www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: baca
Nie Wrz 16, 2007 6:58 pm
Praca Świnoujście
Autor Wiadomo¶æ
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Czw Mar 09, 2006 11:54 pm   

chyba mamy inne podejście do niektórzych rzeczy, nie ma sensu prowadzić ostrej dyskusji o przekonania ;)

pozdrawiam
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Mar 10, 2006 5:34 am   

moze i tak ale chyba forum po to jest... dla mnie ratownik ktory zarabia 100 zl mniej nie jest wcale lepszym czlowiekiem...nie rozumiem dlaczgo moja pasja i wiedza ma byc wykorzystywana za darmo. przelicz sobie roboczo godziny na plazy i mi powiedz czy to zle ze chce godnie zarabiac za 248 g w miesiacu??. 1,5 etatu za 800 zl to wedlug ciebie uczciwa kwota?? dlatego ze mam pasje moja rodzina ma zyc w ubustwie?? dlaczego wopr bierze kase za szkolenia?? czemu nie robi tego za darmo?? dla ideii??
jak myslisz kto placil za moje studia i szkolenia dodatkowe?? zachecam do pracy spolecnej wszystkich altruistow...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomóg³: 1 raz
Wiek: 41
Do³±czy³: 03 Sty 2006
Posty: 873
Sk±d: Sopot !
Wys³any: Pi± Mar 10, 2006 7:08 am   

kovalsz, nie musisz mi sie tłumaczyć, nie jesteś gorszym ratownikiem bo liczysz każdy grosz
poprostu mamy inne podejście do kasy w ratownictwie
nie zmnienie Twojego (ani Ty mojego) podejścia do sprawy, wiec nie widze sesnsu kontynuowania tej dyskusji

pozdrawiam ;)
 
     
AlicjaBn
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 05 Cze 2005
Posty: 3
Wys³any: Pi± Mar 10, 2006 12:04 pm   

Słuchajcie prawda jest taka, że każdy dba o siebie, więc dajcie mi w końcu spokój. Dla chcącego nic trudnego. Ja w wieku 17 lat, bez pomocy nikogo , bez doświadczenia potrafiłam sobie znaleźć pracę, więc jeśli ktos naprawde chce pracować to niech sie weźmie do roboty , a nie idzie na łatwizne i zdobywa kontakty z forum!!!

W Świnoujściu są 1000000 razy lepsze warunki niż np. w Niechorzu czy Rewalu i lepiej płacą, a kasa nie jest w tym momencie najważniejsza, bo są tam tak wspaniali ludzie, że po prostu każdemu życzę pracować w takiej atmosferze.

Pozdrawiam
 
     
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Pi± Mar 10, 2006 2:57 pm   

AlicjaBn napisa³/a:
Słuchajcie prawda jest taka, że każdy dba o siebie, więc dajcie mi w końcu spokój. Dla chcącego nic trudnego. Ja w wieku 17 lat, bez pomocy nikogo , bez doświadczenia potrafiłam sobie znaleźć pracę, więc jeśli ktos naprawde chce pracować to niech sie weźmie do roboty , a nie idzie na łatwizne i zdobywa kontakty z forum!!!

ja rowniez w wieku 17 lat zdobylem swoja pierwsza prace samodzielnie ale nie widze problemu by pomagac teraz innym. kilku osobom pomoglem i mam z tego ogromna satysfakcje. oplaca sie byc dobrym czlowiekiem...
zdobywanie kontaktu na forum to zadna latwizna. poprostu powstal nowy sposob na pozyskanie pracy i trzeba go wykorzystac. dzieki osoba ktore pomagaja na forum ludzie maja sznase. dzieki p. Alicji niestety nie... kazdy sposob pozyskania pracy jest dobry byleby byl on uczciwy...
AlicjaBn napisa³/a:
bo są tam tak wspaniali ludzie, że po prostu każdemu życzę pracować w takiej atmosferze.

szczerze mowiac to pewnie kazdy tak powie o swojej miejscowosci wiec dalej uwazam ze przy wyborze (jesli jest) kierowac sie kasa...

[ Dodano: PiÄ… Mar 10, 2006 2:01 pm ]
mati82 napisa³/a:
kovalsz, nie musisz mi sie tłumaczyć

nie tlumacze ci sie tylko pokazuje dwie strony medalu. w zyciu nic nie jest tylko czarne czy biale. wszystko zalezy od tego kto z czego sie utrzymuje...
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
     
pingod 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
RW


Do³±czy³a: 26 Lip 2005
Posty: 183
Sk±d: BiaÅ‚ystok
Wys³any: Pi± Mar 10, 2006 6:52 pm   

Nie widze nic zlego w tym, ze ratownik wybiera oferte, gdzie za wlozona prace, zaangazowanie i trud otrzymuje wieksze wynagrodzenie i nie oznacza to , ze idzie na latwizne. Bez wzgledu na to czy pracowalam spolecznie czy nie, zawsze staralam sie robic to jak najlepiej. I nie nalezy akceptowac sytuacji, kiedy ratownikowi nie placi sie za pelnowartosciowa prace.
Uwazam ze FORUM jest jednym z lepszych miejsc, gdzie mozna i powinno sie pytac o prace (IMHO znacznie lepsze meiejsce niz oddzial WOPR, gdzie z reguly jest kilka ofert, najczesciej lokalnych). Dzieki forum 'mlodzi' maja szanse poczytac torche o miejscu, w ktore jada.

