www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Wto Maj 29, 2012 6:55 pm
Niewiarygodna historia
Autor Wiadomo¶æ
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Czw Mar 16, 2006 7:49 pm   

kolucho napisa³/a:
Istotne jest zachowanie sie w podobnej sytuacji

Więc dyskutujmy nad problemem niedopełnienia obowiązków przez ratowników oraz zacieranie śladów zdarzenia co może mieć wpływ na określenie faktycznych okoliczniści zgonu.
Więc nie potrzeba nam "niewiarygodnych zdarzeń", bo w końcu pojawią się krasnale, yeti, kotki w butach :twisted: i inne ....
No i fakty Panie i Panowie ... proszÄ™ o fakty... :D

baca
 
     
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Czw Mar 16, 2006 11:04 pm   

baca napisa³/a:
Więc dyskutujmy nad problemem niedopełnienia obowiązków przez ratowników oraz zacieranie śladów zdarzenia co może mieć wpływ na określenie faktycznych okoliczniści zgonu.

Uwazam iz wypowiedzi oscylowaly wlasnie wokol tej tematyki, niepoprawnosci postepowania ratownikow i odpowiedzi na pytanie autora jak my zachowalibysmy sie w podobnej sytuacji.
baca napisa³/a:
Więc nie potrzeba nam "niewiarygodnych zdarzeń"

Na jakiej podstawie dokonujesz oceny wiarygodnosci wystapienia zdarzenia (mam tu na mysli prawdopodobienstwo zaistnienia konkretnej sytuacji, a nie dywagacje na temat uprawnien czy doswiadczen ratownikow, ktore to poddaja watpliwosci autentycznosc opowiesci a nie mozliwosc zaistnienia podobnego zdarzenia). Wedlug mnie pomimo iz sytuacja jest skrajna to nie mozna wykluczyc jej wystapienia (wiarygodnosci) w przeciwienstwie do yeti itp :wink: Byc moze autor wlasnie oczekiwal na odpowiedz, ze mamy tu do czynienia z
baca napisa³/a:
problemem niedopełnienia obowiązków przez ratowników oraz zacieranie śladów zdarzenia co może mieć wpływ na określenie faktycznych okoliczniści zgonu.

a przytoczona historia (prawdziwa czy nie) miala tylko nakreslic problem.

Ja zaliczam ten temat do typu "co byscie zrobili gdyby.. i co uwazacie na temat takiego zachowania" i uwazam, ze w takim kontekscie winnismy sie wypowiadac, a przeciez podobnych rozwazan czesto teoretycznych nie brakuje na Forum :)
Pozdrawiam :mrgreen:
 
     
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
Wys³any: Pi± Mar 17, 2006 12:45 am   

Niezle. O_o

Kolesie spanikowali. Ja bym te zwloki wyciagnal na brzeg i powiadomil Policje.
_________________
q(-_-)p
 
 
     
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pi± Mar 17, 2006 10:52 am   

*Tak prokurator przyjedza schodzi pod wode i robi zdjecia....nakreca film * - owszem przyjezdza i dokumentuje miejsce zdazenia(nie mowie tu o "kreceniu filmow i schodzeniu pod wode" - fotografuje miejsce zdazenia.


*czy cialo miejscu zdarzenia oglada prokurator czy raczej lekarz sadowy? * - cialo oglada prokurator, a lekarz zajmuje sie nim "doglebnie" w odpowiednim ku temu mniejscu

*Polskie realia to nie jest amerykanski film kryminalny.* - dlatego pisze jak jest w rzeczywistosci- kilakakrotnie mialem juz ze zwlokami doczynienia i sie orientuje mniej wiecej jakie procedury obowiazuja przy takich zdazeniach.
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Mar 17, 2006 2:02 pm   

Cytat:
Ja zaliczam ten temat do typu "co byscie zrobili gdyby.. i co uwazacie na temat takiego zachowania" i uwazam, ze w takim kontekscie winnismy sie wypowiadac, a przeciez podobnych rozwazan czesto teoretycznych nie brakuje na Forum
Pozdrawiam

slusznie.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Pi± Mar 17, 2006 3:35 pm   

wkoncu od tego jest forum by podejmowac roznorakie z roznych polek zagadnienia i na ich temat dyskutowac
_________________
www.hdkhutnik.com.pl
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 17