www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Pi± Maj 25, 2012 11:43 am
Powiedzenia
Autor Wiadomo¶æ
Jacek 
Forumowicz WOPR


Wiek: 32
Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 38
Sk±d: z daleka
Wys³any: Pi± Kwi 13, 2007 10:12 pm   Powiedzenia

Tak aby oderwac sie troche od tych przepisow itp zalozylem ten temat i prosze aby kazdy wpisywal tu swoje ulubione powiedzenia do delikwentow itp. Napewno kazdy takie ma wiem bo sam mam kilka :smile: Co wy na to?? Pisac!! :mrgreen:
 
     
rafaco
BAD - Bardzo Aktywny Działacz



Do³±czy³: 01 Kwi 2007
Posty: 180
Sk±d: Bialystok/ Sopot
Wys³any: Sob Kwi 14, 2007 4:24 pm   

[jak mam zly dzien i jestem niewyspany] dzieciak zjeżdza na basenie ze zjezdzalni na czerwonym swietle. podchodze... patrze sie na niego zabojczym wzrokiem... (dzieciak juz wie o co chodzi a ja mu ,, mistrzu, a ty kolory rozrużniasz..."
_________________

 
     
qulimbo 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Kwi 2007
Posty: 154
Sk±d: Å»ary
Wys³any: Sob Kwi 14, 2007 7:48 pm   

eee, ja miałem podobną sytuację na zjeżdżalni, ale to były takie dwie rozwydrzone bachorki (dziewczynki małe, dla jasności) no i podchodzę do nich i pytam "Czy wy pochorowałyście wszystkie na ślepotę barw?" :P to było równie głupie jak te dziewczynki, heheehe, bo one oczywiśćie swoje robiły. Wtedy im po prostu zabroniłem wchodzić na zjeżdżalnię, bo powariowały.

A jak zwykle ktoś coś robi coś dzikiego to zwracam uwagę i fakt, że może taka osoba zagrażać innym wypoczywającym i co gorsze stworzyć zagrożenie swojej osobie.
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Pon Kwi 16, 2007 3:23 am   

ja nic nie napisze bo sie wstydze :evil: :evil:
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
sairus20 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 24 Mar 2007
Posty: 145
Sk±d: Sie biorÄ… dzieci
Wys³any: Nie Kwi 22, 2007 9:15 pm   

Jak mi jakiś dzieciak robi bałagan na basenie i kolejne upomienia nie daja rezultatu, biore go na boczek, wypominam mu jego przewinienia i mówie: <Masz 3 opcje kary do wyboru: w łeb, w łeb albo w łeb, wybieraj.> Ps. zawsze wybieraja to samo... :razz:
_________________
2003 MR
2004 Sternik Motorowodny RW
2005 OWD PADI
2008 AOWD PADI
2009 St Sternik Motorowodny???
 
     
Ubu 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Do³±czy³: 06 Maj 2007
Posty: 389
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: Pon Maj 07, 2007 5:38 pm   

Ja często do delikwentów mowie"Przyjacielu bo będziesz czyścił grilla" (koło WOPR-ówki mamy ponieważ często coś smażymy sobie na obiad :-)

Innym razem nie mogliśmy wyprosić jednego kolesia tzn. Strasznie zwlekał stanął w szatni i zaczął włosy układać na żelu. A ze pracuje z ratownikiem który ma dosc Atletyczna budowe (pozatem ochroniarz) widział ze mamy problem podszedł do delikwenta pogłaskał go po głowie i powiedział "Podoba mi sie Fajnie, by sie go Ruchało" Delikwent w momencie przestał układać włosy i poszedł w kierunku wyjscia...

Może troche zejde z tematu. Miałem kiedys taką sytuacje:
stoję koło basenu naraz podlatuje do mnie mała dziewczyna(około 4 Lat) z płaczem i mowi "Plose pana szybko w zjezdzalni topi sie mysz", heh nie miałem serca poszedłem z nia i wyciagnałem mysz (chyba nie długo tam była bo tylko ja wyciaglem to uciekła)
Ale dziecko jakie szczęśliwe...

Ach ta praca daje satysfakcje...
_________________
RW, PÅ‚etwonurek, Sternik Motorowodny,
Ratownik Medyczny,
Szkol: Rat. Lodowe, Wody Szybko płynące
Instruktor BLS-AED, ACLS, PALS
PRACA: RW/SOR/Zespoły Rat. Med.
 
     
Kuba 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
SRW


Wiek: 42
Do³±czy³: 29 Sty 2006
Posty: 132
Sk±d: Lubaczów
Wys³any: Pon Maj 07, 2007 10:09 pm   

kiedyś klient bardzo nalega że chce sobie poskakać (a jest zakaz) nawiązała się dyskusja w efekcie, której pyta w takim razie po co są te słupki...? a ja się go pytam - a jakby tu na basenie była szubienica to byś się powiesił tylko dlatego że ona tu jest?
 
     
kristoff 
Czasem zaglÄ…da
RW



Do³±czy³: 02 Maj 2007
Posty: 3
Sk±d: OstroÅ‚Ä™ka
Wys³any: Pon Maj 07, 2007 10:49 pm   

rok temu. siedze na pomoście, obserwuje smażące się laski ;) aż tu nagle podchodzi do mnie mała, puszysta dziewczynka i się pyta czy może popływać na głebokiej wodzie, ja na to że nie bo trzeba mieć przynajmniej 170 cm wzrostu (dziewczynka miała może 120 jak nie mniej). ok, poszła, ale wraca po chwili i wypala do mnie z textem z uśmiechem na twarzy (ale te dzieci są upierdliwe..): a skąd pan wie że nie mam 170 cm wzrostu?
uśmiechnąłem się, wstałem, popatrzyłem na nią z góry (bo różnica wzrostu była wyraźna) i mówię "ja mam 175 cm, sama wywnioskuj skąd wiem". ogólnie sytuacja dość śmieszna ;)

ten sam pomost, innego dnia. kolega z obozu windsurfingowego wpadł mnie odwiedzić i jak nie patrzyłem wepchnął jakieś dziecko do wody. chwyciłem chłopaka za rękę i hop na pomost. ten oczywiście w ryk (a mały nie był, ok. 5 klasa podstawówki). niefortunnie upadł i uderzył płasko o wodę nogą i ręką. ja mu mówie "przestań płakać, to nic poważnego, zaraz ci przejdzie" itd. a potem "słuchaj, tylko nic nie mów swojej pani, ok?" on przytaknął w zrozumieniu. poszedł, i pierwsze co zrobił to poleciał do wychowawczyni się naskarżyć... :/
oczywiście to ja zebrałem opieprz. ech, te dzieci..
 
     
Ubu 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Do³±czy³: 06 Maj 2007
Posty: 389
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: Pon Maj 07, 2007 11:38 pm   

Kuba napisa³/a:
kiedyś klient bardzo nalega że chce sobie poskakać (a jest zakaz) nawiązała się dyskusja w efekcie, której pyta w takim razie po co są te słupki...? a ja się go pytam - a jakby tu na basenie była szubienica to byś się powiesił tylko dlatego że ona tu jest?


hehe Tak mi przypomniałeś i tez miałem podobna sytuacje na basenie podchodzi do mnie koleś i mówi:
-skocze sobie z mostku (na basenie mamy taki mały mostek nad wodą)
-Odpowiadam"Nie wolna skakać z mostku"
-a on "tak a tu niema nigdzie napisane ze nie wolno"
-i wtedy kolega który słyszał podchodzi do niego i mówi "A co powiesz jak uderzę cię w Twarz? Nigdzie nie pisze ze nie wolno"

:-)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 18