www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: baca
Nie Wrz 16, 2007 7:10 pm
Skawina - basen otwarty "Gubałówka" - potrzebni RW
Autor Wiadomo
goorskii 
Forumowicz WOPR
Ratownik W.O.P.R



Wiek: 36
Doczy: 06 Kwi 2007
Posty: 29
Skd: Kraków
Wysany: Czw Cze 21, 2007 9:13 am   Skawina - basen otwarty "Gubałówka" - potrzebni RW

Skawina

Miejsce: basen otwarty (25m/12m) + (20m/10m)
Zarobek: 1680 (netto) 2000 (brutto) + premie za gorący miesiac
Wyzywienie/zakwaterowanie: -/-
Okres pracy: WOLNY jest Lipiec,Sierpien...
Stanowisko: RW
Dodatkowe uprawnienia: sternik motorowodny

Dostaniecie pomieszczenie które jest wasza kanciapa na okres pracy....oraz magazyn do ktorego codziennie znosicie sprzet po pracy

praca od 10-18 codziennie

w dni w które pada , kierownik dzwoni abys nie przyjezdzał .... ale płaca za cały boży dzień wiec looz.... jak mieszkam w Krakowie i dojezdzam sobie autkiem

Problemy:
istnieja.... mianowicie Skawina to 3 najniebezpieczniejsze miasto w Polsce i jak to bywa .... istnieje kultura DRECHÓW ktore oblegaja owy basen.... i skacza z barierek, i inne "ciekawe " pomysły.....
Praca jest cieżka pomimo iz na basenie gdyz nie masz spokoju ... cały czas upominasz i chodzisz z tuba akustyczna

Przypadki 2006:
***1 dzien dres przyłozył tasakiem w reke gospodarzowi basenu ... i musielismy chlopa poskladac i oddac w rece pogotowia....

***2 wjazdy na rowerze do basenu..... pomimo tłumaczen i wezwan ochrony ktora sie OPIER**** i sobie czasem nei przyjezdza - NIC

***zabieraja sprzet ratowniczy i sobie uzywaja ... typu :
-rozstawisz 4 kola na 2 baseny to 3 wezma i sobie na nic plywaja
-zaczna sobie rzucac rzutkami

***Drechy rozbiegaja sie z 15 m i skaca 5 m przed basenem na głowe do wody

JAk ich upomnisz mysla ze chcesz isc na solowke ....
w 2006 dostałem jak czekalem na busa do domu jajkiem na przystanku... potem butelka z piwa przeleciala 1 m od mojej glowy i sie rozbila na przystanku.... nastepnie zebrali kolegow i biegli za mna 1,5 km az wsiadlem do busa .....

Nastepny dzien bo byly grozby typu: dostaniesz kose jak mi jeszcze raz zwrocisz uwage .....


PRACA NIEPRZYJEMNA I CZASEM NIEBEZPIECZNA

POTRZEBNI 3 RATOWNICY RW na LIPIEC


Pozdrawiam cała ekipe WOPRU :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  
 
 
     
Michał Trzmiel 
Czasem zagląda
RW


Doczy: 19 Cze 2007
Posty: 3
Skd: Rawicz
Wysany: Czw Cze 21, 2007 9:29 am   

Ale dobra oferta. Nieżle ją zareklamowałeś. Pozdro dla wszystkich, którzy tam pracują.
 
 
     
mati82 
Stały bywalec



Pomg: 1 raz
Wiek: 41
Doczy: 03 Sty 2006
Posty: 873
Skd: Sopot !
Wysany: Czw Cze 21, 2007 9:33 am   

goorskii, RE5PECT dla Ciebie ;)
 
     
goorskii 
Forumowicz WOPR
Ratownik W.O.P.R



Wiek: 36
Doczy: 06 Kwi 2007
Posty: 29
Skd: Kraków
Wysany: Czw Cze 21, 2007 6:33 pm   

eeeee tam respect..... poprostu przedstawilem niezla oferte za dobre pieniadze ..... ale czy warto? na to pytaie juz musicie odpowiedziec sobie sami.... jesli jestescie w stanie sie uganiac to czemu nie .... lecz jesli to sprawia problem to po co dalej w to brnac ...

ja wybrałem czerwiec gdyz dzieci nie skonczyly szkoly .... ( dresy nie przechodza zazwyczaj szybko z klasy do klasy tylko czekaja niekiedy po kilka lat w tej samej klasie aby moze zrownac sie z kumplami z osiedla :)

dlatego jest ich mniej na basenie .... tylko po 14 przychodza i zaczynaja :P

w lipcu odchodze ja i moj kumpel ..... zostaje tylko MR ktory podpisal umowe na 3 miesiace .... wiec sa miejsca ... jak cos to sie zglaszac do Skawinskiego osrodka sportu gdyz oni przydzielaja kadre ratownicza.... Potrzebi przyjamniej 2 RW

