www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Otwarty przez: DeVu
Sro Mar 25, 2015 3:00 pm
PRACA NAD MORZEM
Autor Wiadomo¶æ
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Do³±czy³: 16 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: Katowice
Wys³any: Sro Mar 25, 2015 11:46 am   PRACA NAD MORZEM

Ratownictwo Wodne Asekuracja,poszukuje osob chętnych do pracy na kąpielisku morskim w Rewalu i Trzęsaczu posiadajacych aktualne uprawnienia ratownika zawodowego z KPP.Zapewniamy strój ratowniczy,nocleg w pensjonacie-pokoje z łazienkami,całodzienne wyżywienie-3 posiłki,Atrakcyjne wynagrodzenie od 1520 brutto do 2920 brutto uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.W trakcie sezonu będziemy organizowali kursy minn. Instruktora Ratownictwa oraz Radiooperatora.Istnieje również możliwość wyplywania godzin potrzebnych do kursu Stermotorzysty-kurs organizujemy stacjonarnie(zapewniamy zakwaterowanie) po sezonie na śląsku w wybrany weekend.Zapraszamy do składania CV na adres biuro@ratownictwo-asekuracja.pl informacja 508 422 352 w godz.9.00 do 17.00
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Mar 25, 2015 11:52 am   

Oj wykruszajÄ… siÄ™ ratownicy ... wykruszajÄ… :grin:
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Do³±czy³: 16 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: Katowice
Wys³any: Sro Mar 25, 2015 11:54 am   

Ogłoszenie podałem grzecznościowo na prożbę zaprzyjażnionego Instruktora i na pewno nie będę w stanie odpowiedzieć na bardziej szczegółowe pytania-takowe proszę kierować do biura RWA :razz: :razz: :razz:

[ Dodano: Sro Mar 25, 2015 11:56 am ]
PB nadal jestem w WOPR,ale chłopaków z RWA po prostu lubię
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Mar 25, 2015 12:08 pm   

A ja tylko uwagę typu ogólnego zamieściłem bez żadnych podtekstów.
Nie bierzcie mnie już za takiego zakapiora co się wszystkich tylko czepia i we wszystkim jest podtekst.
Czepiam siÄ™ tylko ... jednego :mrgreen:
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Do³±czy³: 16 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: Katowice
Wys³any: Sro Mar 25, 2015 12:59 pm   

Ależ nie mam pretensji panie Pawle,wiem że zawsze można liczyć na pańską uczciwą ocenę,a z chłopakami z RWA byłem na jesieni na ćwiczeniach,wariaci i kozaki do kwadratu :!: :!: :!: ale w razie ,,CO" to chciałbym ich mieć obok siebie,poza tym przesympatyczni ludzie gotowi do pracy wszędzie i z wszystkimi, dlatego ich lubię i chciałbym jakoś pomóc,np. na forum :razz:
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pi± Mar 27, 2015 1:08 am   

wiarus napisa³/a:
przesympatyczni ludzie gotowi do pracy wszędzie i z wszystkimi,
No to ich biorÄ™ do siebie ... :smile:
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pi± Mar 27, 2015 10:00 am   

hmmm Pracowałam w Rewalu w 2013 roku .Było gro fajnych sympatycznych i młodych ludzi którzy w ubiegłym roku odeszli i co niektórzy zostali bo mają zobowiązania wobec RWA :) kto tam pracuje wie o czym mówię , natomiast Ci Instruktorzy którzy zrobili tam uprawnienia he he he nie włączając w to PITKA no cóż może powiem tak żeby nikogo nie kompromitować to pozostawię to dla siebie tak będzie lepiej dla co niektórych :) ale na pewno ich umiejętności pozostawiają sporo do życzenia. Utworzyła się ścieżka Szef--Zastępca Szefa---zastępca zastępcy szefa ----- i tak się ciągnie cała ścieżka :) I co to za rozumowanie Bo ja mam ileś sezonów za sobą to mogę przychodzić kiedy chce, robić co chce, jak chce itd O nie to nie te czasy panie i panowie. Instruktorzy mają dawać przykład bo to oni są liderami Pozdrawiam
 
