www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Stroje Nivea 2012?
Autor Wiadomo
siłaczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczya: 09 Sty 2012
Posty: 162
Skd: Pomorze
Wysany: Czw Sty 19, 2012 4:17 pm   

RATOWNICY pracują w czerwonych bo to kolor ratownictwa. A "wymysły" reklamowe i oszczędnościowe dają ratownikom inne robiąc z nich tęczowy bajzel.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Czw Sty 19, 2012 4:22 pm   

siłaczka napisa/a:
RATOWNICY pracują w czerwonych bo to kolor ratownictwa.


Idąc Twoim tokiem rozumowania, kolor niebieski powinien być tylko dla Policji, czarny dla ochroniarzy, biały dla lekarzy itd.... :shock:
 
     
caroll 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Courage.


Doczya: 25 Pa 2011
Posty: 60
Skd: Wrocław
Wysany: Czw Sty 19, 2012 5:37 pm   

siłaczka napisa/a:
RATOWNICY pracują w czerwonych bo to kolor ratownictwa.


RATOWNICY pracują w czerwonych bo to ich WYRÓŻNIA. bo są WIDOCZNI. tak samo jak pracowali W POMARANCZOWYCH, a w tamtym roku w ŻÓŁTYCH.

Dlaczego uwazasz ze czerwony to kolor ratownictwa ? Nie jest to nigdzie napisane, takie jest ogolne skojarzenie( dla innych pomarańcz) i tyle.
 
     
Tomson 
Forumowicz WOPR


Doczy: 07 Pa 2008
Posty: 31
Skd: Gdańsk
Wysany: Czw Sty 19, 2012 7:06 pm   

Kolor czerwony przestaje być kolorem ratownictwa. Już nawet medyczni, z tego co wiem, zmieniają kolor na pomarańczowy--> http://www.adbart.pl/index.php?modul=oferta według norm UE czy innych podobnych.
 
 
     
caroll 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Courage.


Doczya: 25 Pa 2011
Posty: 60
Skd: Wrocław
Wysany: Czw Sty 19, 2012 7:27 pm   

w sumie to własnie zorientowałam się, że chyba chodziło siłaczce o ratowników , ale medycznych.. ale to i tak nie zmienia faktu, ze te kolory (czerwony, a teraz jak kolega napisal chyba nie długo juz pomaranczowy) są po to aby wyróżnić ratownika. ale mogliby się trzymać cały czas jednego koloru, ja nie rozumiem tylko po co te zmiany ?[/list]
 
     
Mateo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ratownik WOPR


Wiek: 31
Doczy: 19 Wrz 2011
Posty: 140
Skd: London, United Kingdom
Wysany: Pi Sty 20, 2012 4:48 pm   

Nie wiem jak wygląda sprawa widocznośc w strojach pomarańczowych, ale moim zdaniem porównywując stroje czerwone oraz żółto czerwone to pod wzgędem widoczności są lepsze od czerwonych(co prawda co do praktyczności to odwrotnie).

Więc caroll zmiana kolorystyki nie byłą bezsensowna(borąc pod uwagę tylko aspekt wydoczności)
_________________
W stanie spoczynku(chwilowo)...
 
     
Rokam
Starszy Forumowicz WOPR



Doczy: 23 Maj 2008
Posty: 339
Skd: hehelmans
Wysany: Pi Sty 20, 2012 4:59 pm   

Mateo napisa/a:
Nie wiem jak wygląda sprawa widocznośc w strojach pomarańczowych, ale moim zdaniem porównywując stroje czerwone oraz żółto czerwone to pod wzgędem widoczności są lepsze od czerwonych(co prawda co do praktyczności to odwrotnie).

Więc caroll zmiana kolorystyki nie byłą bezsensowna(borąc pod uwagę tylko aspekt wydoczności)


Pisze w tym roku maturę i nie zdziwię się jak dostane Twój tekst do interpretacji na poziomie rozszerzonym. Stary nie chcę się czepiać ale to co Ty wypisujesz to dla mnie czarna magia. Nie dość, że nie da się tego zrozumieć po jednym czytaniu to dodatkowo jest to lanie wody. Weź zastanów się dziesięć razy co chcesz napisać.
Zobacz jak to o nas świadczy, nie raz ktoś pisał, że forum odwiedza masa osób nie koniecznie związana z ratowaniem tak jak my - zawodowo.
Przed wysłaniem przeczytaj swój post, sprawdź błędy ortograficzne. Możesz na PW wysłać mi swój adres prywatny/firmy lub jakiś inny na który będę mógł przesłać Tobie słownik ortograficzny z dedykacją.
_________________
Go, myślałeś, że on Cie lubi? A to szyderca. Hehehelmans.
 
     
cybul 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 16 Kwi 2009
Posty: 48
Skd: Grudziądz
Wysany: Pi Sty 20, 2012 11:43 pm   

Tomson napisa/a:
Kolor czerwony przestaje być kolorem ratownictwa. Już nawet medyczni, z tego co wiem, zmieniają kolor na pomarańczowy--> http://www.adbart.pl/index.php?modul=oferta według norm UE czy innych podobnych.

