www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Nowa pozycja książkowa na temat ratownictwa wodnego
Autor Wiadomo¶æ
woprwiele 
Forumowicz WOPR
Kaszub jeziorny



Wiek: 42
Do³±czy³: 18 Lip 2010
Posty: 28
Sk±d: Pomorskie
Wys³any: Nie Lip 25, 2010 10:57 am   

Właśnie trzymam w ręku najnowszą książkę Pana Dariusza Skalskiego "Wademekum Ratownika Wodnego"- polecam każdemu, kto interesuje się tymże tematem. Miałem okazję czytać już wiele materiałów ratowniczych, jednak ta bardzo przypadła mi do gustu. Dużo by o niej pisać, bo zakres materiału jest duży (jeśli ktoś będzie chciał wiedzieć więcej- niech pisze).
Tak czy inaczej- dobre, fachowe opracowanie.
 
     
Miechu 
Wypowie się, choć w ostateczności


Do³±czy³: 05 Wrz 2010
Posty: 9
Sk±d: SÅ‚upsk
Wys³any: Pon Lis 15, 2010 7:24 pm   

KcK tak tu cały czas piszez ze powinna powstac książka która będzie zawierać wszystko na temat ratownictwa , samych władz iTp. Powiedz mi tylko czy ma to jaki sens jeśli i po w prowadzeni "encyklopedyj WOPR-owskiej" znajda sie głosy ktore beda twierdzc ze jest to nie potrzebne bo cały czas się to zmienia . To jest oczywiscie moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzać pozdrawiam :wink: Forum :) .
 
     
Zopper 
Doświadczony Forumowicz WOPR


Wiek: 32
Do³±czy³: 02 Lis 2008
Posty: 64
Sk±d: zachodniopomorskie
Wys³any: Pon Gru 27, 2010 12:45 am   

Cała wielka WOPRopedia nie ma szans przejsc chyba ze jako ozdoba półki w domu bo nie wyobrazam sobei siedziec z nia i podczas niepogody poczytywac dla zabicia czasu.
Ne czytalem tego Vademecum ale powinna byc jakas taka pozycja ktora ogarnialaby cale podstawy z ratownictwa na poziomie od zaciekawionego turysty do RW.
KcK a co do duzej WOPRopedii o ktorej wspominasz to popieram inicjatywe ale dopiero po reformie jak sie ten caly kocioł ustabilizuje i wtedy wydanie takiej ksiazki np. w tomach podzielonych na dzialy byloby swietna sprawa. mielibysmy wszystko rozszerzone od szkolen specjalistycznych, pomocy przedmedycznej, historii, podstaw prawnych, ogranizacji pracy, technik i metod ratowniczych po historyjki i ciekawostki "z życia".
Pozdrawiam
 
 
     
KcK 
Starszy Forumowicz WOPR
So Others May Live



Wiek: 36
Do³±czy³: 25 Lip 2005
Posty: 414
Sk±d: Starogard GdaÅ„ski Opole PoznaÅ„
Wys³any: Nie Mar 13, 2011 6:09 pm   

Miechu napisa³/a:
Powiedz mi tylko czy ma to jaki sens jeśli i po w prowadzeni "encyklopedyj WOPR-owskiej" znajda sie głosy ktore beda twierdzc ze jest to nie potrzebne bo cały czas się to zmienia .


Sens ma po ostatecznym wprowadzeniu reformy i okresie względnej stabilizacji naszej organizacji.
_________________
Młode Wilki zawsze razem będą szły ku przeznaczeniu...
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytañ do SQL: 17