www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: DeVu
Sro Sty 25, 2012 12:00 pm
MIĘDZYZDROJE 2008
Autor Wiadomo
lukasz.pb
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 12 Maj 2008
Posty: 9
Skd: Łódź
Wysany: Pon Cze 09, 2008 5:15 pm   

ja proponuje na dworcu , bo chyba każdy tam bedzie wysiadał z przyjezdnych ;)
 
 
     
zehme 
Doświadczony Forumowicz WOPR
zehme


Wiek: 35
Doczy: 27 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Lewobrzeże WOPR Szczecin
Wysany: Pon Cze 09, 2008 8:25 pm   

nieeee na dworcu nie bo to dalek od plaży a ja już od pojutrza z Fazim będe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pon Cze 09, 2008 8:26 pm ]
ale przyznajcie że troche brak organizacji przed przyjazdem... nic nie wiadomo... :neutral: :neutral:
_________________
[size=9]"So Others may live ..."
 
 
     
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 17 Maj 2005
Posty: 194
Skd: owni
Wysany: Wto Cze 10, 2008 4:41 pm   

sa telefony na świecie wiec możesz dzwonić i się pytac co i jak :D
 
     
lukasz.pb
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 12 Maj 2008
Posty: 9
Skd: Łódź
Wysany: Wto Cze 10, 2008 7:14 pm   

ja bede na dworcu okolo 7.20 wiec piszcie kiedy bedziecie to sie jakos zgadamy
 
 
     
zehme 
Doświadczony Forumowicz WOPR
zehme


Wiek: 35
Doczy: 27 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Lewobrzeże WOPR Szczecin
Wysany: Wto Cze 10, 2008 11:21 pm   

ja z FAZIM jesteśmy o 10 na plaży(przy molo) i tam proponuje sie umówić...
dla rozpoznania położe polar WOPRu na torbie :!: :!:
kto oczywiście przyjeźdża później to dojdzie do nas a jeśli już nas tam nie spotka to do ośrodka... zdjęcia macie co gdzie jest :wink: :wink: :wink:
_________________
[size=9]"So Others may live ..."
 
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Doczy: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Skd: Poznań
Wysany: Sro Cze 11, 2008 4:30 pm   

ja do konca nie wiem jak jade ;\ albo pociag albo fura,, wiec albo na pkp albo juz w gromadzie ;p tak czy siak do zobaczenia!!
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Templar 
Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR


Wiek: 34
Doczy: 05 Cze 2007
Posty: 31
Skd: Bielawa
Wysany: Pi Sty 16, 2009 9:47 pm   

i jak było panowie (i panie) w Miedzyzdrojach? podzielcie sie informacjami:D
_________________
Bądź szybki jak huragan, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, nieporuszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun.

-Sun Tzu
 
 
     
Malina. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczya: 15 Sie 2007
Posty: 124
Skd: Stargard Szczec.| Lwów
Wysany: Sob Sty 17, 2009 9:43 am   

A były tam w ogóle jakiekolwiek PANIE? Bo z tego, co się orientuję, to kobiet WIBOR nie zatrudnia.
 
 
     
Templar 
Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR


Wiek: 34
Doczy: 05 Cze 2007
Posty: 31
Skd: Bielawa
Wysany: Sro Sty 21, 2009 12:23 am   

to jak bylo? :>
_________________
Bądź szybki jak huragan, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, nieporuszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun.

-Sun Tzu
 
 
     
Kucharz06 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 06 Sty 2007
Posty: 52
Skd: Dąbrowa górnicza
Wysany: Czw Sty 22, 2009 3:29 pm   

pan nie bylo ale tylko w pracy:P:P a ja było?? poprostu zaje.... kwatery eleganckie, posilki super obiadek na plaże, śniadania i kolacje na bazie:D atmosfera w pracy poprostu super dotego WIBOR to samo PRO:D:D szkolenia, porządny sprzęt na każdym stanowisku(no i oczywiscie sprzet dodatkowy np: hybryda zakupiona w tym roku itd itp) a jest ich 12:) JAK EKIPA? ELEGANCKA!! na każdym kroku w pracy jak i po pracy:D
 
     
faziswd 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Doczy: 10 Maj 2008
Posty: 31
Skd: świdwin
  Wysany: Czw Sty 22, 2009 9:47 pm   taaaaaa

