www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Czy...
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ

Wys³any: Wto Gru 28, 2004 7:52 pm   Czy...

CZy na tym forum pojawia sie ktokolwiek z dolnośląskiego? Jesli tak to mam pytanko. Czy mi sie wydaje czy na dolnym ślasku a juz w szczególności we Wrocławiu wopr po prostu śpi?! Albo ja źle szukam albo nic ciekawego zwiazanego z ratownictwem sie nie dzieje. A jesli juz nawet to tyczy sie to tylko instruktorów::-( Choc mam dopiero "pierwszy stopien wtajemniczenia" to nie brak mi zapału i chciałabym cos z nim zrobic. W niektórych miastach odbywaja sie w weekendy spotkania ratowników na których to moga oni doskonalic swoje umiejetnosci. W Białymstoku działa TZTiRT gdzie kurs trwa 9 miesiecy. W Warszawie działalnosc swa jakis czas temu rozpoczeła "Fundacja na rzecz zawodowego ratownictwa wodnego" oni takze w kazda niedziele prowadza treningii a u nas ani widu ani słychu. Nawet nie mozna zrobic uprawnien sedziego pływackiego:-( Kursy sa prowadzone na "odwal sie" a uprawnienia przynajmniej te dotyczace tego pierwszego stopnia zdobywa za "piekne oczy" koles po 40 który na egzaminie koncowym biorąc udział w akcjii pozorowanej sam mało sie nie topi nie wspominajac o jego stylu i czasówce.
Wiec jesli ktos z osób bywajacych na tym forum wie o jakims kursie, szkoleniu czy treningach to bede bardzo wdzieczna za informacje:-) :roll: :roll:
 
 
zaskoczony
Go¶æ
Wys³any: Sob Sty 01, 2005 11:05 pm   czy..

a to mi cwieka zabilas.zyje sobie na jakiejs prowncji dolnego slaska i wydawalo mi sie ze kursy w stolicy wojewodztwa sa prowadzone solidnie a tu sie okazuje ze lipa?no to odrazu nie mam kompleksow.a tobie radze poczytaj,poplywaj albo licz na to ze sie nauczysz czegos w pracy
 
 
jurek.lubin@op.pl
Go¶æ
Wys³any: Sro Mar 09, 2005 6:10 pm   kursy i pÅ‚ywanie

Cześć . Jestem :oops: trochę żdziwiony twoją opinią. Zapraszam do Lubina na zajęcia każda środa godz. 19 30 kryta pływalnia Zespołu Szkół nr 3 ul. Komisji Edukacji Narodowej . Mam nadzieję , że moze się kiedyś spotkamy ...
 
 
August 
Wypowie się, choć w ostateczności
August


Do³±czy³: 19 Lis 2005
Posty: 7
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Sob Lis 19, 2005 6:48 pm   

Co tydzień na terenie bazy Dolnośląskiego WOPR odbywają się zebrania Grupy Operacyjnej, o kursach i szkoleniach można przeczytać na www.dolnoslaskiewopr.pl, wiele informacji można uzyskać odwiedzając bazę WOPRu na ul. Na Grobli 40/44.
Co do kursów to wszystko zależy od instruktora. Pozdrawiam
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Nie Lis 20, 2005 12:59 am   jurek!!!

jurek ty sie wkoncu zaloguj na tym forum a nie goscinnie zagladasz:) jurku tesknie za hejnalem w twoim wykonaniu:)
pozdrowienia:)
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
Odin 
Doświadczony Forumowicz WOPR
RW



Wiek: 37
Do³±czy³: 21 Cze 2006
Posty: 42
Sk±d: Polkowice
Wys³any: Pi± Cze 30, 2006 1:43 pm   Re: kursy i pÅ‚ywanie

jurek.lubin@op.pl napisa³/a:
Cześć . Jestem :oops: trochę żdziwiony twoją opinią. Zapraszam do Lubina na zajęcia każda środa godz. 19 30 kryta pływalnia Zespołu Szkół nr 3 ul. Komisji Edukacji Narodowej . Mam nadzieję , że moze się kiedyś spotkamy ...


