www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DeVu
Nie Gru 21, 2014 2:31 pm
kurs motorowodny -- gdzie robić?
Autor Wiadomo¶æ
mjz18 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 14 Kwi 2005
Posty: 31
Sk±d: ...
Wys³any: Wto Gru 06, 2005 6:54 pm   kurs motorowodny -- gdzie robić?

mam sternika, a na starszego chciałbym iść gdzieś gdzie nauczą cię wszystkiego solidnie... jeśli wiecie co mam na myśli... SOLIDNIE

gdzie robiliście? jakie wrażenia??
 
 
kolucho 
Starszy Forumowicz WOPR
1066



Do³±czy³: 03 Wrz 2005
Posty: 471
Sk±d: Kraków / Tarnów (Beverly)
Wys³any: Wto Gru 06, 2005 7:39 pm   

Ja robilem starszego sternika niedaleko mojego miejsca zamieszkania (plywalismy na Wisle). Niestety nie moge z czystym sumieniem powiedziec ze nauczylem sie solidnie wszystkiego :| Wciaz wieksza liczba qrsow jest prowadza w sposob pozostawiajacy wiele do zyczenia. Wiekszosc swoich obecnych umiejetnosci zawdzieczam corocznej pracy nad morzem gdzie od kilq sezonow codziennie plywalem i opiekowalem sie lodzia hybrydowa a w te wakacje sqterem-bylem satrudniony rowniez jako sternik :) Polecam kazdemu te forme nauki (oczywscie w poczatkowej fazie podpatrywalem bardziej doswiadczonych) gdyz najlepiej doswiadczyc czegos na wlasnej sqrze a chyba nikt nie watpi ze tyle "atrakcji" ile czyha na nas nad morzem nie da nam zaden qrs :wink: Wielekrotnie uczylem sie na wlasnych bledach (jak mnie raz opierniczyli rybacy w porcie to juz teraz wiem jak szybko moge w tym miejscu plywac :) ). Wiem ze mozliwosc ktora ja dostalem nie trafia sie czesto lecz chcialbym podkreslic ze najwieksza czesc umiejetnosci zdobedziemy na wlasna reke i polecam np podpatrywac innych ktorzy znaja sie na rzeczy, pytac ich przy kazdej watpliwosci i przy kazdej nadarzajacej sie mozliwosci probowac oraz cwiczyc.

Niestety nie jestem w stanie podac Ci jakiegos konkretnego namiaru na kompetentny qrs :( Sam mam zamiar wybrac sie na qrs instruktorski i mam nadzieje ze w przyszlosci o qrsach ktore ewentualnie uda mi sie poprowadzic badzie mozna powiedziec iz SOLIDNIE przygotowuja :D
Pozdrawiam :mrgreen:
 
 
Gość 
MÅ‚odszy Forumowicz


Wiek: 37
Do³±czy³: 26 Lis 2005
Posty: 23
Sk±d: Polska
  Wys³any: Pi± Gru 09, 2005 3:12 pm   

Szczerze powiedziawszy to teraz troche za późno. Już prawie lód, więc nici z praktyki a teoria znowu nie trwa tak długo. A co do kursu skąd jesteś bo jeśli Warszawa lub okolice to mogę cię nakierować. Pozdro 8)
 
 
mjz18 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 14 Kwi 2005
Posty: 31
Sk±d: ...
Wys³any: Czw Kwi 27, 2006 10:51 pm   

panowie... konkrety... firmy, nazwiska, namiary...

pozdrawiam
_________________
Nie każdy dobry pÅ‚ywak jest dobrym ratownikiem. Nawet z najlepszego pÅ‚ywaka nie ma pożytku, jeÅ›li nie robi tego, co do niego należy…
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17