www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
1% dla Fundacji Ratownictwa
Autor Wiadomo¶æ
sharky
Starszy Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 04 Cze 2007
Posty: 316
Sk±d: 3M
Wys³any: Wto Sty 05, 2010 1:43 am   1% dla Fundacji Ratownictwa

Jeżeli nie zdecydowaliście jeszcze na jaką organizację pożytku publicznego przeznaczyć 1% swoich podatków za rok 2009, możecie wesprzeć działania Fundacji Ratownictwa BEZPIECZNI NAD WODĄ, organizacji pożytku publicznego - KRS 246417
Informacje o działalności Fundacji oraz o tym, jak można ją wspomóc, na stronie http://polrescue.webpark.pl
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Wto Sty 05, 2010 12:30 pm   

proponuje wpisywać inne instytucję z zakresu ratownictwa (najlepiej wodnego), które posiadają status OPP i chętnie przyjmą 1%

o ile dobrze pamiętam to Gdańskie WOPR jest OPP - www.gdanskiewopr.pl
 
     
unterwater 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 09 Lut 2009
Posty: 53
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Nie Sty 31, 2010 5:05 pm   

mati82 napisa³/a:
o ile dobrze pamiętam to Gdańskie WOPR jest OPP - www.gdanskiewopr.pl


mati82

Mimo dużego ładunku dobrej woli trudno mi zaufać organizacji, która pomimo obowiązku nie publikuje swoich rozliczeń finansowych i której ostatnio wybrany wiceprezes jest człowiekiem karanym w przeszłości za przestępstwa kryminalne (można sprawdzić lub zapytać zainteresowanych).
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Nie Sty 31, 2010 10:00 pm   

unterwater,
nie napisałem że polecam gdańskie wopr, wymieniłem tylko inną organizację która działa w zakresie bliskiego nam ratownictwa wodnego i jest OPP
gdybym znał więcej to na pewno wypisał bym wszystkie

wyboru każdy dokonuje sam, moją wiadomość traktujcie informacyjnie a nie reklamowo
 
     
Ryszard M. 
Wypowie się, choć w ostateczności
Gdańskie WOPR


Wiek: 71
Do³±czy³: 03 Lut 2010
Posty: 8
Sk±d: GdaÅ„sk
Wys³any: Czw Lut 04, 2010 11:05 am   

unterwater napisa³/a:
...trudno mi zaufać organizacji, która pomimo obowiązku nie publikuje swoich rozliczeń finansowych i której ostatnio wybrany wiceprezes jest człowiekiem karanym w przeszłości za przestępstwa kryminalne (można sprawdzić lub zapytać zainteresowanych).


Przywołano mnie do tablicy.

Gdańskie WOPR, jako stowarzyszenie posiadające status Organizacji Pożytku Publicznego, od chwili rejestracji w KRS w dn. 27.03.2007 składa swoje rozliczenia w KRS i MPiPS. Jest to obowiązek ustawowy. Dodatkowo na stronie www Gdańskiego WOPR jest zamieszczane Sprawozdanie Merytoryczne za miniony rok gdzie można znależć potrzebną informację.
Co do wiceprezesa karanego w przeszłości za przestępstwa kryminalne, uważam, że formułując takie oskarżenia warto podpisać się pełnym imieniem i nazwiskiem, by pomówiony miał możliwość obrony swojego dobrego imienia w sposób prawnie mu przysługujący.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 16