www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Koszulka reprezentacyjna WOPR
Autor Wiadomo¶æ
rafaco
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 01 Kwi 2007
Posty: 180
Sk±d: Bialystok/ Sopot
Wys³any: Czw Kwi 01, 2010 10:41 pm   

No akurat niestety nie miałem przyjemności dotrzeć na te manewry powniwaz pisałem matury wtedy.
No niestety musze się z toba zgodzić że moi koledzy nie wykonali tego idealnie, nie bede się tu rozpisywał o tym bo z tego co kojarze to jest inny temat o tym na forum i jak bedę miał okazje obejrzeć jeszcze raz ten filmik bo z twego linku nie działa to może kiedys napisze szerzej o tym jak zajdzie taka konieczność. :neutral:
Nie wiem tylko co miałeś na mysli piszac ze komentator ma bajerancką koszulkę. Załozenie wyjsciowej koszuli z logiem organizacji którą sie reprezentuje na różnego rodzaju konferencjach i spotkaniach gdzie mozna pozyskać potencjalnych sponsorów jest lansem? :roll: wg mnie NIE, ja bym raczej nazwał to szacunkiem w stosunku do innych (ważnych) osób a to że później sie komentowało pokazy nie ma chyba nic do tego że sie jest w wyjsciowej koszuli, zawsze przecież mozna wyjść w zwykłej podkoszulce zniszczonej i wyblakłej po sezonie bo nowe sie zazwyczaj dostaje na dzień albo 2 przed sezonem a ze pokazy były w maju to musiał by zakładać koszulke z poprzedniego sezonu. :cool:

Jak byłem troche mlodszy jeszcze, mieszkałem na dzielnicy gdzie było duzo starych domów, zqawsze jak był jakiś pozar to człowiek się zatrzymał aby popatrzec co się tam dzieje, i często mozna było spotkać strażaka, jednego bądź dwóch w pantoflach, spodniach od garnituru i koszuli wyjsciowej, ale nigdy mi nie przyszło do głowy że oni tam przyjechali sie polansowac, tylko że to jest ktoś ważny kto się zna na swojej robocie
Pozdrawiam R.T.
_________________

 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 20 Lut 2006
Posty: 535
Sk±d: Sosnowiec
Wys³any: Pi± Kwi 02, 2010 11:13 am   

W Ślaskim WOPR też sa koszule tzw.wyjsciowe białe z logo i granatowy krawat,obowiązują na wszystkich oficjalnych spotkaniach i na pewno nie są traktowane jako lans(mundury galowe Marynarki Wojennej-ci to dopiero się lansują) aczkolwiek nie wszyscy ,,uwielbiają,,je nosić
 
     
MÅ‚oody 
Stały bywalec


Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 537
Sk±d: chleb!
Wys³any: Pi± Kwi 02, 2010 11:01 pm   

Takie stroje wyjściowe są fajne, ale można by opracować jeden wzór dla całego WOPR-u.

No i trzeba uważać żeby nie wystąpił przerost formy nad treścią....

Można by zrobić takie wyjściowe koszule i w jednym miejscu jakiś charakterystyczny szczegół odróżniałby ratowników o innych stopniach (MR,R,SRW itd)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17