www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ubrania Nivea WOPR
Autor Wiadomo¶æ
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Sob Lis 12, 2005 12:29 pm   

Ale nie generalizujmy.... nie wszędzie przecież tak jest...
Zestaw dostaje ratownik na szon i jest on jego właśnością.
Decyduje kierownik zespołu plaż w danej miejscowości, jego obowiązkiem jest dbanie o wizerunek ratowników na kąpieliskach. To on zna ilość zatrudnionych ratowników i on zamawia potrzebną ilość zestawów.
W żadnym wypadku nie jest to wina ani WOPRu ani NIVEA.
Nie twierdzę że tak jest na 100% ale cześć zestawów pojawiających się na różnego rodzaju aukcjach pochodzi z magazynów producentów tej odzieży... bo przecież ani WOPR ani NIVEA tych ubrań nie szyją...

Pozdrawiam

baca
 
 
JAJO 
Starszy Forumowicz WOPR
1057



Wiek: 40
Do³±czy³: 12 Lis 2005
Posty: 464
Sk±d: Tarnów Beverly
  Wys³any: Sob Lis 12, 2005 3:26 pm   

Sprawa jest oczywista ze czy ciuchy dostaje sie na wlasnosc czy nie zalezy od kierownikow.
baca dobrze napisal. Watpie ze jest inaczej tzn. ze kto inny podejmuje w tej sprawie decyzje. Faktem jest ze to gmina podpisuje umowe z NIVEA ale cala sprawa kieruje kiero.

Jesli chodzi o moja opinie na temat tegorocznych ciuchow to sa do bani. Jedynie kurtka moze byc wporzo choc nawet XL jest mala ze wzgledu na polar ale i tak zaczalem w niej chodzic dopiero w drugiej polowie Sierpnia bo sie kiero czepial ze sie NIVEA czepiala. Spodnie i spodenki to kompletne dno z posrod tych jakie do tej pory mialem. Nie chodzilem w nich wcale ze wzgledu na opinie kolegow. Rozporek na guziki to porazka. Powienien byc sam sciagacz i nic wiecej zeby spokojnie wrazie akcji zsunac spodnie. Kurtka natomiast jest z deczka przyciasnawa (mam 185 cm i srednio w barach) i mnie nie pekly pod pachami ale co niektorym tak. SZOK!
Co do koszulki czy czapeczki nie mozna sie przyczepic bo sa praktyczni takie same + reklama PLUSa (niby mialy byc tel. - nie bylo ale to jest na nowy temat rozmowa).
 
 
 
sfrustrowany 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
SR_WOPR


Do³±czy³: 09 Lis 2005
Posty: 128
Sk±d: POLSKA
Wys³any: Wto Lis 15, 2005 2:40 pm   

Użytkownik Mati_Nysa napisał:
Cytat:
większość z nas i tak jest zatrudniana na czarno


Jak to, chcesz powiedzieć, ze wiekszosć woprowców zatrudniana jest na czarno???? Niemozliwe. Chyba, ze mówisz o tzw. społecznych, którzy nie figurują nigdzie indziej, tylko w dzienniku pracy a za swopją pracę nie otrzymują rzadnego wynagrodzenia. Natomiast ja sie jeszcze nie spotkałem z tym, że ratwonik jest jak to napisałeś zatrudniony na czarno. Tzn, że co? Pracujecie bez umowy i za darmoche?? Dogadujecie się z gestorem "na gębę"???
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Wto Lis 15, 2005 2:52 pm   na gebe to chyba niewarto:)

pracowalem kiedys "na gebe" ale tylko dlatego ze ja tak chcialem bo bylo mi to wygodne i sprawa dotyczyla kapania koloni. na plazy to nie slyszalem zeby ktos tak pracowal z musu.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytañ do SQL: 17