Chyle czolo :) przed osobami, ktore je prowadza.

Pozdrowienia z Bialegostoku!
_________________
Train one, save many.
 
 
     
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Do³±czy³a: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Pi± Mar 10, 2006 7:52 pm   

AlicjaBn napisa³/a:
Słuchajcie prawda jest taka, że każdy dba o siebie, więc dajcie mi w końcu spokój. Dla chcącego nic trudnego. Ja w wieku 17 lat, bez pomocy nikogo , bez doświadczenia potrafiłam sobie znaleźć pracę, więc jeśli ktos naprawde chce pracować to niech sie weźmie do roboty , a nie idzie na łatwizne i zdobywa kontakty z forum!!!


Chyba przesadzasz. Większość osób na tym forum jakoś sobie radzi ze znalezieniem pracy, więc nie myśl, że wszyscy tak bardzo Cię nagabują o te namiary. Poza tym spytałam tylko o warunki pracy w Świnoujściu i atmosfere tam panującą, a tym chyba nie odbiore Ci miejsca, którego tak pilnie strzeżesz?
 
 
     
jeenna 
Forumowicz WOPR
ratownik WOPR


Do³±czy³a: 16 Kwi 2006
Posty: 27
Sk±d: lubuskie
Wys³any: Pon Kwi 17, 2006 11:20 am   

Hmmmmm

[ Dodano: Pon Kwi 17, 2006 11:22 am ]
Halo
a KOVALSZ wcale nie jest ratownikiem tylko dla pieniedzy ! Wiem jak pracuje i robi to dobrze ! A to ze patrzy i na siano i na warunki pracy itp to raczej dobrze ! Jak jest sie dobrym to sie ceni samego siebie ! eloo . pozdro
_________________
_jeenna_
 
 
     
magdakarn
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 23 Lip 2005
Posty: 7
Wys³any: Wto Cze 20, 2006 4:43 pm   

ja jade do swinoujscia!!!!!! w lipcu!!!! tez pierwszy raz!
pozdro wszytskim co tam beda
 
     
lesiu131 
MÅ‚odszy Forumowicz
MÅ‚odszy ratownik



Wiek: 34
Do³±czy³: 23 Kwi 2006
Posty: 23
Sk±d: ZÅ‚otów WLKP
Wys³any: Nie Mar 25, 2007 4:43 pm   

I jak pracowł ktoś w Świnoujściu? jaki panują tam warunki i jakie są zarobki?
 
 
     
magdakarn
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 23 Lip 2005
Posty: 7
Wys³any: Nie Mar 25, 2007 5:42 pm   

zarobilam 1100zl za miesiac. warunki sa w miare wporzadku.chlopaki mieszkaja w domkach campibngowych, laski na hali sportowej. zajebiscie . sprzet na ktorym sie pracuje troche gorszy.. ogolnie moze byc w porownaniu do innych plaz w polsce. i chyba zarabia sie najwiecej. ale towarzystwo srednie. tzn mala integracja. swinouscie to nie jest wioska nadmorksa tylko wieksze miasto...duzo starych niemcow-plazpwiczow bo blisko granica.
ale ogolnie ok.
polecam
 
     
iwo 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³a: 01 Kwi 2007
Posty: 1
Sk±d: Åšlask
Wys³any: Nie Kwi 01, 2007 2:24 pm   

magdakarn, Hej! Mam pytanie, w sprawie Świnoujścia. Gdzie nalezy składać CV? Byłabym wdzieczna za jakiekolwiek namiary :) Pozdrawiam! :)
 
     
sairus20 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 24 Mar 2007
Posty: 145
Sk±d: Sie biorÄ… dzieci
Wys³any: Wto Kwi 24, 2007 8:07 pm   

Czy WOPR Åšwinoujscie ma jakÄ…Å› strone www albo jakiÅ› adres kontaktowy???
_________________
2003 MR
2004 Sternik Motorowodny RW
2005 OWD PADI
2008 AOWD PADI
2009 St Sternik Motorowodny???
 
     
k4cp3r 
Forumowicz WOPR



Wiek: 36
Do³±czy³: 30 Mar 2006
Posty: 32
Sk±d: Stargard SzczeciÅ„ski
Wys³any: Wto Kwi 24, 2007 8:16 pm   

Nie zadawaj głupich pytań, tylko wejdź na www.google.pl i wpisz słowo: wopr świnoujście. Trochę pomyślunku.
Pozdrawiam
 
     
niufel 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
sie gra sie ma



Wiek: 38
Do³±czy³: 27 Kwi 2006
Posty: 128
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Wto Kwi 24, 2007 8:44 pm   

racja racja zacznijcie MYŚLEĆ drodzy forumowicze !!!!! :evil:
_________________
trzeba w siebie wierzyć i siebie ćwiczyć!!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytañ do SQL: 17