www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Otwarty przez: DeVu
Sro Mar 25, 2015 3:00 pm
PRACA NAD MORZEM
Autor Wiadomo
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Czw Kwi 02, 2015 12:25 pm   

[quote="MONIKAscyzoryk[/quote]???

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2015 12:26 pm ]
MONIKA napisa/a:
scyzoryk
???
Tak miało być.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Sob Kwi 04, 2015 12:59 pm   

heheh określenie niezadowolenia zbulwersowania itd :)
 
 
     
boro11 
Czasem zagląda


Wiek: 30
Doczy: 30 Pa 2014
Posty: 4
Skd: Dąbrowa Górnicza
Wysany: Sob Kwi 04, 2015 2:06 pm   

Tegorocznym sezonem w całości zajmuje się Pitek, więc możemy liczyć na pełen profesjonalizm, bez naszych gwiazd :D
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Nie Kwi 05, 2015 10:46 pm   

To do zobaczenia.
 
     
Floki 
Wypowie się, choć w ostateczności
RW


Doczy: 07 Kwi 2015
Posty: 11
Skd: Beskid
Wysany: Wto Kwi 07, 2015 9:44 pm   

Monika,a ty nie rób się taka świeta,za ,,trzema muszkieterami"co prawda nie przepadałem i płakał po nich chyba nie będę, ale jak dobrze pamiętam,to ciebie w 2013 też nieraz rano chowaliśmy przed szefem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
lifeguard601 
Forumowicz WOPR



Doczy: 18 Lut 2014
Posty: 25
Skd: Jelenia Góra
Wysany: Wto Kwi 07, 2015 9:46 pm   

Widzę, kolego że nie jest Ci znana zasada co było na sezonie zostaje na sezonie :) a na pewno nie trzeba tego wyciągać na ogólnopolskie forum.
Pozdrawiam
_________________
"Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale będzie warto"
2016- ?
2014-2015 Krynica Morska
2011 - 2013 Jantar
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Wto Kwi 07, 2015 9:49 pm   

Floki napisa/a:
Monika,a ty nie rób się taka świeta,za ,,trzema muszkieterami"co prawda nie przepadałem i płakał po nich chyba nie będę, ale jak dobrze pamiętam,to ciebie w 2013 też nieraz rano chowaliśmy przed szefem
No chyba coś Cię emocje poniosły nie mam sobie nic do zarzucenia a już tym bardziej w pracy :) tak więc nigdzie mnie nie chowałeś kolego :P
 
 
     
Floki 
Wypowie się, choć w ostateczności
RW


Doczy: 07 Kwi 2015
Posty: 11
Skd: Beskid
Wysany: Wto Kwi 07, 2015 9:56 pm   

Ja nie,bo za cienki byłem,ale Sztondi na pewno,i to sam Majami potwierdzał

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2015 10:01 pm ]
lifeguard 601 to zobacz kilka postów wcześniej co instruktorka ratownictwa pisze o swoich kolegach

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2015 10:02 pm ]
a razem z nimi przebywała
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Sro Kwi 08, 2015 6:51 am   

Floki, Zacznij czytać chłopie ze zrozumieniem a potem się udzielaj, niestety jestem bezpośrednią osobą i może Ci się to nie podobać no cóż życie ale jeżeli coś mi nie pasuje a nie pasowało to to mówię

Floki napisa/a:
za ,,trzema muszkieterami"co prawda nie przepadałem i płakał po nich chyba nie będę
no i gdybyś tylko przeczytał to co napisałam wcześniej to wiedział być o jakich instruktorów mi chodzi :/

Floki napisa/a:
lifeguard 601 to zobacz kilka postów wcześniej co instruktorka ratownictwa pisze o swoich kolegach
zacznijmy od tego że to nie są moi koledzy i kolejny raz to powtarzam!!! Bo nie podobało mi się ich podejście oraz brak szacunku do ludzi którzy pierwszy raz wylądowali nad morzem. Nie wiem w jakich ty czasach żyjesz ale dla mnie ktoś kto się wywyższa to ... no cóż nie chce mi sie dalej brnąć w ten temat bo to stara czasu

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2015 5:54 am ]
Floki napisa/a:
a razem z nimi przebywała
nami czyli kim z tymi Instruktorami no chyba nie bardzo pomyśl zanim coś wypowiesz kolego :)
 
 
     
misiek 
Czasem zagląda
Ratownik Wodny


Doczy: 08 Kwi 2015
Posty: 1
Wysany: Sro Kwi 08, 2015 1:05 pm   

MONIKA napisa/a:
Bo ja mam ileś sezonów za sobą to mogę przychodzić kiedy chce, robić co chce, jak chce itd O nie to nie te czasy panie i panowie.