Dokładnie rzecz ujmując to najnowsze zmiany wśród ratowników medycznych w tym roku to właśnie stroje, które muszą być w kolorze fluorescencyjny czerwony czyli dla normalnego śmiertelnika oczojeb*** pomarańczowy) i zmiana z nazwą z Ratownictwo Medyczne na Państwowe Ratownictwo Medyczne.
 
     
NieOgar 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Doczy: 14 Sty 2011
Posty: 132
Skd: Ostróda
Wysany: Pi Sty 20, 2012 11:45 pm   

Mateo napisa/a:
porównywując stroje czerwone oraz żółto czerwone to pod wzgędem widoczności są lepsze od czerwonych


polski rozszerzenie na bank :razz:
_________________
OKSA Rescue Team
 
 
     
Mateo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ratownik WOPR


Wiek: 31
Doczy: 19 Wrz 2011
Posty: 140
Skd: London, United Kingdom
Wysany: Sro Kwi 18, 2012 3:14 pm   

Kurcze tak czas leci, blisko sezonu, a nadal nie wiadomo jakie stroje w tym roku będą(w zeszłym to już dawno było wiadomo)....
_________________
W stanie spoczynku(chwilowo)...
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Sro Kwi 18, 2012 4:04 pm   

Mateo napisa/a:
Kurcze tak czas leci, blisko sezonu, a nadal nie wiadomo jakie stroje w tym roku będą(w zeszłym to już dawno było wiadomo)....


faktycznie jest to teraz najwiekszy problem WOPR
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sro Kwi 18, 2012 4:14 pm   

A ja wiem w jakich dresach będę pracował i nie mam na myśli nowych :cool: Bardziej się martwię czy w ogóle będę na plaży.
 
     
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Doczy: 22 Mar 2012
Posty: 26
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Kwi 18, 2012 6:15 pm   

zakładasz dresy z poprzednich lat i nie martwi Cię kolor z "nowej kolekcji" :) A Ci których od zawsze moda zachwycała muszą poczekać na zapowiedzi nowej kolekcji projektantów z WOPRu. Wydaje mi się że stroje będą podobne do tych z poprzedniego sezonu.
 
     
Mateo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ratownik WOPR


Wiek: 31
Doczy: 19 Wrz 2011
Posty: 140
Skd: London, United Kingdom
Wysany: Sro Kwi 18, 2012 9:08 pm   

Dxxo, pomyślałeś o tym im później się "nowa kolekcja" jak to ślicznie napisałeś, to tym później pójdzie zamówienie, i chinczycy nie zdążą uczyć do rozpoczęcia sezonu. A dalej będzie "wesoło".

A jak mówisz o poprzednich latach to model Nivea 2009 jest NIEZNISZCZALNY fakt. Ale może pojawi się dobry następca. Tylko aby był powrót do czerwieni(względy praktyczne).
_________________
W stanie spoczynku(chwilowo)...
 
     
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Doczy: 22 Mar 2012
Posty: 26
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Kwi 18, 2012 10:53 pm   

Troszkę nie zrozumiale napisałeś swoje wypociny Mateo.
Wydaje mi się że stroje będą z ubiegłego roku tylko sponsorów naprasują i będą niewielkie zmiany kosmetyczne tak jak to było w przypadku spodenek SPEEDO 2009 i 2011 spodenki te same, tylko znaczek WOPRu inny. A więc koledzy z baaaardzo dalekiego wschodu narobili się rok temu abyśmy my mogli nosić całkiem dobrej jakości żółte mundurki :) To są tylko moje przypuszczenia, proszę się nie sugerować nimi i rozpowszechniać tej niepotwierdzonej myśli bo zaraz ktoś przekręci że to jest "pewna informacja"

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2012 10:55 pm ]
*nie rozpowszechniać oczywiście
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapyta do SQL: 17