www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Uchwała ZG w sprawie składek - 50zł za rok
Autor Wiadomo
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pi Gru 30, 2011 4:37 pm   Uchwała ZG w sprawie składek - 50zł za rok

Witam!

Pojawiła się UCHWAŁA nr 6/8/IX/11 ZG WOPR z dnia 4 grudnia 2011 roku w sprawie składki członków zwyczajnych WOPR.

Najważniejsza rzecz: od 1 stycznia 2012 roku w całej Polsce minimalna składka wynosi 50zł za rok.

Zapraszam do lektury: UCHWAŁA

Warto jest starać się o Honorowego Członka WOPR, który jest zwolniony z opłaty :lol:
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Pi Gru 30, 2011 5:01 pm   

dlaczego tej uchwaly nie ma na stronie oficjalnej WOPR? chyba ze gdzies mi uciekła?
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pi Gru 30, 2011 5:02 pm   

Osiola, też jej szukałem i nie mogłem znaleźć :wink: Na szczęście są inne źródła... :twisted:
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Pi Gru 30, 2011 5:05 pm   

troszke mnie do drazni ze tak wazne tematy sa pomijane na stronie oficjalnej oraz ze nie ma wszystkich aktow prawnych dostepnych tylko informacje o tym ze sie prezesi spotkali ale co ustalili to tajemnica
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pi Gru 30, 2011 5:19 pm   

Mnie to już nawet nie dziwi. Bardzo wiele ważnych spraw, które nas dotyczą nie jest umieszczanych na stronie głównej albo są poukrywane w "Prawie". Nawet teraz prosty przykład - w ogóle ich nie ma. Niestety taki obraz będzie funkcjonował dopóki nie zmieni się podejście władz do zwykłych członków i ratowników. Jak już wcześniej pisałem, występuje trend "o nas, bez nas".
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Sob Gru 31, 2011 12:50 pm   

Nie ma też w wyraźnym miejscu na stronie protokołów z zebrań zarządu głównego a to co panowie tam wyprawiają to poezja :shock:
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Sob Gru 31, 2011 12:59 pm   

Młoody napisa/a:
to co panowie tam wyprawiają to poezja :shock:

Udziel rąbka tajemnicy... :roll:
 
     
Młoody 
Stały bywalec


Pomg: 1 raz
Doczy: 19 Mar 2010
Posty: 537
Skd: chleb!
Wysany: Sob Gru 31, 2011 3:14 pm   

Wystarczy tutaj zajrzeć i poczytać jakie śmieszne wojenki toczą ludzie "u szczytów" :lol:

Śmieszne jest to zmienianie tematów w połowie rozmowy, wzajemne obrzucanie się oskarżeniami i przede wszystkim nieznajomość albo celowe łamanie przepisów.

Nie ma jeszcze protokołu z Lublina a też będzie śmieszny.
_________________
Lifeguard -> Trained to save your ass, not kiss it.
 
     
wopr rewal 
Stały bywalec



Pomg: 1 raz
Doczy: 20 Lut 2006
Posty: 535
Skd: Sosnowiec
Wysany: Wto Sty 03, 2012 3:37 pm   

Wciąż się zastanawiam z jakiego powodu podniesiono składkę,może łaskawie ZG poda jakieś uzasadnienie
 
     
jetpilot 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 02 Wrz 2011
Posty: 181
Skd: Świat...
Wysany: Wto Sty 03, 2012 7:37 pm   

wopr rewal napisa/a:
Wciąż się zastanawiam z jakiego powodu podniesiono składkę,może łaskawie ZG poda jakieś uzasadnienie


uzasadniali to rosnacymi kosztami wszelkimi, ale tutaj mnie przekonano ze nalezaloby zaczac od obnizenia kosztow innych (o jakis hotelach byla mowa itd), wiec napewno to pytanie zadam im przy najblizszej okazji

moje pytanie natomiast jest nastepujace, czy wiadomo cos o sposobie dzielenia skladek? kto najbardziej korzysta na podwyzszce? bo jesli WOPR-y terenowe, to moze byc to dla mnie zrozumiale
_________________
"Widzicie co tam jest napisane na dachu? Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Z. Kołodziejski
 
     
Rokam
Starszy Forumowicz WOPR



Doczy: 23 Maj 2008
Posty: 339
Skd: hehelmans
Wysany: Wto Sty 03, 2012 8:31 pm   

wopr rewal napisa/a:
Wciąż się zastanawiam z jakiego powodu podniesiono składkę,może łaskawie ZG poda jakieś uzasadnienie


Jak dużo, je pije za nie swoje to szybko rośnie brzuch. Taki brzuch potrzebuje więcej jeść i pić za nieswoje.
 
     
Osiola 
Starszy Forumowicz WOPR



Pomg: 2 razy
Doczy: 30 Wrz 2007
Posty: 499
Skd: Świnoujście
Wysany: Wto Sty 03, 2012 9:17 pm   

jetpilot napisa/a:
moje pytanie natomiast jest nastepujace, czy wiadomo cos o sposobie dzielenia skladek? kto najbardziej korzysta na podwyzszce? bo jesli WOPR-y terenowe, to moze byc to dla mnie zrozumiale



56% skladki zostaje w oddziale , 44% idzie do zw i zg, wiec oddzial zyska na skladkach
_________________
1183

www.wopr.swi.pl
http://www.facebook.com/wopr.swinoujscie
 
     
jetpilot 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Doczy: 02 Wrz 2011
Posty: 181
Skd: Świat...
Wysany: Wto Sty 03, 2012 11:32 pm   

28 zlotych oddzial po 11 na zw i zg hmmm mysle ze mozna to zaakceptowac, pod warunkiem ze odzdzial ma dobrze dzialajace biuro itd
_________________
"Widzicie co tam jest napisane na dachu? Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Z. Kołodziejski
 
     
MONIKA 
Stały bywalec



Doczya: 27 Lis 2005
Posty: 831
Skd: CIECHOCINEK/TORUŃ
Wysany: Sro Sty 04, 2012 5:18 am   

jetpilot napisa/a:
28 zlotych oddzial po 11 na zw i zg hmmm mysle ze mozna to zaakceptowac, pod warunkiem ze odzdzial ma dobrze dzialajace biuro itd


Dokładnie i to była bym wstanie zrozumieć a nie jak jest u mnie Godziny otwarcia biura wyznaczone a tam nikogo nie ma ,telefon nie odbiera no tragedia na maxa i tak od dłuzszego czasu :/
 
 
     
DeVu 
Stały bywalec


Pomg: 8 razy
Doczy: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wysany: Pi Mar 02, 2012 6:50 pm   

Szkoda, że nie ma podobnego zapisu:
"Utrata członkostwa następuje na skutek - nieopłacenia składki członkowskiej za dany rok kalendarzowy do 31 (miesiąc) danego roku."

Wiem, wymyślam ale przynajmniej byłby jakiś porządek i nie musiałbym słuchać na zebraniach zarządu czy Pan X, który nie płaci od 3 lat składek, dalej ma być członkiem WOPR czy może zrobić mu przysługę i wykreślić? :shock:
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17