www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: DeVu
Nie Gru 21, 2014 2:34 pm
Kurs KPP w Bydgoszczy - opinie
Autor Wiadomo
pistol 
Czasem zagląda


Doczy: 30 Mar 2012
Posty: 2
Skd: wawa
Wysany: Pi Mar 30, 2012 12:27 pm   Kurs KPP w Bydgoszczy - opinie

Witam
Czy był ktoś na którymkolwiek kursie KPP w Bydgoszczy organizowanym przez p. Ewa Zieliński? interesuje mnie poziom kursu tj. czy zrealizowany był cały program jaki zawiera rozporządzenie MZ? No i kto był wykładowcą itp? proszę o opinie
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Sob Mar 31, 2012 12:00 am   

wykładowcy z lasu a poziom to tylko na papierze - tyle szczerości.
Jeśli jesteś z w-wy to odezwij się a ogarniemy dla Ciebie coś normalnego :)

[ Dodano: Sob Mar 31, 2012 9:42 am ]
nie da się do Ciebie wysłać pw bo masz zablokowane.
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
jetpilot 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 02 Wrz 2011
Posty: 181
Skd: Świat...
Wysany: Sob Mar 31, 2012 10:01 am   

jesli mowimy o pelnym kursie a nie recertyfikacji, to dwa razy sie mu przygladalem i byl zrobiony normalnie i rzetelnie. A jesli chodzi o recertyfikacje, to ona sila rzeczy nie bedzie niesamowita
_________________
"Widzicie co tam jest napisane na dachu? Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Z. Kołodziejski
 
     
jagoda 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 05 Mar 2012
Posty: 7
Skd: POLSKA
Wysany: Sob Mar 31, 2012 10:43 am   

ja bylem u niej w 2009 sciema te kpp masowka jedynie fabryka pieniedzy..
 
     
WIECZOR 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomg: 1 raz
Wiek: 35
Doczy: 07 Sty 2007
Posty: 93
Skd: Toruń / Poznań
Wysany: Sob Mar 31, 2012 10:51 am   

jagoda napisa/a:
ja bylem u niej w 2009 sciema te kpp masowka jedynie fabryka pieniedzy..
Właśnie takie opinie słyszałem od osób które robiły tam KPP (pełen kurs) ...
 
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Sob Mar 31, 2012 11:33 am   

uwielbiam takie wypowiedzi słyszałem że, podobno ,kolega koledze mówił
że koleżanka słyszała :)
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Mar 31, 2012 11:42 am   

Ten temat to chyba jakaś antyreklama zrobiona z premedytacją :wink: Po raz kolejny rejestruje się nowy użytkownik, który dodaje oliwy do ognia.

Byłem na recertyfikacji 2 razy. Teorię wykułem, o praktykę dopytywałem ile tylko mogłem - jestem zadowolony. Na wszystkie nurtujące mnie pytania otrzymałem odpowiedzi, więc czego chcieć więcej? Jak ktoś stał za placami grupy i nie interesował się tym, co jest omawiane i ćwiczone to trudno aby cokolwiek wyniósł ze szkolenia.
 
     
WIECZOR 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Pomg: 1 raz
Wiek: 35
Doczy: 07 Sty 2007
Posty: 93
Skd: Toruń / Poznań
Wysany: Sob Mar 31, 2012 11:50 am   

MONIKA napisa/a:
uwielbiam takie wypowiedzi słyszałem że, podobno ,kolega koledze mówił
że koleżanka słyszała :)
Jeśli to tyczy sie mojej wypowiedzi ( a tak to odebrałem) to proszę przeczytaj jeszcze raz mój post - nie ma w nim słowa PODOBNO - taka opinie wyraziły dokładnie 2 osoby ktore niedawno poznałem przy okazji innego szkolenia ktore OSOBISCIE UCZESTNICZYŁY w pełnym szkoleniu. Inna kwestia jest to co napisałem DEVU - moze nie bardzo im zalezalo aby sie dowiedziec czegos wiecej tego akurat o tych osobach nie wiem.
Pozdrawiam!
 
 
     
pistol 
Czasem zagląda


Doczy: 30 Mar 2012
Posty: 2
Skd: wawa
Wysany: Sob Mar 31, 2012 12:52 pm   

Nie mam na celu robienia żadnej antyreklamy. Chcę się po prostu dowiedzieć jak to wygląda nim zapłacę i pojadę. A pytam dlatego, że właśnie na tym forum znalazłem informacje o niskim poziomie tego kursu (brak omawianych obowiązkowych tematów tlen, rurki itp). Chodzi o kurs podstawowy, a nie recertyfikacje. Ktoś kto był niech się wypowie, bardzo mi to pomorze.