WIBOR - zero profensjonalizmu, zarcie na bazie poza obiadami - ktore byly wporzadku.Sniadanie i kolacja to chleb i rzucano nam pasztet do tego. Pracowałem u WIBORA 2 tygodnie , w tym czasie nie podpisano ze mna zadnej umowy, jak dla mnie to chu**** na maxa. jezeli ktos pracował tylko u wibora to bedzie mowił ze bylo zajebiscie, bo nie zna innych warunków. Ratownicy wiekszosc ze slaska spoko kolesie paczka byla naprawde przednia. Zarobki: jako wodny mialem 1200zł - zaplacono mi za moje dni pracy tak jak powinno byc, mlodszy nie pamietam ile ale chyba ok.900zl, w tym duzo gosci ktorzy np. byli wodnymi ale nigdy nie pracowali na plazy nadmorskiej, wiec musieli odrobic po 2 lub 3 tygodnie stazu za friko - znaczy sorry za chleb i pasztet. odnosnie zakwaterwania to spalismy w domkach letniskowych, byly spoko ale przez pierwsze 5 dni, po tym czasie wszystko w czym chodziłes bylo przesiakniete zgnilizną. TYLE :) a plaza w miedzyzdrojach naprawde fajna , niestety musiałem stamtąd uciec - i zrobiło tak takze moich dwoch kolezków. ja zwiałem do miedzywodzia - do wopru szczecin, a koledzy zostali w miedzyzdrojach, ale zatrudnieni zostali przez wopr miedzyzdroje, nie przez wibor - wiem ze to niezrozumiala sytuacja ze na plazy pracuje i wibor i wopr miedzyzdroje ale tak bylo, wibor mial z tego co pamietam do konca czerwca 4 wieze potem 12, a wopr miedzyzdroje 2 lub 4 juz dobrze nie pamietam. mysle ze opinia wyczerpujaca
 
     
Kamil87 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 37
Doczy: 16 Kwi 2008
Posty: 6
Skd: centrum świata
Wysany: Pon Sty 26, 2009 10:17 pm   

ja pracowałem na 3 plażach więc mam kolego porównanie. I praca w Wiborze wypada zaje...ście!! Weź pod uwage że Wibor było pierwszy raz w Między i na początku czerwca jak tam byłeś nie wszystko było jeszcze dograne. Z biegiem dni było coraz lepiej. Ja tam umowe dostałem i bedzie z tego całkiem niezły zwrot :D Nie wiem co w tym dziwnego ze żarcie na bazie ? jak na moje nawet lepiej. Pamiętam z innych miejscowości najwięcej było zawsze problemu ze wstawaniem na posiłki. Wiadomo żarcia nie można prze.....ać! A tu jak ci się nie chce jeść to nie jesz, zachce ci się za 3 godziny ? dostaniesz żąrcie za 3h, źle ? jak dla mnie wypas. i nie było tylko pasztetu z chlebem.
Fazi ==> żal, taki niby kumpel a jak przyszło co do czego to robi gnój
 
     
faziswd 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Doczy: 10 Maj 2008
Posty: 31
Skd: świdwin
Wysany: Pon Sty 26, 2009 10:44 pm   taaa

no jakos na wiekszych plazach i przy lepszej organizacji nikt nie widzi problemów, napisalem tak jak było do konca czerwca, zwrot podatku - ciesze sie ze go dostaniesz. a jezeli chodzi o kolezenstwo to bedac w takim wieku powinnienes dostrzec ze kolezenstwo a obiektywne wypowiedzenie sie na pewne tematy to 2 rozne sprawy...szczerze nie polecam WIBORU, choc jezeli chodzi o ekipe z ktora pracowałem naprawde przednia, co innego warunki.

Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:48 pm
a no i jeszcze jedno odnosnie waszych problemow ze wstawaniem na posilki. jak sie zalewa cała noc to prawda sa problemy ze wstawaniem na posilki. i w ogole kto slyszał o zdawaniu kompletów NIVEI nawet jezeli ktos pracuje caly sezon. szkoda gadac !!!

Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:52 pm
wibor był pierwszy, był bo dał najmniejsza oferte za jaką mogą obstawic plaze a ze miasto poleciało sobie w ch*** to przyjeło to i tyle, jaka płaca takie warunki, przeciez WIBOR wykorzystuje was na maxa a wy sie jeszcze cieszycie bo siedzicie sobie nad morzem i jest fajnie, chlopaczki obudzcie sie, a nie bronicie tych biznesmenów za dyche z wiboru :]

Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:56 pm
sorry ze tak ciagle dodaje ale nowe watki mi sie przypominaja. w czerwcu na plazy nie bylo ludzi i mimo tego nawet nie moglem stac kolo wiezy i rozmawiac z kuzynką - chore, bo Krzysio probuje zmienic wizerunek ratowników, w ogole stanie na wiezy a w wodzie 2 osoby - przymus, WIBORowi chodzilo o to zeby wszystko z zewnatrz wygladało ze jest super, a tak naprawde byl to jeden wielki rozpie**** . wlasnie za tą rozmowe z kuzynka musiałem tego samego dnia isc nie wiem ile ale troche ( opuszczając plaże - moje miejsce pracy) na stołówke z termosami po obiad dla wszystkich - czy to jest profesjonalizm ?!
 
     
zehme 
Doświadczony Forumowicz WOPR
zehme


Wiek: 35
Doczy: 27 Kwi 2008
Posty: 60
Skd: Lewobrzeże WOPR Szczecin
Wysany: Pon Sty 26, 2009 11:37 pm   Re: taaa

faziswd napisa/a:
no jakos na wiekszych plazach i przy lepszej organizacji nikt nie widzi problemów, napisalem tak jak było do konca czerwca, zwrot podatku - ciesze sie ze go dostaniesz. a jezeli chodzi o kolezenstwo to bedac w takim wieku powinnienes dostrzec ze kolezenstwo a obiektywne wypowiedzenie sie na pewne tematy to 2 rozne sprawy...szczerze nie polecam WIBORU, choc jezeli chodzi o ekipe z ktora pracowałem naprawde przednia, co innego warunki.

Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:48 pm
a no i jeszcze jedno odnosnie waszych problemow ze wstawaniem na posilki. jak sie zalewa cała noc to prawda sa problemy ze wstawaniem na posilki. i w ogole kto slyszał o zdawaniu kompletów NIVEI nawet jezeli ktos pracuje caly sezon. szkoda gadac !!!

Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:52 pm
wibor był pierwszy, był bo dał najmniejsza oferte za jaką mogą obstawic plaze a ze miasto poleciało sobie w ch*** to przyjeło to i tyle, jaka płaca takie warunki, przeciez WIBOR wykorzystuje was na maxa a wy sie jeszcze cieszycie bo siedzicie sobie nad morzem i jest fajnie, chlopaczki obudzcie sie, a nie bronicie tych biznesmenów za dyche z wiboru :]

Dodano: Pon Sty 26, 2009 10:56 pm
sorry ze tak ciagle dodaje ale nowe watki mi sie przypominaja. w czerwcu na plazy nie bylo ludzi i mimo tego nawet nie moglem stac kolo wiezy i rozmawiac z kuzynką - chore, bo Krzysio probuje zmienic wizerunek ratowników, w ogole stanie na wiezy a w wodzie 2 osoby - przymus, WIBORowi chodzilo o to zeby wszystko z zewnatrz wygladało ze jest super, a tak naprawde byl to jeden wielki rozpie**** . wlasnie za tą rozmowe z kuzynka musiałem tego samego dnia isc nie wiem ile ale troche ( opuszczając plaże - moje miejsce pracy) na stołówke z termosami po obiad dla wszystkich - czy to jest profesjonalizm ?!


w pełni zgadzam sie z w/w wypowiedzią. Miałem okazje pracować w firmie WIBOR ale na szczęście dostałem znacznie lepszą propozycje w miejscowym oddziale WOPR Międzyzdroje. Niestety nie mam w chwili obecnej czasu na rozwinięcie sie w tym temacie ale w najbliższym czasie postaram sie udowodnić dlaczego WIBOR nie zasługuje by obstawiać taką plaże jaka jest w Międzyzdrojach.
KAMIL87 masz racje. To był pierwszy rok WIBOR'u na tej plaży. Miejmy nadzieje że OSTATNI.
_________________
[size=9]"So Others may live ..."
 
 
     
faziswd 
Forumowicz WOPR


Wiek: 34
Doczy: 10 Maj 2008
Posty: 31
Skd: świdwin
Wysany: Pon Sty 26, 2009 11:55 pm   Re: taaa

KAMIL87 masz racje. To był pierwszy rok WIBOR'u na tej plaży. Miejmy nadzieje że OSTATNI.[/quote]

MIEJMY NADZIEJE !!!
_________________
2005 MRW
2007 BLS/AED
2007 Sternik Motorwodny
2007 RW
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapyta do SQL: 17