Nie wiem jak to wyglądało w 2013 roku, ale ostatni sezon na plaży w Rewalu to profesjonalne podejście do tematu. Polityczny aspekt nigdy mnie nie interesował i zawsze trzymałem się od niego z daleka, a jeśli nie miało to przełożenia na jakość wykonywanej pracy na piachu to podchodzi mi to pod zwykłe plucie jadem. Nie wiem nawet kto miał na plaży charakter instruktora, bo żadne kursy na ratownika tam się nie odbywały. W roku 2014 każda wieża miała swojego przypisanego starszego, a pod nim komplet ratowników. Każdy miał aktualne papiery. Nie było także sytuacji, żeby któryś ze starszych wieży nie przyszedł na zmianę, czy brakło ratowników na stanowisku. Ani razu nie mogłem narzekać na brak współpracy i pomocy któregokolwiek z szefów wieży.
Logistyka była bardzo dobrze dograna, częste patrole, stała prewencja i żadnych poważnych wypadków. Do tego w wolnych chwilach, przy brzydkiej pogodzie, prowadzone były ćwiczenia, więc braku kompetencji i formy nikomu zarzucić nie mogłem. To był naprawde udany sezon z całą masą udanych akcji ratunkowych- a mieliśmy chyba wszystkie możliwe plażowe wypadki.
Nie wiem o co chodzi z tymi instruktorami, nikogo na plaży koszulką instruktora nie widziałem. Każdy był ratownikiem z kompletem dokumentów i umiejętnościami pozwalającymi na wykonywanie zawodu ratownika. Chyba, że mowa o innych pracownikach, którzy na plaże nie schodzili bo w ogóle nie byli do żadnej wieży, na żadnym stanowisku przypisani- to dla mnie mogą mieć i stopień papieża, a kroić kebaba w budzie. Plaża była dopięta na ostatni guzik. Pozdrawiam
 
     
Floki 
Wypowie się, choć w ostateczności
RW


Doczy: 07 Kwi 2015
Posty: 11
Skd: Beskid
Wysany: Sro Kwi 08, 2015 3:16 pm   

MONIKA :!: :!: :!: ależ w 2013 ja też byłem,,młody i jakoś nikt mnie nie dyskryminował :!: :!: :!: piszesz że ,,starszyzana"( w tym to chyba też instruktorzy) to nie twoi koledzy,a kto jak nie TY przesiadywał z nimi na schodach przy wielorybach i w sławetnym pokoju nr. 8.Ja na pewno nie bo jak pisałem za cienki byłem do was starych.Masz po prostu zagwozdkę z 3 czy 4 gostkami ( nie wiem,może przestałaś się im podobać albo za mało wypili żebyś zaczeła się im podobać )a wylewasz żale na całokształt.Prawda jest taka że teraz pracujesz w Łebie,i to jest dla ciebie najpiękniejsze miejsce,a tak naprawdę robisz nabór dla Łeby i szukasz ratowników,im więcej napiszesz paszchwili tym więcej pojedzie do ciebie,Rewal to w końcu konkretna marka- 11 sezonów bez utonięcia,tylko limit płaczków już do ciebie pojechał i reszta zostaje na swojej plaży.Ja też w tym roku jadę.Kto nie nawala i nie pod....dala jedzie do REWALA :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2015 3:18 pm ]
I nie chce mi się już z tobą gadać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Sro Kwi 08, 2015 3:44 pm   

MONIKA i FLOKI,bardzo proszę o powstrzymanie się od dalszych komentarzy,nie chciałbym aby moderator zablokował temat bo mamy jeszcze byc może kilka kwesti technicznych do omówienia,jeżeli chcecie sobie podyskutować to proszę to zrobić w innym wątku.Polecam wam bardzo mądre powiedzenie napisane przez Lifeguard601
 
     
Floki 
Wypowie się, choć w ostateczności
RW


Doczy: 07 Kwi 2015
Posty: 11
Skd: Beskid
Wysany: Sro Kwi 08, 2015 3:48 pm   

PRZEPRASZAM,PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI,za bardzo się zdenerwowałem,a ratownik powinien być opanowany,jeszcze raz sorki :oops: :oops: :oops:
 
     
Monika-RWA 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczya: 20 Mar 2015
Posty: 14
Wysany: Czw Kwi 09, 2015 1:50 pm   INFORMACJA OD PITKA

Zapewniamy:
-wynagrodzenie od 1520,00 zł brutto do 2920,00 zł brutto, zależne od zajmowanego stanowiska i stażu pracy,
-całodzienne wyżywienie trzy posiłki,
-zakwaterowanie w pensjonacie,
-woda mineralna,
-kompletny strój Ratownika.
Zainteresowanych prosimy o kontakt biuro@ratownictwo-asekuracja.pl
Termin nadsyłania dokumentów + deklaracji - 31 maja

Pierwszeństwo maja osoby deklarujące się na pełny miesiąc tzn.lipiec bądź sierpień !!![/b]

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2015 1:55 pm ]
Powyższe informacje podaje ponieważ niektóre deklaracje zawierają daty pracy np od 11 lipiec do 27 czerwiec i w takich wypadkach musielibyśmy robić uzupełnienia na miesiąc lipiec i sierpień dla tego w pierwszej kolejności będę rozpatrywał deklaracje Ratownika który przyjeżdża na pełny miesiąc od 1 do 31
nie wiem dlaczego ale mam jakąś blokadę swojego konta i nie mogę z niego dawać odpowiedzi z ratowniczym pozdrowieniem Pitek.

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2015 1:59 pm ]
Sprostowanie nie chodziło o 27 czerwiec tylko sierpień. Sorki :wink:
 
     
wiarus 
Doświadczony Forumowicz WOPR
tylko WOPR


Doczy: 16 Gru 2013
Posty: 62
Skd: Katowice
Wysany: Pon Kwi 13, 2015 5:20 pm   

Już wysłałem poprawione od 01. do 31.Nie wiem czy o mnie chodziło :razz: ale uderzam się w piersi za pomyłkę nie zamierzoną zresztą.Jeżeli można o zapytanie kto ubiera ratowników RWA w tym sezonie,bo słyszałem że Diverse !!!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapyta do SQL: 18