www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Decyzja Prezesa WOPR z dnia 17 lutego o ubiorach
Autor Wiadomo
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Nie Lut 20, 2011 10:45 pm   

HEHE OJ W TYM ROKU ZROBIMY TAK ŻEBY Z TOBĄ BYŁ :)
 
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Pon Lut 21, 2011 12:59 am   

Monia ale ta oferta dotyczy nadmorskich miejscowosci , srodladzie nie ma umowy z NIVEA na stroje

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 1:59 am ]
DeVu napisa/a:
ratovvnick napisa/a:
Mam nadzieje ze ciuchy beda naprawde fajniej jakosci w tym sezonie;)

Celem wopru jest pójście na ilość, a nie jakość (przykładów jest mnóstwo), więc na prawdę w to wierzysz? :wink: Tą "jakość" mogliśmy zobaczyć w 2010 roku, czapeczki z daszkiem wygrały rywalizację we wszystkim. Już dziś Wam mówię (niech będzie, że strzelam :grin: ), że materiał będzie identyczny jak w poprzednim sezonie :lol:

Dresami wolę być mile zaskoczony niż rozczarowany :roll: w lipcu będzie prawdziwy test :razz:

Może Nivea w tym sezonie przekaże ratownikom kosmetyk na muszki? :)


na ilsoc to kit, jakosc musi byc jakims standardem, miala byc opcla zoltych z czerownymi wstawkami, ale cana wzrasta, dostajesz te ciuchy za darmo nad morzem, wiec gdyby mialy byc naprawde tak jak wiekszosc sobie tu wymysli to trzeba by doplacic kase do strojow na plazy w nadmorskich miejscowosciach i znowu ze WOPR wyciaga pieniadze od ratownikow, a tak dostajemy umundurowanie na caly sezon to jeszcze zle bo nie taki kolor bo nie taki kroj , bo nie takie spodenki itp.

ja pol sezonu chodzilem w zoltej i nie odczulem dyskomfortu z powodu muszek itp a jak beda biedronki czy inne dziadostwo na plazy to mozna miec sinokoperkowyróż i tak beda leciec do nas ;) nie uciekniemy od tego ;)
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Pon Lut 21, 2011 9:42 am   

Osiola, Dziękuję za wyprowadzenie z błędu
Natomiast z dalszą częścią wypowiedzi nie do końca się zgodzę choć by dlatego że w 2009 roku też dostawaliśmy ciuchy za darmo bynajmniej KRYNICA MORSKA a jednak jakoś ubioru była sto razy lepsza, więc sam widzisz kolego że jednak można . I nie przypominam sobie żeby ludzie narzekali w takim stopniu jak na te z zeszłego roku .Wiadomo im więcej osób tym więcej wypowiedzi, będą one zarówno pozytywne jak i negatywne i zdaję sobie sprawę że ciężko jest dogodzić takiej ilość osób natomiast wydaje mi się że tak duża ilość negatywnych wypowiedzi musi o czymś świadczyć .Ale to i tak moje zdanie oni już podjęli decyzję więc pozostaje nam tylko oswoić się z nową wiadomością i tyle . Można tez zabrać nad morze dodatkowe spodnie na docieplenie jak ja to mówię i jakoś to pójdzie :) pozdrawiam MONIA
 
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomg: 1 raz
Wiek: 41
Doczy: 03 Sty 2006
Posty: 873
Skd: Sopot !
Wysany: Pon Lut 21, 2011 9:57 am   

Osiola napisa/a:
dostajesz te ciuchy za darmo nad morzem


hola hola ...
nivea w zamian za kiepskie stroje dostaje mega powierzchnię reklamową na większości kąpielisk nad bałtykiem,
przez całe wakacje ich logo jest na strojach, parawanach, bazach, wieżach, naklejkach na sprzęcie itp
 
     
ratovvnick 
Doświadczony Forumowicz WOPR
;)


