, chciałbyś znaleźć się na takim ale nie posiadasz kompetencji? Wybacz, jestem drugi sezon SR, posiadam bogate doświadczenie i mam zapał, a co najważniejsze lubię to co robię."

można wywnioskować, że jest to osoba która lubi się przechwalać i możliwe ze będzie chciała pokazać kto jest najważniejszy, co może tylko pogorszyć relacje między ekipą (owszem, plażowy musi się przy***rdalać wtedy gdy ma rację, ale nie za byle gówno)
Podkreślam, są to tylko moje spekulacje, ponieważ nie znam pistash,
_________________
2006 MRW
2008 Kurs PCK i BLS/AED
2009 Sternik motorowodny
2009 RW
2010 KPP/morski/basenowy
__________________________________________
Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, dla ludzi których ratujemy jesteśmy całym światem....
 
     
pistash 
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 16 Kwi 2007
Posty: 18
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Sob Cze 20, 2009 8:57 am   

Kaszkiet, co do fragmentu który przytoczyłeś w swoim ostatnim poście była to tylko i wyłącznie moja reakcja na Twoje, w moim odczuciu atakujące słowa.

Cieszę się, że to wyjaśniliśmy, tak jak wszyscy zgodnie mówicie: czas pokarze... Spekulacje potwierdzą się lub nie.

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 9:02 am ]
Przepraszam, powyższe słowa kierowane są do kaczoreek (czyli treść się też zmieni)

kaczoreek, co do fragmentu który przytoczyłeś w swoim ostatnim poście była to tylko i wyłącznie moja reakcja na słowa KASZKIETA, w moim odczuciu atakujące.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytañ do SQL: 17