[ Dodano: Sob Mar 31, 2012 12:55 pm ]
*pomoże
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Mar 31, 2012 1:05 pm   

pistol napisa/a:
znalazłem informacje o niskim poziomie tego kursu (brak omawianych obowiązkowych tematów tlen, rurki itp).

Zawsze można napisać e-maila lub zadzwonić do Pani Ewy Zieliński i przekazać, aby uzupełniła braki na kursie. Zdaję sobie sprawę, że nie my od tego jesteśmy aby mówić i wytykać, czego brakuje i co powinno być w planie kursu, bo nie po to płacimy aby organizator pomijał pewne rzeczy. Jednak jeżeli są braki to warto zwrócić uwagę organizatorowi, który w ten sposób uczy się na błędach. Jeżeli nic z tego nie wynika, zawsze można znaleźć inny kurs - przejechać więcej km, więcej zapłacić i więcej wynieść ze szkolenia :wink:
 
     
cybul 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 16 Kwi 2009
Posty: 48
Skd: Grudziądz
Wysany: Pon Kwi 02, 2012 11:09 am   

Na moje kurs zrobiony bardzo dobrze;) Sprzętu wystarczająca ilość jak i kadry do ćwiczeń ( u mnie podgrupy miały około 8 - 10 osób), każdy mógł ćwiczyć do bólu. Większość kadry to wykładowcy z Collegium Medicum Bydgoszcz więc wiedzę mają;) dzielą się również swoimi spostrzeżeniami praktycznymi.
z czystym sumieniem mogę polecić kurs;)
 
     
matchius
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 11 Sie 2011
Posty: 7
Skd: Grudziądz
Wysany: Pi Kwi 06, 2012 4:39 pm   

Kurs w Bydgoszczy jest przygotowany pod charakter pracy Ratownika Wodnego(moja opinia).
Co oznacza, że niektóre elementy, są tylko szybko omówione, ale np wypadek motocyklisty i ogólnie cała urazówka(deska, badanie, tlen) było dobrze zrobione.
Ja się czuje spełniony :P kurs wystarczający dla ratowników WODNYCH. Ja jestem osobą, która lubi utrudniać przykłady i dopytywać, na wszystko dostałem odpowiedź, więc jest dobrze. Zadawajcie pytania i udziwniajcie ćwiczenia, nie wstydzić się i macie dobry kurs za sobą.

stosunek cena/jakoś bardzo pozytywny

No i dla przyjezdnych polecam PUBy: Kubryk, Kredens, Jack :D tam się zabawicie :D
 
     
jjay 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 37
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 86
Skd: upper silesia
Wysany: Pi Kwi 06, 2012 7:25 pm   

moge potwierdzic, ze recertyfikacja to zenada. Bylem pare lat temu.
jak ktos napisal maszynka do robienia pieniedzy... i poza papierkiem nie dostawalo sie nic w zamian.
 
 
     
immortal 
Stały bywalec



Doczy: 02 Wrz 2007
Posty: 587
Skd: sercem na morzu...
Wysany: Sob Kwi 07, 2012 8:14 am   

jjay napisa/a:
moge potwierdzic, ze recertyfikacja to zenada. Bylem pare lat temu.
jak ktos napisal maszynka do robienia pieniedzy... i poza papierkiem nie dostawalo sie nic w zamian.

Bo trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co to jest recertyfikacja? Czy to ma być kurs na którym mam się coś nauczyć czy egzamin pozwalający przedłużyć ważność zaświadczenia KPP...
_________________
"We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów..."
 
 
     
cybul 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Doczy: 16 Kwi 2009
Posty: 48
Skd: Grudziądz
Wysany: Sro Kwi 11, 2012 12:36 pm   

immortal napisa/a:
Czy to ma być kurs na którym mam się coś nauczyć czy egzamin pozwalający przedłużyć ważność zaświadczenia KPP...


Dokładnie. Jest ona wymagana i gdzieś ją trzeba robić.
A tym co zależy, żeby sobie coś powtórzyc bo zapomnieli też nie ma z tym problemu. U mnie na kursie przyjechał Pan, który stwierdził, że przed recertyfikacja chciałby sobie co nie co przypomnieć ( był dzień wcześniej niż reszta, czyli załapał się na ostatni dzień kursu). Z tego co widziałem wyjeżdżał spełniony, czyli matchius pisze wystarczy być wnikliwym a ta kadra na pewno pomoże
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapyta do SQL: 17