Powodzenia
Pozdrwiam wszystkich WOPR'owcow
 
 
     
jjay 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 37
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 86
Skd: upper silesia
Wysany: Czw Cze 21, 2007 6:44 pm   

a myslalem ze tylko u mnie jest taka "atmosfera" na kapielisku... ale u Was troche wiecej placa!Nie ma co ukrywac ciekza robota użerac sie codziennie z takimi "ludzmi" co robia maxymalny syf na basenie.Podjalem sie tej pracy glwonie tylko dla tego ze sporo w sumie placa no i mamy dobra ekpie, a wiadomo razem zawsze razniej(jest nas 10 RW i zawsze sporo mlodszych)
P.S.
po sezonie pracy w takim miejscu kazda inna wydaje sie naprawde spokojna...
 
 
     
goorskii 
Forumowicz WOPR
Ratownik W.O.P.R



Wiek: 36
Doczy: 06 Kwi 2007
Posty: 29
Skd: Kraków
Wysany: Czw Cze 21, 2007 11:18 pm   

jjay - dokładnie tak jest ....

PS. gdzie pracujesz i ile płaca....? moze byc liink jak juz o tym gdzies tu pisales
 
 
     
jjay 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 37
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 86
Skd: upper silesia
Wysany: Sob Cze 23, 2007 7:08 pm   

http://www.forum.wopr.net.pl/viewtopic.php?t=1230 juz po pierwszym dniu... na sczescie ma sie pogoda zepsuc od srody to troche sie odpocznie :)
 
 
     
goorskii 
Forumowicz WOPR
Ratownik W.O.P.R



Wiek: 36
Doczy: 06 Kwi 2007
Posty: 29
Skd: Kraków
Wysany: Sob Cze 23, 2007 7:44 pm   

mam nadzieje ze bedzie padac .... :P hehe i mam nadzieje ze przezyjesz ten okres pracy w dobrym towarzystwie i bez wiekszych przypałów .... typu "MR DRES"
mi zostało niewiele bo 6 dni :P
 
 
     
Osiur 
Wypowie się, choć w ostateczności
Osiur


Wiek: 38
Doczy: 15 Cze 2007
Posty: 11
Skd: Człuchów
Wysany: Czw Lip 12, 2007 7:46 pm   

w zyciu nie chcialbym tam pracowac za zadne pieniadze!!!!!
wybieram zycie:)
_________________
Łuaksz
 
     
booster 
Czasem zagląda
Ratowik Motocyklista


Wiek: 32
Doczy: 24 Sie 2007
Posty: 4
Skd: Hajnówka
Wysany: Nie Mar 02, 2008 1:29 pm   

no właśnie, pracujemy żeby ratować życie a jak taki się utopi to na nas będzie, na takich ludzi to trzeba mieć jakiś sposób
_________________
Tuning jest Bogiem, prędkość nałogiem, turbo podstawą, a nitro zabawą
 
 
     
dzej 
Czasem zagląda
RW


Doczy: 12 Maj 2008
Posty: 3
Skd: Kraków
Wysany: Sob Sie 09, 2008 1:59 pm   

A ja tam pracowałem!!! w zeszłym sezonie i było wszystsko OK!!! (chyba oczywiste jest że nie należy wojować z całą bojówką Cracovii). Fakt to prawda że gospodarz basenu został zraniony, ale w zeszłym roku było wszystko spoko, nikt nic nikomu nie zrobił, nikt zadnego sprzętu nie zabierał. Skakać skaczą jak na każdym basenie. Pracowała z nami nawet jedna ratowniczka, więc Panowie pokażcie że macie jaja:)
 
 
     
student131 
Czasem zagląda
ratownik wodny


Wiek: 40
Doczy: 30 Kwi 2009
Posty: 1
Skd: kwidzyn
Wysany: Czw Kwi 30, 2009 5:55 pm   

Witam zbieram informacje na temat pracy w Skawinie czy naprawde jest tak zle jak opisujecie powyrzej pozdrawiam chetnych prosił bym kontakty na gg lub kom pilne chcial bym najwiecej plusów i minusów dowiedziec si o tym kapielisku otwartym w okreie letnim z góry dziekuje koledzy

[ Dodano: Czw Kwi 30, 2009 6:00 pm ]
goorskii,
hej witam rawdopodobnie bede pracowal w tym roku jako ratownik w skawinie a wgóle neiznam tego osrodka i chcial bym sie dowiedziec cos wiecej prywatnie a nie na forum moje gg to 16228386 kub kom 507164441 był bym wdzieczny. Jestes z nad morza inetresuje mnie zmiana klimatu i chciał bym dowiedziec sie wiecej czy warto cała polske jechac z gory dzieki za odzew
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17