www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
NA WESOŁO

ostateczny pojedynek
ratownik wopr
70%
 70%  [ 7 ]
ratownik gopr
30%
 30%  [ 3 ]
Gosowa: 10
Wszystkich Gosw: 10

Autor Wiadomo
Dimitri 
Doświadczony Forumowicz WOPR
feldmarschall



Wiek: 37
Doczy: 21 Lis 2005
Posty: 89
Skd: wawa
  Wysany: Pon Lis 21, 2005 9:59 pm   NA WESOŁO

ekhm ekhm przeglądając ostatnio komiksy braci minikiewiczów z serii"wilq" gdzie postawiono nam bardzo ciekawe pytanie "kto by wygrał w walce ratownik wopr czy ratownik gopr " :o nie wiem jak wy ale większość stawia na goprowca ratujcie nasz honor
_________________
złemu tancerzowi prącie w tańcu mrowi
 
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Doczy: 04 Pa 2005
Posty: 348
Skd: Podhale
Wysany: Pon Lis 21, 2005 10:24 pm   

Gratuluję :!: :!: :!: :!:
Dawno większej bredni nie przeczytałem...

baca
 
 
sfrustrowany 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
SR_WOPR


Doczy: 09 Lis 2005
Posty: 128
Skd: POLSKA
Wysany: Pon Lis 21, 2005 10:31 pm   

A baca jak zwykle ma racje.....;)

POZDRAWIAM
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Doczy: 12 Lis 2005
Posty: 464
Skd: Tarnów Beverly
Wysany: Pon Lis 21, 2005 11:03 pm   

:shock:
_________________
q(-_-)p
 
 
 
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pon Lis 21, 2005 11:16 pm   

Niewiem jak można porównywać jedno do drugiego. To ma piernik do wiatraka :D
 
 
Dimitri 
Doświadczony Forumowicz WOPR
feldmarschall



Wiek: 37
Doczy: 21 Lis 2005
Posty: 89
Skd: wawa
Wysany: Wto Lis 22, 2005 9:03 am   

a dziękuje dziekuje ta ankieta nie miała wprowadzić nic sensownego :d :lol: ale jesli patrzyć ze strony sprzętu nie mieli byśmy szans z takim goprowcem
_________________
złemu tancerzowi prącie w tańcu mrowi
 
 
 
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Wto Lis 22, 2005 9:13 am   

Goprowce mają śmigłowce, ale my mamy statki :D Pozatym goprowiec moze nie umiec pływac, ale woprowiec juz na pewno nie umie sie wspinać.
 
 
Dimitri 
Doświadczony Forumowicz WOPR
feldmarschall



Wiek: 37
Doczy: 21 Lis 2005
Posty: 89
Skd: wawa
Wysany: Wto Lis 22, 2005 9:33 am   

oni mają te swoje młoteczki czy inne ostre "coś" :mrgreen: ale z koleji my mamy bossaki
_________________
złemu tancerzowi prącie w tańcu mrowi
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Doczy: 15 Cze 2005
Posty: 883
Skd: Bognor Regis - UK
Wysany: Wto Lis 22, 2005 11:01 am   

Dimitri jestes jedyna osoba ktora bym chentnie usunal z tego forum. ja rozumiem ze wolnosc slowa ale...
Cytat:
Goprowce mają śmigłowce, ale my mamy statki

statki to ty mozesz miec w szklance mleka przy jednoczesnym spozywaniu ciasteczek od mamy.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
nemzi 
Site Admin


Doczy: 26 Lut 2004
Posty: 136
Skd: Warszawa
Wysany: Wto Lis 22, 2005 12:04 pm   

Staram się tego nie robić, jednak jak tak dalej pójdzie, będę musiał przyznać racje bacy i zacznę zamykać tematy. Naprawdę szkoda miejsca na takie dyskusje. Co do wypowiedzi o śmigłowcach i statkach - to był post DeVu. I do niego kieruje prośbę - jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - po prostu nie mów. Gdzie tu tkwi sens? Nabijanie sobie liczby postów, żeby wejść na wyższy poziom? Po co? Jeżeli zaczniemy liczyć tylko posty, które są coś warte, niektórzy użytkownicy naprawdę niewiele nazbierają. Rozumiem, że są tu ludzie, którzy nie mają jeszcze żadnego doświadczenia, często dopiero zaczęli przygodę z ratownictwem, np. dopiero są na kursie i niewiele konstruktywnego mogą napisać. Zrozumcie jednak, że są tu też tacy, których wiedza i doświadczenie mogą was zaskoczyć. Forum może wam wiele pomóc, odpowiedzieć na wiele pytań. Jednak jeśli skupimy się na kwestiach - WOPR vs GOPR, zostaniemy zalani przez nic nie warte i nic nie wnoszące tematy, które spowodują, że Forum straci sens. Fajnie, że chcecie pisać. Tylko piszcie z sensem!