Doczy: 03 Lut 2011
Posty: 58
Skd: Gdynia
Wysany: Pon Lut 21, 2011 10:16 am   

zgadzam sie z matim, zwrot bezpłatnie jest tutaj bardziej na miejscu.
Napewno da sie znalezc wielu sponsorow ktorzy potrafia zrobic lepsze ciuchy w zamian za taka reklame, czego dobrym przykladem jest kilka gmin ktore zrezygnowaly z "nivejek". Jesli sami nie potrafia zrobic porzadnych ciuchow to niech sobie znajda drugiego sponsora i zrobia na spole.
Jesli chodzi o doplaty do ciuchow, to chyba to lezy w kompetencjach gestora? On nam powinien dac ciuchy czy sie myle? (to oczywiscie pytanie retoryczne)
_________________
Stażysta BL
Operator BL stopien 1 i 2
Operator Bl stopien 3-w planach
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Pon Lut 21, 2011 10:19 am   

mati82 napisa/a:
Osiola napisa/a:
dostajesz te ciuchy za darmo nad morzem


hola hola ...
nivea w zamian za kiepskie stroje dostaje mega powierzchnię reklamową na większości kąpielisk nad bałtykiem,
przez całe wakacje ich logo jest na strojach, parawanach, bazach, wieżach, naklejkach na sprzęcie itp


zapomnialem o tym faktycznie masz racje
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomg: 1 raz
Wiek: 41
Doczy: 03 Sty 2006
Posty: 873
Skd: Sopot !
Wysany: Pon Lut 21, 2011 10:40 am   

na moje oko koszt 1 zestawu dla 1 ratownika na cały sezon to około 50 zł (przy produkcji 1000-1500 sztuk) i około 100 przy mniejszej ilości
na kąpielisku średniej wielkości (6 stanowisk) jest łącznie nawet 40 ratowników to koszt jest 40*100 = 4000 zł

myślisz, że trudno było by znaleźć sponsora który wyłoży 4000 zł za reklamę na dużym kąpielisku, na wszystkich wieżach i na wszystkich ratownikach, na 3 miesiące ? a do tego ratownicy potem stoję używają lub sprzedają czyli "sponsor" idzie w dalej Polskę

liczby z głowy, chodzi o obliczenia zgrubne dające do myślenia
 
     
B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota


Wiek: 36
Doczy: 01 Wrz 2006
Posty: 206
Skd: Stalowa Wola/Wrocław
Wysany: Pon Lut 21, 2011 11:19 am   

Dokładnie to co napisał Mati, za taka kase jak wyklada Nivea maja niesamowita reklame. Mysle ze nie jedna firma chcialaby wskoczyc na ich miejsce.

Odnosnie ubran, odnosze wrazenie ze te z Niveiki z roku na rok sa coraz gorszej jakosci.

Kolor zolty ? A niech bedzie. Przy zmianie z pomaranczowego na czerwony tez nie wszystkim sie to podobalo, z czasem przywykniemy :)

Pozdrawiam.
 
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomg: 1 raz
Doczy: 20 Lut 2006
Posty: 535
Skd: Sosnowiec
Wysany: Pon Lut 21, 2011 3:19 pm   

Zawsze byłem i chyba do końca będę przeciwnikiem podszywania się pod inne służby(państwa) w ratownictwie POMARAŃCZ był naszym symbolem i utożsamiano ten kolor z ratownictwem i do dzisiej nie wiem komu to przeszkadzało.Proszę podać przykłady gdzie w Europie podobnie jak u nas usiłuje się robić podobny cyrk z ratowników.Co do sponsorów na koszulkach to w tym sezonie powinien być jeszcze AGROPOL bo ani chybi będą potrzebne opryski na przemysłową skalę aby nas uchronić od wszelkiego rodzaju insektów.GOPR i TOPR jakoś od początku mają jedną barwe i jako samorządzące się organizacje pozarządowe w d..ie mają wszelkie wytyczne.Tylko WOPR w całej Europie chce być bardziej ILS-owski niż jest sam ILS.
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Pon Lut 21, 2011 4:01 pm   

wopr rewal, DOBRZE POWIEDZIANE
 
 
     
