www.forum.wopr.net.pl Strona Główna www.forum.wopr.net.pl
Najwi?ksze w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
P?ywalnie
Autor Wiadomość
phillip 
Wypowie się, choć w ostateczności

Wysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:43 am   P?ywalnie

ktore z kieleckich p?ywalni osobiscie preferujecie. Zalety Wady iii takie tam. Pozdrawiam

Patrick 

Wysłany: Sro Mar 28, 2007 3:43 pm   

Witam wszystkich! Hmm... co do basenów to wi?kszo?? ?ycia sp?dzi?em na basenie przy Krakowskiej i mam do niego sentyment. Zaletami s? na pewno g??boko?? (4metry) ?wietna sprawa do nurkowania, do?? ma?a ilo?? osób korzystaj?cych (w porównaniu ze ?lichowicami ró?nica ogromna), basen jest po??czony z saun?, si?owni?, barkiem itp., po?o?enie basenu bo jest w samym centrum miasta oraz ratownicy. Za wady uznaj? warunki sanitarne, ostre kraw?dzie murków na których mo?na przystan?? (mo?na si? ?atwo zadrapa? i pokaleczy?), do?? drogie bilety jako? po 8z?. Na 27 p?ywa?em ze 2-3 razy ale jako? tak ma?o miejsca i nie podoba?o mi si? ;) Jako? tu nikt nie pisze :razz:

SAFEWAY 

Wysłany: Sob Maj 19, 2007 11:57 pm   

Witam i przepraszam ?e po tak d?ugim czasie od ukazania si? posta odzywam si?, ale... forum nie jest rozpowszechnione w Kielcech. Wracaj?c do sprawy. Kto? ma chya nie aktualne informacj? na temat Krakowskiej. Si?ownia nie istnieje mamy klub bokserski! Barek czynny od wielkiego ?wi?ta! Co do sauny jast ale jej stan? napewno to nie "EXBUD". Niestety ja te? mam do niej sentyment (p?ywalni) te cztery metry to rewela. Niestety musz? sprostowa? - moim skromnym zdaniem na Krakowskiej nie jest wcale tak lu?no, no chyba ?e dopo?udnia czwartki i pi?tki, bo popo?udnia i wieczczory koszmar zostaje jeszcze 7,00 lub 21,15 ( mo?na mnie sprawdzi? jestem sta?ym bywalcem) Co do innych basenów mimo nowoczesno?ci powiem jedno za p?ytko(na nura), ciasno (na p?ywanie bo moczyty?ki).

PS. miejmy nadziej? ?e wreszcie ruszy ten remont na Krakowskiej, chcia? chodz? pog?oski ?e si? odwlecze. Mo?e kiedy??( za kilkana?cie lat jak wybuduj? nowy)

Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz

Wysłany: Sro Cze 06, 2007 9:59 pm   

No niestety ja mog? mówi? jedynie o basenach w Starachowicach... Obydwa s? w op?akanym stanie, ale s? ju? plany i pieni?dze w przysz?orocznym bud?ecie na porz?dny kompleks basenowy (podobny do ostrowieckiego), który powsta? ma w przeci?gu 2 lat...

SAFEWAY 

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 9:45 pm   

W Kielcach te? s? wielkie plany, ale na tym koniec. Gotówy ni w z?b. S? "wa?niejsze" plany(murawa na stadionie :lol: ) ni? brak miejsca do p?ywania . Kiedy ju? zamkn? jedn? z p?ywalni to na pozosta?ych b?dzie ....., chyba nie musz? ko?czy?. Tu nikt nie interesuje si? entuziastami p?ywania, dla naszych w?adz wa?niejsza jest pere?ka "Korona".

Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 10:54 pm   

Dziwisz si?? W kogo Ty by? inwestowa?/a? W klub, który b?yszczy w tym sezonie, czy w paru "amatorów" p?ywania, którzy wg. w?adz nic nie znacz? na arenie ogólnopolskiej? U nas prezydent miasta, zanim tym prezydentem zosta? by?zrzeszony w klubie nurków "KALMAR" i nadal tam jest;) Wi?c wiesz... Przypuszczam, ?e pieni?dze si? znajd?;)

SAFEWAY 

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:49 pm   

W tej ca?ej rozgrywce nie liczy si? cz?owiek! Ten klub, który tak czasem "b?yszczy", ma ogromne zaplecze finansowe i sta? ich na wszystko, bez naszych pieni?dzy. Natomiast brak nak?adów finanansowych na p?ywalnie doprowadzi do tego, ?e ludzie ich zjedz?. Ciekawi mnie po jak d?ugim czasie dzia?ania dwóch p?ywalni krytych w Kielcach w prasie zaczn? pokazywa? si? artuku?y na temat braku warunków do p?ywania? Jak znam si? na koniach :lol: to pieronem.

Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz

Wysłany: Pią Cze 08, 2007 8:56 am   

Nie no masz racj?. A znasz przypadkiem p. Piotra Molasego? Jak znasz to spytaj go jak wygl?da kryta p?ywalnia w Starachowicach... (jak nie powie, ?e tragicznie to mu nie wierz) ;)

SAFEWAY 

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 7:13 pm   

Znam dosy? dobrze. Zapytam o porównanie, ale wydaje mi si?, ?e ta na Krakowskiej jest bardziej wiekowa(powsta?a w latach 60-tych).

Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 9:57 pm   

Nie wiem w którym roku powsta?? nasza p?ywalnia ale 20 lat ma na pewno... Jest w stanie rozk?adu... farba od?azi... Spytaj;)

SAFEWAY 

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 8:46 pm   

Wi?c tej wybi?o ponad 40 lat i ?ciany te? s? reanimowane, tak jak reszta co roku w wakacje. Najlepszym dowodem jest to, ?e zamykaj? j? i nie b?dzie otwarta, a? znajd? si? ?rodki na remont(na 100% do ko?ca tego roku)bo sanepid jej niedopu?ci? na nowy sezon. Wi?c nie wiem czy jest sens na rozdrapywanie ran. Wa?ne ?e obydwie p?ywalnie to SKANDAL!

Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz

Wysłany: Wto Cze 12, 2007 11:02 pm   

No có?... To tylko Polska... Remont starych si? nie op?aca, a na nowe nie ma pieni?dzy;) W ko?cu remontuj? stare za pieni?dze przeznaczone na nowe i tak co roku...

Odpowiedz do tematu