www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Bałagan w WOPR
Autor Wiadomo
u-boot 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 22 Mar 2010
Posty: 210
Skd: Poznań
Wysany: Pon Lip 16, 2012 2:51 pm   

wopr jest gorszy niż mosiry i reszta bo wymyśla bezsensowne stopnie i itp. I gdyby wopr był na plażaach to była by tragedia bo za tysiaka by były oferty. A kompieliska powinny sprawdzać gminy bo to one kłada kasę na to wszystko a regulowane jest to rozporządzeniami odnośnie wyposażenia kompielisk i ilości ratowników na danym kompielisku. No tak ale są wakację i urzędasy na nich są i nie ma komu tego dopilnować. Napisać do urzędu że plaże są źle prowadzone i niech ktoś to rozlicza tak ja to widzę?
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pon Lip 16, 2012 3:57 pm   

Alex91 napisa/a:
Już wyobrażam sobie poinformowanie poprzez numer ratunkowy o wypadku w wodzie np. w Gąskach nad morzem, gdzie stacjonuje 3 ratowników kompletnie bez żadnej łączności z Mielnem, pod które podlega.

Skąd masz takie informacje? Wprowadzasz ludzi w błąd. Gąski mają radio i kontakt z Mielnem tak samo jak reszta kąpielisk podległa pod gminę Mielno.
 
     
Alex91 
Wypowie się, choć w ostateczności
Młodszy Ratownik



Doczy: 11 Lip 2012
Posty: 7
Skd: Katowice
Wysany: Sob Lip 21, 2012 1:50 am   

W poprzednich latach nie mieli, nie wiem jak jest teraz. Zresztą to był tylko przykład, zamiast Gąsek podstawmy miejscowość X.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Lip 21, 2012 3:48 pm   

Alex91 napisa/a:
W poprzednich latach nie mieli, nie wiem jak jest teraz.

10 lat temu może i nie mieli :lol:
 
     
woprowiec 
Forumowicz WOPR
woprowiec


Doczy: 02 Lip 2012
Posty: 25
Skd: Iława
Wysany: Sro Sie 08, 2012 1:37 pm   

She! napisa/a:

.... czyli na oddział który o ile dobrze pamiętam liczy 70 członków macie 5 łodzi ratowniczych z tego 2 duże RIBy o wartości 250.000 zlotych.
To co dostajecie w dużej mierze zależy od WAS dostajecie dotację z kilku miejsc i WY decydujecie na co to wydacie.
A pamiętajmy że same torby to ok 7500 złotych.


Te torby o których wcześniej pisałem dostaliśmy już jako rzecz od sponsora.
Ludzi w jednostce jest ok 110 (stan z Grudnia 2011r.). Łodzi na j.JEziorak mamy aktualnie tylko 3 z czego 1 w naprawie...tak 2 duże RIBy są. co do tych 2 łodzi na Ewingi to nw jaki jest ich stan ale jedna była dziuraba więc woda leciała i wymagała naprawy. Teoretycznie amy 5 łodzi a praktycznie tylko 2...
 
     
She! 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 06 Mar 2009
Posty: 200
Skd: Olsztyn
Wysany: Pon Wrz 03, 2012 8:55 pm   

woprowiec napisa/a:
She! napisa/a:

.... czyli na oddział który o ile dobrze pamiętam liczy 70 członków macie 5 łodzi ratowniczych z tego 2 duże RIBy o wartości 250.000 zlotych.
To co dostajecie w dużej mierze zależy od WAS dostajecie dotację z kilku miejsc i WY decydujecie na co to wydacie.
A pamiętajmy że same torby to ok 7500 złotych.


Te torby o których wcześniej pisałem dostaliśmy już jako rzecz od sponsora.
Ludzi w jednostce jest ok 110 (stan z Grudnia 2011r.). Łodzi na j.JEziorak mamy aktualnie tylko 3 z czego 1 w naprawie...tak 2 duże RIBy są. co do tych 2 łodzi na Ewingi to nw jaki jest ich stan ale jedna była dziuraba więc woda leciała i wymagała naprawy. Teoretycznie amy 5 łodzi a praktycznie tylko 2...


To jeszcze odpowiedz dlaczego ZW nie wie nic o tym że sprzęt stoi w naprawie ?
Mhhhh od sponsora ? własnorecznie wam je kupowałem to chyba nie od sponsorów ;)
 
     
woprowiec 
Forumowicz WOPR
woprowiec


Doczy: 02 Lip 2012
Posty: 25
Skd: Iława
Wysany: Czw Wrz 13, 2012 7:58 pm   

To Ty kurde chyba z zw jesteś :P ale dobra. Nie wiem dlaczego ZW nic nie wie. Z resztą to problem zarządu Iławskiego. Z tego co mi mówili to jest od sponsora te torby z wyposażeniem itp... ehhh do czego to doporwadzi
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapyta do SQL: 16