Boruś 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
mr


Doczy: 28 Lut 2007
Posty: 191
Skd: Śląsk
Wysany: Pon Lut 21, 2011 4:44 pm   

Wielkie jaja z tymi strojami :twisted: Zobaczymy co wymyślą w przyszłym roku. A co do tego to mogliby wrócić do granatowych koszulek na zawodach NIVEI, a nie takie badziewia jak były w tamtym sezonie :razz:
 
 
     
NieOgar 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Doczy: 14 Sty 2011
Posty: 132
Skd: Ostróda
Wysany: Pon Lut 21, 2011 5:27 pm   

No cóż gdy zobaczyłem te stroje to muszę powiedzieć że się głośno roześmiałem...Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić taki zółto-czerwony miks. Pomijając kolor ze względów stylistycznych, bo jak to się mawia "nie szata czyni człowieka" ale to jest moim zdaniem robienie ludziom i nam zresztą też wody z mózgu.Ale głownie chodzi o to, że według mnie
strój oprócz wytycznych dotyczących widoczności etc. powinien zawierać element tradycji czymś czym moglibyśmy się wyróżniać i jakoś przyjąć te jedne barwy a wychodzi tak ze niedługo co rok będziemy zmieniać barwy a skończy się na różowych koszulkach i turkusowych spodenkach.
 
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Pon Lut 21, 2011 5:44 pm   

Fakt.

Zupełnie pomijając temat czy nam się to podoba czy nie to rzeczywiście zwykły plażowicz może poczuć się lekko skołowany... :???:

Przyjeżdża co roku do tej samej miejscowości i co roku ratownicy wyglądają inaczej. Raz mają na plecach "ratownik wopr"; raz "WOPR"; chodzą w innych kolorach a koniec końców - jedyne co niezmienne - siadają na wieży z wielkim banerem "NIVEA".

Jeśli nawiązaliśmy (ZG) współpracę z programem polskiego radia to może warto by przy okazji jakiegoś materiału przed wakacjami dorzucić kilka słów o tym jak wyglądają aktualnie ratownicy na plażach co potrafią itd...
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
ratovvnick 
Doświadczony Forumowicz WOPR
;)


Doczy: 03 Lut 2011
Posty: 58
Skd: Gdynia
Wysany: Pon Lut 21, 2011 6:30 pm   

ja mam jeszcze taka jedna rzecz, slyszalem kiedys od kolegi ze przecietny czlowiek pomysli sobie ze gdy na plazy sa ratownicy w dwoch kolorach to ten w czerwonej koszulce jest do czerwonej boi, a ten w zoltej do zoltej i pozniej jak zaczalem obserwowac plazowiczow, okazalo sie to prawda...
Do czego zmierzam? Wszyscy ratownicy beda mieli stroje w jednym kolorze? Jesli tak to oczywiscie wielu gestorow ma zeszloroczne stroje i bedzie je rozdawalo spolecznym co wytworzy miks... Te zmiany kolorow sa zdecydowanie za czeste..
_________________
Stażysta BL
Operator BL stopien 1 i 2
Operator Bl stopien 3-w planach
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Pon Lut 21, 2011 7:31 pm   

Panowie czy wy czasem nie przesadzacie z tymi plażowiczami . Wy naprawdę myślicie że interesuje ich kolor w jakim ratownicy stoją na plaży i co maja napisane na plecach WOPR czy RATOWNIK ? heheheh śmieszy mnie to troszeczkę że według was będzie dezorientacja wśród plażowiczów :) Każdy z nas może spotkać jeszcze ratowników ubranych w pomarańczowe koszulki i co powoduje to dezorientację ? Pozdrawiam
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 16