www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
KURS SOLINA 9-20 LIPCA 2008 r. ciÄ…g dalszy i dziwny zbieg...
Autor Wiadomo¶æ
czarny_pływak
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 06 Lis 2009
Posty: 2
Sk±d: warszawa
Wys³any: Pi± Lis 06, 2009 2:46 pm   KURS SOLINA 9-20 LIPCA 2008 r. ciÄ…g dalszy i dziwny zbieg...

Dnia dzisiejszego postanowiłem zgodnie z Konstytucją RP wyrazić swoje zdanie i swój pogląd na temat kursu, którego byłem uczestnikiem nad Solina 2008 r. i tym wszystkim co się dzieje do dnia dzisiejszego.

Strona:
http://www.czarny-plywak.yoyo.pl

Wkrótce ruszy link do mediów i danych kontaktowych do mojego rzecznika prasowego.

Pozdrawiam
Marcin G.
 
     
Mick 
Wypowie się, choć w ostateczności



Wiek: 35
Do³±czy³: 06 Cze 2009
Posty: 10
Sk±d: Szczecin
Wys³any: Pon Lis 09, 2009 12:46 pm   

Rozumiem, że jesteś MRW, który starał się o RW?
Temat założyłeś aby ostrzec ludzi przed rzeszowskim środowiskiem WOPR?
Dlaczego zostałeś wyrzucony z kursu?

Jeśli faktycznie sprawę chcesz załatwiać za pośrednictwem mediów, mam nadzieję, że opiszą to zjawisko jako sprawę "instruktorów betonów" z pewnego regionu, bo w przeciwnym razie będzie to niesprawiedliwie rzutowało na organizację WOPR.

Ja osobiście ze swojego regionu jestem bardzo zadowolony, a taki nie wyjaśniony precedens może sprawić iż będzie nas jeszcze mniej niż ok. 55tys.
 
     
czarny_pływak
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 06 Lis 2009
Posty: 2
Sk±d: warszawa
Wys³any: Pon Lis 09, 2009 9:35 pm   

Chcesz wiedziec dlaczego zostalem wyrzucony z kursu?
to juz kolego Ci odpisuje:
- za kilkakrotne żądanie regulaminu i harmonogramu i planu zajęc po tym jak zobaczyłem, że coś jest nie tak.
- za nie wyrażenie zgody na obraźliwe słowa "wachta" gdzie masz odpowiadać służba i zapier*** myć kajaki.
- za nie wyrażenie zgody bycia chłopcem na posyłki wykonujących polecenia i żądania osób postronnych nie związanych z kursem
- za zmuszenie mnie do zapłaty za materiały dydaktyczne nie dając pokwitowań pod rygorem brak opłaty- wypad z kursu.
- za nie zgodzenie siÄ™ na stosowanie kar fizycznych
- za kompletny brak organizacji oraz przygotowania do kursu przez instruktorów
- za zastraszanie i presje
- za zmuszanie pilnowania całymi nocami kapoków a później następnego dnia bez snu na pływanie
- za nie reagowanie na zgłaszane kontuzje kursantów oraz picie alkoholu przez nieletnich
- za wyrażenie sprzeciwu na zastraszanie i groźby
- za to że coś wymagałem od instruktorów płacąc 1000 zł ciężko zarobionych pieniędzy
- za to, że wyraziłem sprzeciw nie możliwości udziału w zapłaconych zajęciach bo musiałem pilnować kapoków
- za sprzeciw za wulgarne odzywki instruktorów
- za to, że 4 dnia po tym jak widzieli, że jestem problemem to pomyśleli, by sprawdzić legitymacje i badania lekarskie a ja im wtedy już ich nie udostępniłem (także więc nie dopilnowali by sprawdzić czy każdy może wziąć udział w kursie)
- za wyrażenie sprzeciwu podanej informacji, że kurs byłby droższy gdyby nie to, że odrobimy część kosztów dodatkową pracą na keji usługująć turystom itp.
- za wyrażenie sprzeciwu na słowa " jak wejde w czystych skarpetkach i sobie je pobrudze to nawrzucam tyle błota, że bedziecie czyścić kajaki cały dzień"
- za wyrażenie zdania nt. braku reakcji instruktorów na udary i poparzenia skóry kursantów.
- za wyrażenie zdania nt. prowadzenia zajęć teoretycznych prawie nocami.
- za wyrażenie zdania nt. braku czasu wolnego
i wiele więcej.

Ja nie po to płaciłem 1000 zł by jechać na zabawe instruktorów. Pojechałem na kurs po to by podnieść kwalifikacje z zakresu ratownictwa wodnego.

A co siÄ™ dzieje teraz?

Policja, Prokuratura, Przewlekłość postępowań, odrzucanie moich zawiadomień o popełnieniu przestępstw i wiele wiecej. masz na stronie. Teraz rozumiesz? NIE PODDAM SIĘ !!! aż sprawiedliwość i prawda zwycięży. Teraz to co się dzieję to sam wiesz.. zbieg okoliczności? wyciągnij wnioski. Gdzie jest Zarząd Główny??? zbył mnie i poradził dochodzić praw sądowo. Po co były zmiany organizacyjne WOPR w Polsce? własnie po to!! By teraz takich jak ja pocałować w d**. I teraz już nie ma odwrotu. Prokuratorzy i z Rzeszowa i z Leska pamiętajcie ja się nie poddam !! Teraz w to wszystko jest zamieszana moja rodzina!! A na to nie pozwole. Jakim prawem naruszyliście prywatność mojej rodziny wpadając z nakazem po rzecz która nie jest moją własnościa w miejsce gdzie nawet nie mieszkam???? będę pisał zażalenia wszędzie!! nawet do Prezydenta RP i TK.
Chciałem wszystko załatwić bez nagłaśniania tego, myślałem że Organy Publiczne odpowiedzialne za nasz kraj zajmą się tym!! I co teraz? zrobie wszystko!! Będzie trzeba to wpadne do TVN w trakcie programu na żywo i przedstawie to co tu mówie!!! Nie może być tak żeby w Polsce działy się takie rzeczy!! A moim konstytucyjnym prawem jest wyrażenie swojego zdania bez jakich kolwiek presji. Czy ucierpi ktoś poza Rzeszowskim WOPR? nie sądze! a naszym obowiązkiem ratownika jest nie chowanie głowy w piasek tylko wzięcie sprawy w swoje ręce. Bo to my tworzymy tą organizacje!! MY RATOWNICY!! I nie można już tego załatwić na swoim gruńcie, już nie teraz!! Ja już jestem przygotowany na wszystko!!!
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16