www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Gdzie najlepiej zrobić kurs
Autor Wiadomo
Młodszy-Ratowni 
Czasem zagląda


Wiek: 26
Doczy: 30 Mar 2013
Posty: 2
Skd: Kartuzy
  Wysany: Sob Mar 30, 2013 8:05 pm   Gdzie najlepiej zrobić kurs

Witam, mam stopień Młodszego Ratownika WOPR i w wakacje chce zrobić Ratownika. Gdzie polecacie zrobić ten kurs? Ma być ciężko i ze wszystkim co jest potrzebne dla Ratownika WOPR, a przede wszystkim ma on być w jeziorze a nie na pływalni. Młodszego robiłem w Kociewskim WOPR-ze w Kartuzach i nie jestem zadowolony. Koleś nie przepłynął nawet 25m jak pływaliśmy na czas 50-tke a i tak zdał... nie mówiąc o ściąganiu na egzaminie z teorii przez 3/4 grupy i holowaniu, mieliśmy zrobić na zmianę 4 długości to ja te wszystkie długości robiłem bo kolega z pary płakał że go nogi bolą (a ważył z 100kg, starszy i grubszy Pan :neutral: ) ... żenada...
Jeżeli chodzi o najlepsze dla mnie miejsce robienia kursu to Trójmiasto Gdańsk/Sopot/Gdynia
Kurs robiłem u Pana Bronisława Piórka (praktykę) i u Pana Dariusza Skalskiego (teorię) I dodam, że pierwsza pomoc też była żałosna Pan Dariusz tylko czasami zerkał na kursanta i nic nie mówił ani nie poprawiał gdy robił błąd...



PS.Jestem nowy na forum, więc jeżeli taki temat był to przepraszam.
 
     
Michael K. 
Doświadczony Forumowicz WOPR
Michael K.


Wiek: 57
Doczy: 20 Cze 2010
Posty: 63
Skd: prosto z wody - SKMK
Wysany: Pi Kwi 05, 2013 7:29 pm   

Jak sam napisałeś miejsce dla Ciebie to 3miasto.
Skontaktuj się z Sopoockiem WOPR i zrobisz kurs w lecie w morzu , a przy okazji zdobędziesz pierwsze szlify morskie na plaży.
P.S.
Zastanów się zanim coś skrobniesz na przyszłość ....... i nie podsrywaj innych ......
KIEPSKI PTAK , KTÓRY WE WŁASNE GNIAZDO SRA ......
Powodzenia :lol:
_________________
Michael K.
RW Morski
RW Śródlądowy
RW Pływalni
RW WOPR
Ratownik KPP
Sternik Motorowodny
 
     
za459
Młodszy Forumowicz


Pomg: 1 raz
Doczy: 31 Sie 2010
Posty: 19
Skd: Polska
Wysany: Pi Kwi 05, 2013 9:10 pm   

Tak jak pisze przedmówca, najlepiej zrobić kurs nad Bałtykiem. A co do tego podsrywania - chłopak chce się czegoś nauczyć, i dobrze. Skoro ktoś za grube pieniądze odwala fuszerkę, i daje większe czy mniejsze uprawnienia niewłaściwym osobom to czemu ma nie być to potępione na publicznym forum?
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17