www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: DeVu
Nie Gru 21, 2014 2:32 pm
OPINIE NA TEMAT SPEC.SZKOL. NA RZEKACH SZYBKO.....
Autor Wiadomo
zoltan 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 15 Cze 2008
Posty: 112
Skd: mordor
Wysany: Pon Cze 16, 2008 6:58 pm   OPINIE NA TEMAT SPEC.SZKOL. NA RZEKACH SZYBKO.....

witam wszystkich....co sądzicie na temat spec. szkolenia na rzekach szybko płynących w wietrznicy organizowanego przez śląski wopr ?
 
     
immortal 
Stały bywalec



Doczy: 02 Wrz 2007
Posty: 587
Skd: sercem na morzu...
Wysany: Pon Cze 16, 2008 11:39 pm   

...podobało mi sie podsumowanie jednego z uczestników:
"...przed szkoleniem, gdy zobaczył bym odwój - bez zastanowienia skoczył bym po tonącego . . . teraz wiem, że zamiast jednej ofiary były by dwie . . . "

polecam każdemu to szkolenie
pozdrawiam
_________________
"We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów..."
 
 
     
zoltan 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 15 Cze 2008
Posty: 112
Skd: mordor
Wysany: Pon Cze 16, 2008 11:54 pm   

to fajnie że gość wyniósł taką wiedzę ze szkolenia......
rzeki to trudny temat- dobrze że rozdzielili to szkol. na części.....
moim zdaniem powinien być limit uczestników-za dużo wiedzy do przekazania-po 10/8 osób na jednego instr. to wiesz nie ma tego przekazu......ale szkolenie fajne i ciekawe
 
     
finger 
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 10 Cze 2007
Posty: 5
Skd: Gdańsk
Wysany: Wto Cze 17, 2008 10:05 pm   

ja bym polecił ci lepsze tylko ze na północy polski 3 razy już na nich bylem :cool: np. teraz we wrześniu będzie nie spotykana okazja bo będzie woda z elektrowni wodnej spuszczana i wtedy to będzie RZEKA SZYBKO PŁYNĄCA! :lol: więcej info na www.polrescue.webpark.pl
_________________
2007
- MR
2008
- BLS - AED
- Sternik Motorowodny
- RW?
Specjalne:
- Podstawowe techniki linowe w ratownictwie wodnym(maj2007, maj2008)
- Techniki działań ratowniczych na szybko płynących ciekach wodnych(maj,wrzesień2007; maj,wrzesień2008)
 
 
     
zoltan 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 15 Cze 2008
Posty: 112
Skd: mordor
Wysany: Sro Cze 18, 2008 8:37 am   

elo, nie wiedziałem że coś takiego jest- dzięki

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 8:52 am ]
to robiliście takie swoje wewnętrzne szkolenie....?brawo.....
 
     
B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota


Wiek: 36
Doczy: 01 Wrz 2006
Posty: 206
Skd: Stalowa Wola/Wrocław
Wysany: Sro Cze 18, 2008 10:40 am   

W odpowiedzi na post kolegi Finger`a, również gorąco polecam to szkolenie. Miałem okazję uczestniczyć w tym szkoleniu. Dobra organizacja całego wyjazdu, wiele ciekawych rzeczy przekazanych przez instruktora. Na plus również mała liczba uczestników, dzięki temu każdy miał możliwość przećwiczenia sobie wszystkiego pod czujnym okiem instruktora :)
Osobiście na kolejne szkolenia organizowane przez Fundację też mam zamiar się wybrać.

Pozdrawiam.

P.S
Finger :arrow: PW
 
 
     
sharky
Starszy Forumowicz WOPR


Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 316
Skd: 3M
Wysany: Nie Cze 29, 2008 10:58 pm   

finger napisa/a:
ja bym polecił ci lepsze tylko ze na północy polski 3 razy już na nich bylem :cool: np. teraz we wrześniu będzie nie spotykana okazja bo będzie woda z elektrowni wodnej spuszczana i wtedy to będzie RZEKA SZYBKO PŁYNĄCA! :lol: więcej info na www.polrescue.webpark.pl


Zgadzam się. Byłem dwukrotnie. W porównaniu z Wietrznicą jest dużo mniejsza grupa (Ok. 10-15 osób). Wszyscy pracują razem, ciągle obecni są instruktorzy (także w wodzie), stawia sie na samodzielność działań i własną inwencję, jest dużo czasu, każdy element można powtórzyć wielokrotnie. Poza tym atmosfera super. No i cena tylko 100, złotych. We wrześniu też sie wybieram
Polecam
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Czw Lis 13, 2008 6:11 pm   

immortal napisa/a:
przed szkoleniem, gdy zobaczył bym odwój - bez zastanowienia skoczył bym po tonącego . . . teraz wiem, że zamiast jednej ofiary były by dwie . .


Święte słowa , pierwszy raz miałam okazję przekonać się co to jest odwój na szkoleniu organizowanym przez Fundację ,zrobiło to na mnie bardzo wielkie wrażenie ,instruktorzy bardzo profesjonalnie podeszli do tego elementu szkolenia , pełne bezpieczeństwo , każdy z uczestników szkolenia miał okazję przekonać się osobiście co to znaczy walka o o życie będąc w odwoju .Powiem szczerze że utkwiło mi to w głowie głęboko

sharky napisa/a:
Wszyscy pracują razem, ciągle obecni są instruktorzy (także w wodzie), stawia sie na samodzielność działań i własną inwencję, jest dużo czasu, każdy element można powtórzyć wielokrotnie


Dokładnie Pozdrawiam
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapyta do SQL: 18