www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Stroje Nivea 2012?
Autor Wiadomo¶æ
Ares 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 13 Gru 2011
Posty: 120
Sk±d: Gorzów Wielkopolski
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 7:53 am   

Uważam, że kolor strojów powinien być regulowany przez przepisy. Ja jestem zwolennikiem koloru czerwonego!
Może i żółty jest bardziej widoczny dla ludzi, ale również przyciąga owady. Ratownik odganiający od siebie osy, pszczoły itd. śmiesznie trochę wygląda.
_________________
Spartanie nie pytajÄ… ilu!
Lecz gdzie sÄ…!
 
     
rafaco
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 01 Kwi 2007
Posty: 180
Sk±d: Bialystok/ Sopot
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 1:53 pm   

Zapewne kolory są juz dawno ustalone a ciuchy się już szyją albo nawet już są uszyte tylko nikomu sie nie spieszy aby zamieścic odpowiednie informacje na :roll: odpowiednich stronach
_________________

 
     
Rokam
Starszy Forumowicz WOPR



Do³±czy³: 23 Maj 2008
Posty: 339
Sk±d: hehelmans
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 2:21 pm   

rafaco, przecież to Polska. Nie mogłoby być wszystko na czas oraz wszystko idealnie! Swoją drogą, sezon tuż tuż, a nie wiadomo co i jak z tymi stopniami i tak dalej. Fajnie by było gdyby to w miarę szybko napisali. Ale pewnie decyzje wyjdą na koniec czerwca.
_________________
Go¶æ, myÅ›laÅ‚eÅ›, że on Cie lubi? A to szyderca. Hehehelmans.
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 2:22 pm   

jakie by nie byly zawsze znajdzie sie jakis pieniacz ktory napisze ze inne by byly lepsze, a na stronie wopr.pl nie ma nic interesujacego, artykul ostatni to tylko stek nazwisk, a mozna by taka fajna zrobic stronke.
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
Mateo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ratownik WOPR


Wiek: 31
Do³±czy³: 19 Wrz 2011
Posty: 140
Sk±d: London, United Kingdom
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 3:05 pm   

Osiola, oj tak; powinna być "fajna stronka" gdzie potrzebne informacje mógłby znaleźć i szary kowalski, a także ratownik każdego stopnia. Nie zapominajmy też o edukacji.

Swoją drogą można by też zrobić dobry system informatyczny który by trochę odciążył biurokracje i przyśpieszał formalności. Jednym słowem ułatwił życie- ale to rozmowa na inny temat.



Wracając do strojów. To przede wszystkim powwinne być ciepłe(w przypadku dresów) i nieprzemakalne, nie wyglądały po 2 tygodniach jak ściera, a do tego aby się tak łatwo nie brudziły i były widoczne. O to chodzi. Jednym słowem PRAKTYCZNE.

A różnice jakościowe "modelu" 2009, 2010, 2011

Poza tym zaraz się zacznie "zamieszanie rozmiarowe" jak znam życie(sory dziewczyna rozmiaru S ma dostać rozmiar XL?).
_________________
W stanie spoczynku(chwilowo)...
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomóg³: 2 razy
Do³±czy³: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Sk±d: ÅšwinoujÅ›cie
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 3:09 pm   

Mateo napisa³/a:
Poza tym zaraz się zacznie "zamieszanie rozmiarowe" jak znam życie(sory dziewczyna rozmiaru S ma dostać rozmiar XL?)


a to juz wina gestorw ze zamawiaja jak leci, my zamawiamy zgodnie z zyczeniem ratownikow ktorych zatrudniamy, w tamtym roku odeslalismy 3 kartony bo zle rozmiarowki producent przyslal, a w 2011 byl jeden problem moim zdaniem - dlugie spodnie, nie dosc ze niewygodne to rozmiarowka w gore poszla i ja do kompletu xl musialem miec spodnie L bo xl byly o 20 cm za duze :P
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Czw Kwi 19, 2012 11:01 pm   

Osiola napisa³/a:
dlugie spodnie, nie dosc ze niewygodne to rozmiarowka w gore poszla i ja do kompletu xl musialem miec spodnie L bo xl byly o 20 cm za duze :P

Ja dostałem rozmiar XXL i w długich spodniach wyglądałem jak klaun. Krok miałem prawie do kolan :lol: Także podzielam Twoje zdanie, że spodnie nie były odpowiednio dopasowane :wink:
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16