www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Decyzja Prezesa WOPR z dnia 17 lutego o ubiorach
Autor Wiadomo¶æ
ratovvnick 
Doświadczony Forumowicz WOPR
;)


Do³±czy³: 03 Lut 2011
Posty: 58
Sk±d: Gdynia
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 12:49 pm   Decyzja Prezesa WOPR z dnia 17 lutego o ubiorach

Na stronie zarzadu glownego wopr (www.wopr.pl) pojawila sie decyzja wraz z zalacznikami, na temat w/w ubiorow. Mozna je tez znalezc w dziale "współpraca z Nivea" w zakładce "ubiory ratowników"

co o nich myslicie?
Zolte koszulki i kurtki, radio jedynka na rekawie koszulek. Ciekawe jakie beda jakosciowo, jak narazie wygladaja jak te zeszloroczne tylko w innej barwie, mam jednak nadzieje, ze beda lepsze. Szkoda ze nie ma w zestawie polarow jak w zachodniopomorskim (ehh marzenia;) )
_________________
Stażysta BL
Operator BL stopien 1 i 2
Operator Bl stopien 3-w planach
 
     
lachu543
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2008
Posty: 37
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 6:15 pm   

Jak dla mnie to jeśli już zrobili żółte koszulki i kurtki to mogło by wszystko takie być - jednolite. Nie bardzo mi takie kolorowe ubranie podchodzi.
_________________
2009r - MRW
 
     
BoruÅ› 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
mr


Do³±czy³: 28 Lut 2007
Posty: 191
Sk±d: ÅšlÄ…sk
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 6:55 pm   

Chcą żebyśmy wyglądali jak w Australii. Ale jak na polskie warunki to te żółte koszulki i kurtki to zły pomysł, wszyscy wiemy jak muszki ciągną do tego koloru :cry:
 
 
     
Malina. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 15 Sie 2007
Posty: 124
Sk±d: Stargard Szczec.| Lwów
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 7:13 pm   

Moim zdaniem czerwień była słabo widoczna w tłumie, co dopiero o powiecie o żółci? Będziemy wyglądać jak klauny w tych dwóch kolorach.
_________________
'09 RW
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 8:30 pm   

Malina. i lachu543, podzielam Wasze zdanie. Kolor powinien być jednolity. Poza tym, brud na żółtym będzie bardziej widoczny :razz:


Współczuje co niektórym ratownikom, bo są miejsca, gdzie pojawia się rój muszek, a one kochają żółty kolor.


Dresy 2009 rulez! :cool:
 
     
Emilka 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 37
Do³±czy³a: 16 Wrz 2007
Posty: 48
Sk±d: POZNAŃ
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 11:22 pm   

Załamałam się tym żółtym kolorem!! Dlaczego ZG nie kieruję się sercem jak już nie chce rozumem!!! I chce wystawić nas na pożarcie meszkom i innym robactwom chętnie konsumujących polskiego ratownika!! ;)
_________________
"Jeśli przyłożyłbyś ucho do mojego serca - usłyszałbyś szum oceanu..."

2006 - MR
2007 - Instruktor sportu - PÅ‚ywanie
2007 - RW
2009 - Instruktor sportu - Kajakarstwo
2010 - KPP, RWÅš, RWB, RWM
2013 - trener II klasy - Kajakarstwo
 
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Sob Lut 19, 2011 11:49 pm   

co by nie bylo zawsze znajdzie sie grupa ktorej cos nie bedzie pasowac
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 2:00 am   

Osiola, ja bardzo chętnie bym jakąś decyzję pochwalił, uszanował, propagował i bronił - w imię zasad. Nawet Wasze żółte polary w Świnoujściu bardzo mi się podobają wizualnie.

Niestety z dresami jest inaczej, co sezon możemy je porównać, ocenić i zarówno serce jak i rozum mówią Nam, że nie idzie to w dobrym kierunku.

