www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Nadzwyczajny Zjazd WOPR
Autor Wiadomo
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomg: 3 razy
Doczy: 26 Maj 2013
Posty: 762
Skd: Centrum
Wysany: Pon Gru 29, 2014 9:15 am   

s.o. napisa/a:
W dn. 22.12.2014 Krajowy Rejestr Sądowy dokonał wpisu wybranego na Nadzwyczajnym Zjeździe nowego zarządu. Tym samym zakończyła się era działalności kuratora, a nowy zarząd może rozpocząć działania zmierzająca do unormowania działalności WOPR na poziomie centralnym.
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t

To postanowienie Sądu to niewątpliwie istotny (dużej rangi) akt. Jak się mają do niego te podnoszone przez część delegatów (o czym pisaliście) zastrzeżenia co do legalności Nadzwyczajnego Zjazdu i w efekcie prawomocności wyboru NOWYCH WŁADZ :?: Czy to oznacza, że zostały przez Sąd odrzucone :?: czy sprawy mają jeszcze jakiś bieg :?:

[ Dodano: Pon Gru 29, 2014 9:17 am ]
Mam nadzieję, że sprawa jest zamknięta :!: i faktycznie Nowe Władze są w pełni umocowane do swoich statutowych działań.
_________________
Pozdrawiam
 
     
KP 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 21 Lis 2014
Posty: 7
Skd: Zielona Góra
Wysany: Pi Sty 09, 2015 7:22 am   

s.o. napisa/a:
W dn. 22.12.2014 Krajowy Rejestr Sądowy dokonał wpisu wybranego na Nadzwyczajnym Zjeździe nowego zarządu. Tym samym zakończyła się era działalności kuratora, a nowy zarząd może rozpocząć działania zmierzająca do unormowania działalności WOPR na poziomie centralnym.
https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t


Gratulacje! Do boju Panowie! Wierzymy w Was :)
_________________
Krzysztof Piotrowski
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Nie Sty 11, 2015 11:35 pm   

Mamy nadzieję, że to nie sarkazm :wink:
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomg: 3 razy
Doczy: 26 Maj 2013
Posty: 762
Skd: Centrum
Wysany: Wto Sty 13, 2015 8:18 am   

Czy ktoś jest w stanie dać odpowiedź na moje niepokoje wyrażone w poprzednim moim poście?
_________________
Pozdrawiam
 
     
s.o. 
Stały bywalec


Wiek: 60
Doczy: 04 Gru 2007
Posty: 629
Skd: woj.łodzkie
Wysany: Wto Sty 13, 2015 8:46 am   

Moim zdaniem wpis do KRS jest decyzją ostateczną.
_________________
s.o.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Wto Sty 13, 2015 3:29 pm   

No i elegancko to teraz czekam z niecierpliwością aż w końcu po długim czasie oczekiwania WOPR zacznie stawać na nogi powodzenia panowie
 
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Czw Sty 15, 2015 11:42 am   

Chyba jak powiem dziękuję w imieniu "reszty" ZG to nie będę gołosłowny. Natomiast SoLo co do sądu to proceduje zawsze według swoich zasad. Ale obecne postanowienie zostało wydane po zatwierdzeniu sprawozdania i wyjaśnień kuratora, a więc nie spekulowałbym czysąd wie co robi czy nie. Poprzednia Wielka Trójca już tak działała.
Natomiast podnoszenie się z kolan :-) może trochę potrwać szczególnie jak się trzeba pilnować bo cały czas ktoś chce kostki podgryzać :mrgreen:
 
     
KP 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 21 Lis 2014
Posty: 7
Skd: Zielona Góra
Wysany: Czw Sty 15, 2015 2:14 pm   

s.o. napisa/a:
Moim zdaniem wpis do KRS jest decyzją ostateczną.


Trzeba byłoby sprawdzić w aktach KRS, ale jeśli postanowienie nie zostało zaskarżone to powinno być już prawomocne.

PB napisa/a:
Natomiast SoLo co do sądu to proceduje zawsze według swoich zasad.


Ściślej to (w szczególnosci) ustawy o KRS i KPC - tak samo sądu jak i naszych ;)

Obyście ruszyli jak najszybciej i w sezonie 2015 już pędzili pełną parą!
_________________
Krzysztof Piotrowski
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Czw Sty 15, 2015 4:48 pm   

Cytat:
Natomiast podnoszenie się z kolan może trochę potrwać szczególnie jak się trzeba pilnować bo cały czas ktoś chce kostki podgryzać
Zdaje sobie sprawę że może potrwać . Z niecierpliwością czekam na skład Komisji Edukacji mam nadzieję że znajdą się na tej liście osoby kompetentne :) a nie jak za czasów M.G gdzie nikt nic nie wiedział :/ o co się nie zapytało to czarna magia Dramat
 
 
     
ratowiec 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomg: 1 raz
Doczy: 21 Gru 2013
Posty: 62
Skd: POL
Wysany: Sob Sty 17, 2015 11:23 am   

MONIKA napisa/a:
Z niecierpliwością czekam na skład Komisji Edukacji mam nadzieję że znajdą się na tej liście osoby kompetentne a nie jak za czasów M.G gdzie nikt nic nie wiedział :/ o co się nie zapytało to czarna magia Dramat
Przewodniczącego KE już wybrano (uchwałą Prezydium ZG WOPR) zastał nim instruktor-wykładowca Tomasz Białkowski z południa. Gratulacje! Kto był na szkoleniu w "Wietrznicy" lub miał przyjemność być uczestnikiem szkoleń w Tamie, to kol. Tomka zna, ja znam i popieram taki wybór - fachowiec. Teraz przewodniczący zbierze propozycje składu osobowego komisji i przedstawi do zatwierdzenia Prezydium ZG WOPR i do działania. Nie przeszkadza to moim zdaniem, by już teraz kierować jakieś zapytania i problemy ws edukacji do przewodniczącego. Na razie pewnie na adres ogólny biuro@zgwopr.pl Jak wpłyną jakieś sprawy, to może przewodniczący KE dobierze do składu osoby, które mogą pomóc jako specjaliści w danym zagadnieniu. Bo rozumiem, że komisja edukacji ma się zająć edukacją od najniższych szczebli, a nie "karierą naukową pierwszego" - przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić napisania tego :mrgreen:
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomg: 5 razy
Wiek: 59
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Skd: Stołeczne WOPR
Wysany: Nie Sty 18, 2015 1:47 am   

KP napisa/a:
Obyście ruszyli jak najszybciej i w sezonie 2015 już pędzili pełną parą!

To zależy również od ... innych :-)

[ Dodano: Nie Sty 18, 2015 1:50 am ]
[quote="ratowiec"]Nie przeszkadza to moim zdaniem, by już teraz kierować jakieś zapytania i problemy ws edukacji do przewodniczącego. Na razie pewnie na adres ogólny biuro@zgwopr.pl
Oczekujemy i Tomkowi przekażemy. Nie wiem kiedy i jaki będzie skład KE ale myślę, że dadzą radę.
ratowiec napisa/a:
rozumiem, że komisja edukacji ma się zająć edukacją od najniższych szczebli, a nie "karierą naukową pierwszego" - przepraszam, ale nie mogłem sobie odmówić napisania tego :mrgreen:

:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapyta do SQL: 17