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Pi± Mar 27, 2015 12:14 pm   

MONIKA napisa³/a:
ale na pewno ich umiejętności pozostawiają sporo do życzenia. Utworzyła się ścieżka Szef--Zastępca Szefa---zastępca zastępcy szefa ----- i tak się ciągnie cała ścieżka :) I co to za rozumowanie Bo ja mam ileś sezonów za sobą to mogę przychodzić kiedy chce, robić co chce, jak chce itd O nie to nie te czasy panie i panowie. Instruktorzy mają dawać przykład bo to oni są liderami Pozdrawiam

Czy dobrze rozumiem, że nie jest tak różowo jak mówi wiarus? Czy coś - ze starości - pomieszałem?
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Do³±czy³: 16 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: Katowice
Wys³any: Pi± Mar 27, 2015 1:15 pm   

Wybieram się w tym roku na 1 miesiąc to po powrocie się wypowiem,nie mam zwyczaju się wypowiadać jezeli czegoś nie widziałem a tylko coś słyszałem,to co pisze MONIKA wydaje mi się co najmiej dziwne bo jak pisałem wcześniej bylem z grupą ratowników RWA na ćwiczeniach i nie zauważyłem w 20 osobowej grupie symptomów o których pisze MONIKA,myśle że ćwiczący z nami żołnierze jednostek specjalnych nie chwalili poziomu wyszkolenia ot tak sobie.Dowództwo jednostki wojskowej na podsumowaniu ćwiczeń podkreślało wysoki poziom wyszkolenia zarówno WOPR jak i RWA.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Pi± Mar 27, 2015 11:26 pm   

Pytanie czy Instruktorzy o których wspomniałam wcześniej uczestniczyli w tym szkoleniu szczerze nie sadze bo oni już wszytko znają i wszytko wiedzą heheheh. Natomiast na pewno będziesz miał okazję zobaczyć jak to funkcjonuje w rzeczywistości i zapewne poznasz ich osobiście na plaży :) jak raczą się tam panowie pojawić :) tak jak wspomniałam, wcześniej proszę nie wliczać w to PITKA Mam wielu znajomych którzy pracowali tam i wydali opinie na temat Rewala. Nie będę tutaj wyrzucała całego syfu bo to nie oto chodzi. Natomiast nigdy nie zaproponuje pracy tam nikomu z moich znajomych wiedząc że są tam Ci instruktorzy których poznałam w sezonie 2013 i wiem że byli w 2014 bo to jest śmiech na sali i tyle

[ Dodano: PiÄ… Mar 27, 2015 10:33 pm ]
PB napisa³/a:
Czy dobrze rozumiem, że nie jest tak różowo jak mówi wiarus?
dokładnie oczywiście poznałam tam też wielu fajnych wartościowych ratowników natomiast Instruktorzy RWA no cóż porażka na maxa i tyle
 
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Do³±czy³: 16 Gru 2013
Posty: 62
Sk±d: Katowice
Wys³any: Pon Mar 30, 2015 1:04 pm   

Monika,dzwoniłem do firmy z ciekawości i z zapytaniem,no i faktycznie na ćwiczeniach z kadry instruktorskiej był tylko Pitek,który jak dowiedziałem się będzie koordynatorem w tym sezonie w Rewalu i robi nabór do pracy.Podobno ,,kadra instruktorska" nadwyrężyła cierpliwość szefostwa i ma wolne. :lol: :lol: :lol:
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Wto Mar 31, 2015 12:14 am   

"Nadwyrężyła" - ładnie powiedziane
 
     
boro11 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 30
Do³±czy³: 30 Pa¼ 2014
Posty: 4
Sk±d: DÄ…browa Górnicza
Wys³any: Sro Kwi 01, 2015 9:45 am   

Ci pseudo instruktorzy to już przeszłość, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku :)
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Kwi 01, 2015 11:26 pm   

No to zupełnie jak w WOPR z prezesem. :mrgreen:
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Sro Kwi 01, 2015 11:46 pm   

boro11 napisa³/a:
Ci pseudo instruktorzy to już przeszłość, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku
Daj borze Dawid żeby to naprawdę miało miejsce bo szkoda Mi było fajnych ratowników Szczerze po prostu scyzoryk Mi się w kieszeni otwierał jak widziałam funkcjonowanie tych jak już to określiłeś pseudo instruktorów szefów wszystkich szefów itd ach brak słów i tyle Ale życzę z całego serducha żeby szło ku lepszemu pozdr

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2015 10:48 pm ]
wiarus napisa³/a:
Podobno ,,kadra instruktorska" nadwyrężyła cierpliwość szefostwa i ma wolne.
Taaaa
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 18