Czy nie mam racji?
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 2:07 am   

poczekajmy az przyjda zobaczymy z jakiego sa materialu, jak mam porownac 09 i 10 to speedo byly fajne ale duza zaleta tych nowych bylo to ze nie czulem sie jak z "wiaderkami" wody jak plynalem, szybko byly suche, natomiast trwalosc materialu juz gorsza. mi tam zolte nie przeszkadzaja, pol sezonu chodzilem w zoltej i nic mi nie bylo, tak samo byla jak sie przechodzilo z pomaranczowych na czerwone, porownania kolorow tak to w wiekszosci postow jest moim zdaniem bez sensu calkowicie, moim zdaniem trzeba zobaczyc jak one beda funkcjnowac w pracy a czy beda cale zolte czy czerwono-zolte czy czarne to juz inna kwestia, tak jak napisalem odnosnie porownania 09 i 10 spodenek, czas pokaze


dżizas ale zakrecilem :P mam nadzieje ze ktos to zrozumie :P
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
KOSTEK_KOSTECKI 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 32
Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 79
Sk±d: ChrzÄ…szczyżewoszyce
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 9:06 am   

dokładnie. Poczekamy, zobaczymy. Przyjdzie nam oceniać jak będziemy mieli te dresy w ręku. Odnośnie ratowników Australii, tam bodajże jest bardzo widoczny podział na stopnie ochotnicze i zawodowe (Zawodowe - niebieski t-shirt, ochotnicze - zółto-czerwone) tak mi się wydaje, że tak jest :)
_________________
"So others may life" - Lifesaving: my passion
 
     
ratovvnick 
Doświadczony Forumowicz WOPR
;)


Do³±czy³: 03 Lut 2011
Posty: 58
Sk±d: Gdynia
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 3:59 pm   

ja osobiscie nie oceniam jeszcze tych ciuchow bo nie wiem jak beda wygladaly, po poprzednich sezonach wiem ze mozna by bylo wproawdzic kilka fajnych udogodnien, jak chocby kapielowki dla wszystkich, czapka zimowa (niekotre gminy podobno dostaja) czy u nas nawet padl pomysl rekawiczek. Mam nadzieje ze ciuchy beda naprawde fajniej jakosci w tym sezonie;)
_________________
Stażysta BL
Operator BL stopien 1 i 2
Operator Bl stopien 3-w planach
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 6:33 pm   

A ja mam swoje zdanie
kolor żółty- lipa jakiej mało chyba panowie którzy wymyślają kolory nigdy nie byli na śródlądziu w trakcie sezonu letniego :)Rozumiem wszystko i jestem za standaryzacja natomiast po co oni się pchają w kierunku kolorystycznym do Australii
materiał- stawiam 90% że znowu pójdą po kosztach i będzie taki sam jak w 2010 czyli LIPA ( znowu będzie marzł mi tyłek bo spodnie były tak przewiewne że właściwie to czasami zastanawiałam się czy ja je w ogóle mam na sobie bo do tej pory nie wiem jaki miały spełniać cel :) ) Dzięki bogu miałam spodnie z 2009 które uratowały mi tyłek . Co do napisu Jedynka To mogę mieć wielki napis RYDZYK jeżeli gatunek będzie dobry nie przeszkadza mi to. To tak pokrótce bo mogła bym wiele o tym pisać ale to i tak nie ma sensu Gratulacje dla panów którzy nas ubierają brawo :) To tyle z mojej strony :) Pozdrawiam
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 6:46 pm   

ratovvnick napisa³/a:
Mam nadzieje ze ciuchy beda naprawde fajniej jakosci w tym sezonie;)

Celem wopru jest pójście na ilość, a nie jakość (przykładów jest mnóstwo), więc na prawdę w to wierzysz? :wink: Tą "jakość" mogliśmy zobaczyć w 2010 roku, czapeczki z daszkiem wygrały rywalizację we wszystkim. Już dziś Wam mówię (niech będzie, że strzelam :grin: ), że materiał będzie identyczny jak w poprzednim sezonie :lol:

Dresami wolę być mile zaskoczony niż rozczarowany :roll: w lipcu będzie prawdziwy test :razz:

Może Nivea w tym sezonie przekaże ratownikom kosmetyk na muszki? :)
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 7:38 pm   

Cytat:
Może Nivea w tym sezonie przekaże ratownikom kosmetyk na muszki? :)

:) mam nadzieje że dadzą bo gwarantuje że będzie zapotrzebowanie :)
 
 
     
szary89 
Doświadczony Forumowicz WOPR



Wiek: 35
Do³±czy³: 06 Kwi 2006
Posty: 80
Sk±d: Polska
Wys³any: Nie Lut 20, 2011 8:41 pm   

MONIKA napisa³/a:
To mogę mieć wielki napis RYDZYK jeżeli gatunek będzie dobry nie przeszkadza mi to.


Monia Rydzyka to będziesz mieć na wieży znowu haha :)
_________________
American Red Cross Lifeguard
RWM, RWÅš, RWP /PÅ‚etwonurek SSI P*1/ AED / KPP
Starszy Sternik Motorowodny + Licencja na holowanie narciarza wodnego/banana itp.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytañ do SQL: 16