www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Praca na jeziorze - pytania
Autor Wiadomo¶æ
Sopel 
Wypowie się, choć w ostateczności



Do³±czy³: 12 Lip 2006
Posty: 9
Sk±d: WodzisÅ‚aw ÅšlÄ…ski
Wys³any: Pi± Cze 15, 2007 5:06 pm   Praca na jeziorze - pytania

Witam właśnie co ukończyłem kurs i jestem świeżo upieczonym Ratownikiem WOPR. Wcześniej pracowałem na basenie otwartym 25m i nie miałem kontaktu z pracą na akwenie. Od 23 Czerwca do Września będe pracować na Olzie - kąpielisku i wiem, że napewno praca na besenie różni się od pracy na wodzie otwartej... Będe pracować również z Ratowniczką WOPR i dowma Młodszymi Ratownikami i teraz mam parę pytań do Was - doświadczonych Ratowników.

1. Wiem, że na samym początku spotkania z moimi towarzyszami trzeba zrobić takie mini zebranie i ustalać pewne rzeczy... Które sprawy ustalić ?

2. Będzie nas 2 wodnych i 2 młodszych - czy ktoś powinien być szefem naszej grupy ?

3. Czy 1500zł + kwaterunek to dobra płaca za miesiąc pracy dziennie od około 8 do 10h

4. Czy system pracy różni się od pracy na basenie ? Jeżeli tak to proszę o wskazówki na co mam zwrócić szczególną uwagę...

Dzięki za odpowiedzi ( jestem online do 23 Czerwca ).
_________________
Moje strony:
www.krzywajazda.glt.pl
www.wopr-wodzislaw-sl.pl
www.forum.skorpio.net.pl
 
     
B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota


Wiek: 36
Do³±czy³: 01 Wrz 2006
Posty: 206
Sk±d: Stalowa Wola/WrocÅ‚aw
Wys³any: Pi± Cze 15, 2007 5:25 pm   Re: Praca na jeziorze

Sopel napisa³/a:
Witam właśnie co ukończyłem kurs i jestem świeżo upieczonym Ratownikiem WOPR. [..]

3. Czy 1500zł + kwaterunek to dobra płaca za miesiąc pracy dziennie od około 8 do 10h

[...]


Jak na kogos kto dopiero zrobil kurs i jako RW jeszcze nie pracowal to wydaje mi sie ze jest to odpowiednie wynagrodzenie. Powiem nawet wiecej, niektorzy ratownicy pracujacy nad Baltykiem nie dostaja takiej kasy.
 
 
     
BarMos 
Doświadczony Forumowicz WOPR
MR 2005


Do³±czy³: 05 Sty 2006
Posty: 89
Sk±d: WÅ‚odawa
Wys³any: Pi± Cze 15, 2007 7:35 pm   

Witam! A wiec tak:

Ad1.
Uwazam ze powinniście okreslić jakie sygnały podajecie sobie w trakcie akcji ratunkowej np przy rozpoczeciu, inny sygnał gdy chcesz cos powiedziec koledze z pomostu obok, wyznaczcie szefa plazy, podzielcie sie obowiązkami

Ad2.

Tak jak wyzej wyznaczcie osobe którsa bedzie wszytkim kierowała tak najlepiej

Ad3.

Uwazam ze 1500zł to bardzo dobre pieniadze i jeszcze + zakwateroewanie. U nas wodny dostaje 1200 zł i ma maseee roboty

Ad4.

Powiem Ci jak jest u nas. Zbieralismy sie 30 min wczsniej przed otwarciem kapieliska dzielilismy sie obowiązkami jedni oczyszczali plaze ze szkła (500M plazy nad jeziorem) inni w tym czasie rozkłądali sprzet po pomostach, inni przygotowywali motorówke do akcji, a inni jeszce robili penetracje dna obowiazkowo. Nastepnie 8 h pracy i zwijanie sprzetu

Pozdrawiam i zycze miłej pracy nad jeziorem:)
_________________
2005- MÅ‚odszy ratownik WOPR
2006- Sternik motorowodny
2008- Ratownik WOPR
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytañ do SQL: 16