www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: baca
Nie Wrz 16, 2007 7:00 pm
Kołobrzeg
Autor Wiadomo
Cooler 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 35
Doczy: 17 Maj 2007
Posty: 8
Skd: Sierpc
Wysany: Sro Maj 30, 2007 2:26 pm   Kołobrzeg

do nobra misiaczki przyznać się bez bica :cool: kto jedzie do Kołobrzega bo się tam wybiram i szukam ekipy z którą można by się już ustawić tam

[ Dodano: Sro Maj 30, 2007 2:27 pm ]
twu heheh no dobra * hehehe tak to jest jak się pisze a nie patrzy co za głupoty wypisuje ;D

[ Dodano: Sro Maj 30, 2007 2:46 pm ]
I jeszcze taka mała prośba powiedźcie mi jak tam jest bo to bedzie mój pierwszy raz czuje się ... jak bym miał znów 12 lat ;D
 
     
klosik1988 
Młodszy Forumowicz



Wiek: 36
Doczy: 06 Mar 2007
Posty: 15
Skd: Łódź
Wysany: Sro Maj 30, 2007 3:45 pm   

Spojrz na wczesniejsze posty jest juz identyczny;] a swoją drogą ja sie wybiram do KołobrzegU na lipiec i sierpien
 
 
     
Cooler 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 35
Doczy: 17 Maj 2007
Posty: 8
Skd: Sierpc
Wysany: Sro Maj 30, 2007 9:09 pm   

a więc tak to się pisze właśnie się zastanawiałem nad tym ;D walić no właśnie tak patrzyłem ale przyznam się iż po 1 nie zauważyłem a po 2 wolełem jeszcze raz zacząć bo wiele moło się zmienić do mnie pismo przysło przedwczoraj że jestem przyjęty dziś temat zacząłem a skoro ja dostałem przedwczoraj to i inni pewnie też więc dopiero teraz wiedzą gdzie jadą zresztą jak bedzie na szczycie listy to więcej osób odpowie a bardzo mi zależy aby dowiedzieć się jak tam jest co można co nie można jak tam z imprezami itp. mój numer gg to 6887444 więc jak coś to piszcie mam parę takich szczegółowych pytanek ale nie będę ich chyba na forum roztrząsał typu skoro mieszkam 400 km od kołobrzegu to będę musiał wyjechać poprzedniego dnia to gdzie ja spędzę noc ;D i czy ktoś jest w podobnej sytuacji myśle że nie zginę ale jak to się mówi w kupie raźniej
 
     
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Doczy: 11 Lis 2005
Posty: 359
Skd: Częstochowa
Wysany: Pi Cze 01, 2007 3:00 pm   

Mysle ze Pan Albert was bedzie trzymal krotko POZDRAWIAM PAMIETA MNIE CHYBA PAN :)
_________________
2005 - Młodszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWŚ, RWM
2012 - Instruktor Pływania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
     
Albert 
Wypowie się, choć w ostateczności
Albert


Doczy: 15 Kwi 2006
Posty: 13
Skd: Świdwin
Wysany: Sob Cze 02, 2007 6:36 pm   

Bardzo dobrze pamiętam sztondi, a i ty mnie chyba szybko ni zapomnisz :) :):). A co do pracy w K-gu. Będzie dobrze. Jeśli ktoś ma być na 01.07.2007 o godz. 09.00 na kapielisku to proponuję być na czas. podań jest sporo, liczba miejsc ograniczona więc sami rozumiecie ...

[ Dodano: Sob Cze 02, 2007 6:36 pm ]
oczywiście ..."nie"... w poprzednim poście
_________________
Ratownictwo to najpiękniejsza przygoda mojego życia.

INSTRUKTOR WOPR
 
     
Cooler 
Wypowie się, choć w ostateczności


Wiek: 35
Doczy: 17 Maj 2007
Posty: 8
Skd: Sierpc
Wysany: Nie Cze 03, 2007 2:32 pm   

Paweł Szewczuk kłania się Panie Albercie ale to cios poniżej pasa ;D tosz to pernamentna inwigilacja świętnie rozumiem iż trzeba bedzie się postarać dlatego trenuje co dzień niemal bo perspektywa wycieczki 400 km-trowej bez podjęcia pracy na miejscu nie napawa mnie otuchą a tak mam pytanie czy bedzie trzeba ZALICZYĆ określony czas czy może będzie trzeba odsiew zrobić powiedzmy kilkunastu kandydatów apropo oczywiście testu sprawdzającego?
 
     
Kociu 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
Ehh


Doczy: 22 Maj 2007
Posty: 109
Skd: Szczecin/Bartniki
Wysany: Nie Cze 03, 2007 11:02 pm   

Jak dla Ciebie Pan ALbert załatwi ekstra egzamin sprawdzający :twisted: :twisted:

Ciekawe czy wrócisz zywy <buahahaha>
(wyglupiam sie rzecz jasna) :razz:
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pon Lip 30, 2007 12:34 pm   

Słyszałem, że w Kołobrzegu nie ma rąk do pracy. Mój kolega młodszy ratownik własnie tam przebywa na wczasach i mowił, że mogliby go przyjąć od ręki na cały sierpień.

Rozumiem, że gestorem kąpieliska jest Albert. Mógłbyś napisać nieco więcej o przyjmowaniu do pracy ratowników? Ile wynosi pensja? Jak wygląda sprawa z jedzeniem i spaniem przez dojezdnych?

Pozdrawiam
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapyta do SQL: 17