www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Szczecin: Można pić piwo na kąpieliskach
Autor Wiadomo
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Doczy: 22 Mar 2012
Posty: 26
Skd: Wrocław
Wysany: Wto Maj 08, 2012 10:43 pm   

z "biznesmenem" bardziej mi chodziło o stereotyp pijaka. W każdym razie ja nie miałem problemów z takimi ludźmi, zawsze udawało mi się dogadać, do każdego człowieka trzeba podchodzić inaczej, postarać się mu wytłumaczyć i wbić coś często do pustego łba - to jest tak na prawdę naszą pracą: zapobiegać i reagować na negatywne zachowania. Żeby być dobrym ratownikiem nie koniecznie musisz przejść przez dziesiątki akcji dziennie.. A jeżeli ktoś już kompletnie nie reagował na to co mówię to policja ZAWSZE szybko reagowała na takich delikwentów ponieważ zagrażali oni osobom wypoczywającym jak i również nam. I na pewno nie zgodzę się z wcześniejszą wypowiedzią że policję to nic nie obchodzi...
 
     
u-boot 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 22 Mar 2010
Posty: 210
Skd: Poznań
Wysany: Wto Maj 08, 2012 10:52 pm   

Policja to powinna sie pokazywać żeby ich było widać i żeby była ta świadomość że są a nie tylko jak są potrzebni?. No jak jest full ludzi a ty masz chodzić i prosić kolesi żeby już nie pili przeklinali sikali obok ludzi proszę cię po co prowokować takie zachowania
 
     
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Doczy: 22 Mar 2012
Posty: 26
Skd: Wrocław
Wysany: Wto Maj 08, 2012 11:07 pm   

mylisz pojęcia. Jeżeli ktoś zagraża bezpieczeństwu na plaży oraz w wodzie to jest nasza broszka lecz zawsze masz do dyspozycji odpowiednie służby które Ci pomogą współpraca z innymi służbami jest na prawdę ważna.. nie powiedziałem przez to że masz się szarpać i latać za każdą osobom która przeklnie na plaży..

Na plaży w zachodniopomorskim między Rewalem a bodajże Łukęcinem były dwa patrole jeden straży miejskiej i drugi policji

[ Dodano: Wto Maj 08, 2012 11:07 pm ]
plus do tego straż gminna która również pomagała w ekstremalnych sytuacjach
 
     
u-boot 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 22 Mar 2010
Posty: 210
Skd: Poznań
Wysany: Wto Maj 08, 2012 11:27 pm   

ty piszesz o plażach madmorskich a ja o lokalnych w obrębie szczecina. Przypominam szczecin nie leży nad morzem, a tematem jest miasto szczecin a nie plaże w zachodniopomorskim.
 
     
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Doczy: 22 Mar 2012
Posty: 26
Skd: Wrocław
Wysany: Wto Maj 08, 2012 11:50 pm   

przepraszam że odchodzę od tematu :p ale postaraj się troszkę zachować dystans i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka a powinno nie być aż takiego problemu z takimi incydentami a jeżeli masz na prawdę poważny problem z kimś wzywaj policję.
 
     
u-boot 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl


Pomg: 1 raz
Doczy: 22 Mar 2010
Posty: 210
Skd: Poznań
Wysany: Sro Maj 09, 2012 12:00 am   

nie no jasne że nie genaralizuję ale jak już wspomniałem po co prowokować takie zachowania a picie na plażach właśnie to robi, jak był zakaz to i tak pili ukratkiem ale teraz to na legalu można, no niestety polska mentalność bramowa jeszcze gdzieś tam siedzi. Po pijaku też nie wolno jeździć i tu też nie wolno generalizować bo większość nie jeździ ale zakaz jest bo po co prowokować też nie jestem zwolennikiem państwa prawa ale narazie nie ma innej rady na te plaże blisko miast, zresztą pożyjemy zobaczymy obym się mylił i nie będzie doniesień o wypadkach na szczecińskich kompieliskach :cool:
 
     
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Doczy: 22 Mar 2012
Posty: 26
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Maj 09, 2012 12:26 am   

tfu tfu tfu, odpukać wszystkie niemiłe sytuacje! bezpieczny sezon mam nadzieję nas wszystkich czeka!
ja jestem neutralny wobec zniesienia zakazu i wierzę w ludzi i lepszą stronę polskiej mentalności :)
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapyta do SQL: 16