Możesz cos wiecej napisać o tych kursach?? i czy nadal sie odbywaja??Pozdrawiam
 
 
     
anuna2 
Wypowie się, choć w ostateczności
Anula


Do³±czy³a: 05 Lip 2006
Posty: 10
Sk±d: z WaÅ‚brzycha
Wys³any: Nie Lip 09, 2006 10:23 pm   

no masz troche racji gdy ja robiłam młodszego to jedynie moja instruktorka z wałbrzycha i okolic brała na poważnie nasz kurs i wykwalifikowała nas n adobrych ratowników i ratowniczki nic nam nie popuściła nawet rzutek i łodzi pozdrawiam ja ;]
_________________
Anula
 
 
     
ania14 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³a: 24 Lip 2006
Posty: 6
Sk±d: Legnica
Wys³any: Wto Lip 25, 2006 1:44 pm   

Ja jestem młodszą ratowniczka od miesiąca. Z tego co wiem to kursy odbywaja sie co roku, w Legnicy i Lubinie są.
Panie Jurku dziekuje za pochwałę za pracę w Miedzywodziu.
 
     
leju 
Forumowicz WOPR
WKS



Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Maj 2006
Posty: 25
Sk±d: wrocek
Wys³any: Pon Sie 28, 2006 11:23 pm   

ja jestem MRW z wrocławia i nie narzekam
_________________
mł. Ratownik
 
 
     
spootnik 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 33
Do³±czy³: 11 Sty 2009
Posty: 1
Sk±d: Jawor
Wys³any: Nie Sty 11, 2009 10:30 pm   

jeśli ktoś narzeka na poziom kursów niech spróbuje w jeleniej górze. zapewniam że nikomu na ładne oczy papierów nie wystawiają. Z tego co mi wiadomo odbywają się tam również zajęcia treningowe :D
 
     
sielski 
Forumowicz WOPR



Wiek: 35
Do³±czy³: 10 Lip 2007
Posty: 34
Sk±d: Jawor
Wys³any: Czw Kwi 02, 2009 9:19 pm   

jest i ktos ode mnie z WOPRu Jeleniogórski dobry jest:D bo kadra instruktorska pierwsza klasa:P
 
     
Koniq90 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Maj 2008
Posty: 4
Sk±d: Dolny ÅšlÄ…sk
Wys³any: Sro Kwi 22, 2009 11:32 pm   

Widze jaworski WOPR tutaj również operuje!
Pozdro dla wszystkich po kursach u szefa Krzysztofa! :)
 
     
bolek0209 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 59
Do³±czy³: 13 Wrz 2006
Posty: 41
Sk±d: dolny Å›lÄ…sk
Wys³any: Pi± Cze 19, 2009 12:03 am   

pozdrowionka dla wszystkich kończących kurs w tym roku ... no i gratulacje za wytrwałość ... pamiętajcie Rote ... to od was może zależne być życie ludzkie ...
pozdrowionka
jurek :mrgreen:
_________________
bolek0209
Instruktor WOPR
Starszy Sternik Motorowodny
KPP BLS AED
 
 
     
pichta 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³a: 16 Lut 2010
Posty: 1
Sk±d: WrocÅ‚aw
  Wys³any: Wto Lut 16, 2010 9:58 am   Dzieje siÄ™ we WrocÅ‚awiu!

Nie mogę zgodzić się, że wrocławski WOPR stoi w miejscu. Jeśli miałabym mieć jakieś zarzuty, to tylko o brak dobrego sprzętu i zaniedbana siedziba, a w tym wypadku pretensje nikt nie powinien mieć do ratowników, ale do miasta. Grobla ma zostać przebudowana, miasto planuje budowę nowej siedziby WOPR, mariny nad Odrą, zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać za kilka lat...
Na razie musimy czekać, a co do działań WOPR-u ostatnio robili kurs dla straży miejskiej o ratowaniu topiących się. Fotorelację możecie oglądać pod tym linkiem http://www.mmwroclaw.pl/8...na-lodzie-wideo
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Wto Lut 16, 2010 4:44 pm   

wczoraj była relacja na tvn24 z tych ćwiczeń
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 16