www.forum.wopr.net.pl Strona G│ˇwna www.forum.wopr.net.pl
Najwi─Öksze w Polsce forum ratownik├│w WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Powr├│t do WOPR
Autor WiadomoŠ
DAgnieszka 
Czasem zagl?da

Do│▒czy│a: 23 Cze 2020
  Wys│any: Wto Cze 23, 2020 11:50 am   Powr├│t do WOPR

Wszystkim gor─ůco witam na grupie,

jestem tutaj nowa wi─Öc z g├│ry chcia┼éabym przeprosi─ç, je┼╝eli taki temat si─Ö pojawi┼é, a ja go nie znalaz┼éam. Do rzeczy! Bardzo dawno, dawno temu - 2009 r.- uko┼äczy┼éam kurs na m┼éodszego ratownika (nawet nie wiem czy to nadal tak si─Ö nazywa). Uprawnienia do pracy op┼éacane by┼éy do 2011 roku i od tego czasu kompletnie nic w temacie ratownictwa wodnego nie robi┼éam. Poniewa┼╝ ostatnio uzna┼éam, ze mo┼╝e faktycznie wypada┼éoby w ko┼äcu uko┼äczy─ç kurs wodnego a w przysz┼éo┼Ťci mo┼╝e i starszego ratownika, wygrzeba┼éam moj─ů legitymacj─ů (kt├│ra jest troch─Ö zalana i na dodatek posiada zdj─Öcie za czas├│w jak by┼éam ma┼éym, s┼éodkim berbeciem). Chcia┼éabym si─Ö dowiedzie─ç od czego musz─Ö najpierw zacz─ů─ç by w og├│le przyst─ůpi─ç do dalszych kurs├│w - op┼éaci─ç moj─ů legitymacj─Ö wstecz, czy jak, mo┼╝e wymaga ona ju┼╝ wymiany?) Naprawd─Ö przepraszam za m├│j totalny brak wiedzy, chcia┼éabym si─Ö podszkoli─ç w temacie, poza┼éatwia─ç wszystkie sprawy i w ko┼äcu przyst─ůpi─ç do kolejnych kurs├│w na ratownika. B─Öd─Ö ogromnie wdzi─Öczna za jak─ůkolwiek pomoc, poniewa┼╝ nie ukrywam, ┼╝e obecnie jestem totalnym debilem w tym temacie.

Pozdrawiam wszystkich gor─ůco :) .

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: