www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Sędzia pływania
Autor Wiadomo¶æ
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Do³±czy³a: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 9:14 pm   SÄ™dzia pÅ‚ywania

Czy taki kurs jest wpisywany do książeczki? W sensie czy jest traktowany jako patent, który daje możliwość przystąpienia do kursu na RW? Wiem, że w wymaganiach jest wyszczególniony tylko instruktor pływania, ale moze ktoś wie coś więcej na ten temat?
 
 
 
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 9:35 pm   

Wiem ze jak masz Instruktora innych Dyscyplin Sportów Wodnych, lub Trenera Pływania i Przewodnika na Kajaki ale Sędzia sam jestem bardzo ciekaw :?: :? Ale chyba raczej Niestety nie :roll: Sam robie na wiosne Patent i wybrałem Sternika MOTOROWODNEGO :D . Pozdro
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Do³±czy³a: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 9:56 pm   

Sztondi napisa³/a:
Wiem ze jak masz Instruktora innych Dyscyplin Sportów Wodnych, lub Trenera Pływania i Przewodnika na Kajaki

to i ja wiem :D chcialam zrobic instruktora, ale chyba najpierw musze wygrać w totka :wink: a sędzie pływania byłby bardziej realny
 
 
 
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 10:00 pm   

Ale czemu Naprawde warto zrobić Instruktora Pływania przeciez po pewnym czasie ci sie cała Suma Zwróci 8) Trzeba zainwestować :wink: a sędzia pływania :?: nie zarobisz napewno na tym i ci sie to nie zwróci Moim zdanie zrób Instruktora jak nie masz kasy to poczekaj ale zrób :wink: Pozdrowienia

P.S
Jeszcze znalazłem na stronie w necie moze tam sie czegos dowiesz http://www.wopr.waw.pl/viewpage.php?page_id=16
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 10:24 pm   

Sztondi napisa³/a:
a sędzia pływania nie zarobisz napewno na tym i ci sie to nie zwróci

no zaskocze cie moze ale znam sporo sedziow w moim miescie i juz dawno im sie zwrocilo. na zawodach plywackich jest rekordowa liczba sedziow w porownaniu z innymi dyscyplinami:) ostatnio narzekali ze za MP dostali grosze ale wciaz da sie na tym zarobic.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 11:28 pm   

Sztondi napisa³/a:
sędzia pływania nie zarobisz napewno na tym i ci sie to nie zwróci

Dokladnie jest tak jak napisal kovalsz :wink: Sedziego plywania mam od 3 lat i musze powiedziec iz juz dawno mi sie zwrocil koszt qrsu mimo iz na zawody nie chodze sedziowac od dluzszego czasu :| Qrs ten kosztowal mnie chyba 30 zl ( :!: ) co musicie przyznac jest smieszna cena i po sedziowaniu jednych czy dwoch zawodow zwrocilo mi sie z nawiazka :) Niestety obecnie wiekszosc czasu spedzam w innym miescie niz mam "wtyczki" i ciezko sie wkrecic do sedziowania na obcym terenie a i czasu za wiele nie ma :(
Sedziego mam wpisanego do ksiazeczki ale jedynie jako dodatkowe uprawnienie a nie patent czy qrs specjalistyczny (badzmy szczerzy nie nadaje sie do tego aby na takie miano zaslugiwac). Niemniej jednak bardzo chwale sobie te uprawnienia oraz zachecam do ich zdobywania (super koszt oraz szybki jego zwrot) i np przy wyrabianiu plastiqw byl jeden punkt gdzie pytali sie w formularzu o uprawnienia sedziego plywackiego (byc moze do sedziowania zawodow ratowniczych :) ). Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17