www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
REWAL informacje na temat pracy.
Autor Wiadomo¶æ
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Sro Cze 09, 2010 10:55 pm   

Swój post napisałem w odpowiedzi na ten powyrzej kolgi Ossete. Wynika z niego jasno, ze majac podane linki do zdjeĆ z Rewala nie przyczepiasz się tam już do tego do czego czapiasz się notorycznie w temacie WIBORa. Ale zajmijmy się może informacjami o pracy w sezonie w Rewalu a nie na innych tematach.
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Czw Cze 10, 2010 11:45 am   

Jeszcze nie wyjechałem,dopiero pakuje graty.Koniec kłótni bo temat nieaktualny,miejsc do pracy w Rewalu dawno brak a więc zapraszam za rok.NIE ODPOWIADAM WIĘCEJ W TYM TEMACIE
 
     
gość666
MÅ‚odszy Forumowicz


Do³±czy³: 28 Maj 2008
Posty: 24
Sk±d: ona
Wys³any: Wto Kwi 26, 2011 1:59 pm   

pisze tutaj żeby moderatorzy nie płakali, że w złym temacie :P kontynuacja wątku z:
http://www.forum.wopr.net...?start=15#28473

wopr rewal napisa³/a:
Kolegom z opiniami powyżej nie odpowiem

wopr rewal napisa³/a:
dodam tylko że w Rewalu nie ma żadnych pomostów czy zejść do rozkładania


nie odpowie ale jednak odpowiedział :P tyle że odpowiedział by zdementować plote o rozkładaniu pomostów - i oczywiście mówił prawdę bo w Rewalu nic takiego sie nie rozkłada. Ale golenia włosów, mycia garów, kibli i obierania ziemniaków do nocy przez stażystów nie zdementował, bo co miał napisać skoro to prawda :twisted:
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Wto Kwi 26, 2011 2:37 pm   

Nie dementuje drugiej części odpowiedzi bo to SZCZERA PRAWDA nie jeden raz opisana na forum,myje się kible bo w syfie nikt nie ma zamiaru mieszkać,gary również bo w czymś trzeba gotować- dla ciebie może dziwne ale gotujemy sami,tależyki też trzeba pozmywać bo inaczej z brudnych będzie trzeba konsumować, ale po co ja to pisze,tak naprawdę tobie chodzi żeby DOKOPAĆ REWALOWI bo pewnie u nas byłeś i się po prostu nie nadawałeś,a pod anonimowym postem łatwiej się wyżywać. I jeszcze jedno byłbym zapomniał skoro tak u nas żle to dlaczego na 9 miejsc stażu jest 127 podań,koniec komentaża NIE MAM ZAMIARU POLEMIZOWAĆ BO TO NIE MA NAJMNIEJSZEGO SENSU,NIE ODPOWIADAM WIĘCEJ W TYM TEMACIE
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Do³±czy³a: 27 Lis 2005
Posty: 831
Sk±d: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wys³any: Wto Kwi 26, 2011 2:58 pm   

wopr rewal,
Nie warto :)
 
 
     
MIODZIK 
MÅ‚odszy Forumowicz
miodzik


Wiek: 32
Do³±czy³: 21 Kwi 2011
Posty: 17
Sk±d: Å›lÄ…skie
Wys³any: Czw Cze 02, 2011 9:56 am   

ja zdecydowałem się popracować w Rewalu i zrobić u nich kurs Morskiego Ratownika z jednego prostego powodu, opinie innych którzy pracowali u nich na plaży są pozytywne i są to ludzie pracujący już tam nie sezon nie dwa ani trzy. moim zdaniem jak każdy podchodziłby tak jak Rewal do tematu nie ubliżając nikomu bez podtekstów praca byłaby ciekawsza i na pewno przyjemniejsza. same płace mówią same za siebie i posiłki do oporu ile kto może zjeść. Temat jedzenia dla mnie ważny lubię dobrze pewnie zjeść.
 
     
Malaka_hor 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Mieszko



Wiek: 31
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 177
Sk±d: Horyniec Zdrój
Wys³any: Czw Cze 02, 2011 6:57 pm   

popracujesz to zobaczysz i sam ocenisz bo to co sie innym podoba nie koniecznie moze podobać sie Tobie.

[ Dodano: Czw Cze 02, 2011 7:03 pm ]
W innych postach ciśniesz Wibor, zastanawia mnie tylo czy masz swoje prywatne żale czy to z "opini innych którzy pracowali "
_________________
Wierze
Ochraniam
Pomagam
Ratuje
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16