Pozwoliłem sobie, podobnie zresztą jak niekiedy kovalsz, skrytykować ostre metody bacy i prośby o zamykanie wątków, kasowanie śmieci i pilnowanie, żeby dyskusje trzymały się tematu. Dlaczego? Bo od kiedy istnieje Forum tematy padały różne, ale zawsze był w nich jakiś sens i bez mojej ingerencji posty trzymały poziom. Jednak jak tak dalej pójdzie - Forum stanie się wielkim zbiorem nic nie znaczących wypowiedzi, wśród których 2% jest coś warte, ale i tak nikomu nie chce się ich szukać.

Prośba do wszystkich - zanim klikniecie "Wyślij" zastanówcie się, czy wysyłacie post, który coś wnosi, czy też chcecie zwiększyć liczbę swoich postów i podzielić się informacją, że wczoraj na basen zapomnieliście ręcznika i wyszliście cali mokrzy, a potem było wam bardzo zimno.

Mimo wszytko rozpoczętego tu tematu nie zamykam ani nie usuwam, a wręcz przeciwnie - niech wyląduje na górze listy. Dlaczego? Jak to mówią - ku przestrodze. Tak właśnie wygląda przykładowy temat, którego tu zupełnie nie potrzeba... Wybacz Dimitri – mam nadzieję, że rozumiesz problem i nie czujesz się urażony. Jak sam napisałes - ankieta nie miała wprowadzić nic sensownego. Proponuje następnym razem postawić sobie poprzeczkę troszke wyżej i jednak rozpoczynać tematy wnoszące coś sensownego.
 
 
 
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Wto Lis 22, 2005 12:44 pm   

Ehh masz racje. Głupio napisałem i pewnie myslicie, ze nabijam posty, ale ja wiem o co chodzi na forum bo jestem na 3 innych zarejestrowany i sam na innym pilnuję porządku. Wybaczcie.
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Doczy: 15 Cze 2005
Posty: 883
Skd: Bognor Regis - UK
Wysany: Wto Lis 22, 2005 12:53 pm   nawet najglupszy temat ma sens...

jasny i prosty przyklad ze nawet najglupszy temat moze zawierac madre posty. zeby nie bylo watpliwosci jedynym madrym postem w tym temacie moze pochwalic sie nemzi!
i calkowicie sie zgadzam ze nie nalezy zamykac tylko niech to bedzie przestroga dla innych...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
Dimitri 
Doświadczony Forumowicz WOPR
feldmarschall



Wiek: 37
Doczy: 21 Lis 2005
Posty: 89
Skd: wawa
Wysany: Wto Lis 22, 2005 2:11 pm   

dobrze dobrze już jestem grzeczny nie czuje się urażony poprostu lubie wprowadzać nutke abusrdu no ale jeśli wprowadziłem takie male zamieszanie na jednym z pierwszych tematów to dobra nastepnym razem będzie coś bardziej sensownego :D jeśli chodzi o wypowiedż kovalsz ja więm że ty byś chciał dużo chcemy a jeszcze mniej się spełnia poza tym znajdź chłopie trochę humoru w sobie ;) pozdrawiam
_________________
złemu tancerzowi prącie w tańcu mrowi
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Doczy: 15 Cze 2005
Posty: 883
Skd: Bognor Regis - UK
Wysany: Sro Lis 23, 2005 11:07 am   

Dimitri moze i jestem juz troche stary dla ciebie ale humoru mam sporo. poprostu nie znosze absurdu i widac nie tylko ja:) ciesze sie ze sprawa zostala pokojowo wyjasniona i mam nadzieje ze teraz nasze wypowiedzi nie beda zawieraly absurdow:)
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Doczy: 11 Lis 2005
Posty: 359
Skd: Częstochowa
Wysany: Sro Lis 23, 2005 1:00 pm   

Dziwne Porównanie Ratownik GOPR I WOPR ich jest o wiele mniej co oni maja z 6 Placówek W Górach i 1 na Jurze . DZIWNE naprawde :?:
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapyta do SQL: 19