www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Pływalnie
Autor Wiadomo
phillip 
Wypowie się, choć w ostateczności



Wiek: 40
Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 10
Skd: Kielce
Wysany: Czw Sie 31, 2006 11:43 pm   Pływalnie

ktore z kieleckich pływalni osobiscie preferujecie. Zalety Wady iii takie tam. Pozdrawiam
_________________
Take me to extasy without taking Extasy
 
     
Patrick 
Wypowie się, choć w ostateczności



Wiek: 37
Doczy: 28 Mar 2007
Posty: 9
Skd: Kielce
Wysany: Sro Mar 28, 2007 2:43 pm   

Witam wszystkich! Hmm... co do basenów to większość życia spędziłem na basenie przy Krakowskiej i mam do niego sentyment. Zaletami są na pewno głębokość (4metry) świetna sprawa do nurkowania, dość mała ilość osób korzystających (w porównaniu ze Ślichowicami różnica ogromna), basen jest połączony z sauną, siłownią, barkiem itp., położenie basenu bo jest w samym centrum miasta oraz ratownicy. Za wady uznaję warunki sanitarne, ostre krawędzie murków na których można przystanąć (można się łatwo zadrapać i pokaleczyć), dość drogie bilety jakoś po 8zł. Na 27 pływałem ze 2-3 razy ale jakoś tak mało miejsca i nie podobało mi się ;) Jakoś tu nikt nie pisze :razz:
_________________
"PACJENT ZMARŁ CELOWO I ZŁOŚLIWIE"
 
 
     
SAFEWAY 
Wypowie się, choć w ostateczności



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skd: Kielce
  Wysany: Sob Maj 19, 2007 10:57 pm   

Witam i przepraszam że po tak długim czasie od ukazania się posta odzywam się, ale... forum nie jest rozpowszechnione w Kielcech. Wracając do sprawy. Ktoś ma chya nie aktualne informację na temat Krakowskiej. Siłownia nie istnieje mamy klub bokserski! Barek czynny od wielkiego święta! Co do sauny jast ale jej stan? napewno to nie "EXBUD". Niestety ja też mam do niej sentyment (pływalni) te cztery metry to rewela. Niestety muszę sprostować - moim skromnym zdaniem na Krakowskiej nie jest wcale tak luźno, no chyba że dopołudnia czwartki i piątki, bo popołudnia i wieczczory koszmar zostaje jeszcze 7,00 lub 21,15 ( można mnie sprawdzić jestem stałym bywalcem) Co do innych basenów mimo nowoczesności powiem jedno za płytko(na nura), ciasno (na pływanie bo moczytyłki).

PS. miejmy nadzieję że wreszcie ruszy ten remont na Krakowskiej, chciaż chodzą pogłoski że się odwlecze. Może kiedyś?( za kilkanaście lat jak wybudują nowy)
 
     
Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz


Wiek: 35
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 23
Skd: Starachowice
Wysany: Sro Cze 06, 2007 8:59 pm   

No niestety ja mogę mówić jedynie o basenach w Starachowicach... Obydwa są w opłakanym stanie, ale są już plany i pieniądze w przyszłorocznym budżecie na porządny kompleks basenowy (podobny do ostrowieckiego), który powstać ma w przeciągu 2 lat...
_________________
Homo sum et nihil humanum a me alienum esse puto...
 
 
     
SAFEWAY 
Wypowie się, choć w ostateczności



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skd: Kielce
Wysany: Czw Cze 07, 2007 8:45 pm   

W Kielcach też są wielkie plany, ale na tym koniec. Gotówy ni w ząb. Są "ważniejsze" plany(murawa na stadionie :lol: ) niż brak miejsca do pływania . Kiedy już zamkną jedną z pływalni to na pozostałych będzie ....., chyba nie muszę kończyć. Tu nikt nie interesuje się entuziastami pływania, dla naszych władz ważniejsza jest perełka "Korona".
 
     
Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz


Wiek: 35
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 23
Skd: Starachowice
Wysany: Czw Cze 07, 2007 9:54 pm   

Dziwisz się? W kogo Ty byś inwestował/a? W klub, który błyszczy w tym sezonie, czy w paru "amatorów" pływania, którzy wg. władz nic nie znaczą na arenie ogólnopolskiej? U nas prezydent miasta, zanim tym prezydentem został byłzrzeszony w klubie nurków "KALMAR" i nadal tam jest;) Więc wiesz... Przypuszczam, że pieniądze się znajdą;)
_________________
Homo sum et nihil humanum a me alienum esse puto...
 
 
     
SAFEWAY 
Wypowie się, choć w ostateczności



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skd: Kielce
Wysany: Czw Cze 07, 2007 10:49 pm   

W tej całej rozgrywce nie liczy się człowiek! Ten klub, który tak czasem "błyszczy", ma ogromne zaplecze finansowe i stać ich na wszystko, bez naszych pieniędzy. Natomiast brak nakładów finanansowych na pływalnie doprowadzi do tego, że ludzie ich zjedzą. Ciekawi mnie po jak długim czasie działania dwóch pływalni krytych w Kielcach w prasie zaczną pokazywać się artukuły na temat braku warunków do pływania? Jak znam się na koniach :lol: to pieronem.
 
     
Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz


Wiek: 35
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 23
Skd: Starachowice
Wysany: Pi Cze 08, 2007 7:56 am   

Nie no masz rację. A znasz przypadkiem p. Piotra Molasego? Jak znasz to spytaj go jak wygląda kryta pływalnia w Starachowicach... (jak nie powie, że tragicznie to mu nie wierz) ;)
_________________
Homo sum et nihil humanum a me alienum esse puto...
 
 
     
SAFEWAY 
Wypowie się, choć w ostateczności



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skd: Kielce
Wysany: Pon Cze 11, 2007 6:13 pm   

Znam dosyć dobrze. Zapytam o porównanie, ale wydaje mi się, że ta na Krakowskiej jest bardziej wiekowa(powstała w latach 60-tych).
 
     
Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz


Wiek: 35
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 23
Skd: Starachowice
Wysany: Pon Cze 11, 2007 8:57 pm   

Nie wiem w którym roku powstałą nasza pływalnia ale 20 lat ma na pewno... Jest w stanie rozkładu... farba odłazi... Spytaj;)
_________________
Homo sum et nihil humanum a me alienum esse puto...
 
 
     
SAFEWAY 
Wypowie się, choć w ostateczności



Doczy: 19 Maj 2007
Posty: 7
Skd: Kielce
Wysany: Wto Cze 12, 2007 7:46 pm   

Więc tej wybiło ponad 40 lat i ściany też są reanimowane, tak jak reszta co roku w wakacje. Najlepszym dowodem jest to, że zamykają ją i nie będzie otwarta, aż znajdą się środki na remont(na 100% do końca tego roku)bo sanepid jej niedopuścił na nowy sezon. Więc nie wiem czy jest sens na rozdrapywanie ran. Ważne że obydwie pływalnie to SKANDAL!
 
     
Ratownik WOPR 
Młodszy Forumowicz


Wiek: 35
Doczy: 06 Cze 2007
Posty: 23
Skd: Starachowice
Wysany: Wto Cze 12, 2007 10:02 pm   

No cóż... To tylko Polska... Remont starych się nie opłaca, a na nowe nie ma pieniędzy;) W końcu remontują stare za pieniądze przeznaczone na nowe i tak co roku...
_________________
Homo sum et nihil humanum a me alienum esse puto...
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapyta do SQL: 16