www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
CZY CHCEMY ZMIAN NA FORUM???

czy chcemy wprowadzenia "cenzury" na forum??
tak
53%
 53%  [ 8 ]
nie
46%
 46%  [ 7 ]
G³osowañ: 15
Wszystkich G³osów: 15

Autor Wiadomo¶æ
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Sro Lis 30, 2005 10:40 pm   

Witam... jako moderator

Proszę się nie spodziewać jakichś rewolucji :D
Postaram się jedynie pomóc Adminowi w prowadzeniu tego forum.
Nie usuwam żadnych postów, nie zmieniam ich treści. Niektóre posty zostaną przeniesione do innych for (np. temat SRW zostanie przeniesiony do SZKOLENIA) dla poprawienia przejrzystości. Pracuję nad regulaminem forum, które przedstawię do akceptacji Adminowi.
Na tą chwilę proszę o zamieszczanie faktycznych stanowisk dotyczących konkretnych tematów. Wszelkie posty typu: "u mnie też" lub "i ja się cieszę" proszę przekazywać wiadomościami priv, lub w temacie POZDROWIENIA, które nie będzie raczej moderowane. Starajmy się aby wpisywane przez nas posty miały jakąś jakość... albo wypowiedzi niosącej konkretne wiadomości, najlepiej poparte linkiem do źródła jeśli to konieczne... lub formą zapytania dotyczącego konkretnego tematu.

Mam nadzieję że nie zauważycie mojej działalności na forum :D będę się starał lekko korygować, na pewno nie cenzurować.

Pozdrwiam

baca
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Sro Lis 30, 2005 10:43 pm   

moze sa chentni na moderatora?? a moze macie jakies nominacje?? podsuncie jakies kandydatury a mysle ze szybko przekonamy naszego admina:)
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
Timon 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Ratownik


Wiek: 35
Do³±czy³: 20 Wrz 2005
Posty: 225
Sk±d: ÅšwiÄ™tokrzyskie
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 3:14 pm   

ja mogę zostać moderatorem mojego regionalnego (świętokrzyskie)
_________________
2005-MÅ‚odszy Ratownik WOPR
2006-Sternik Motorowodny
2008-Ratownik WOPR
2008-KPP
2009-Ratownik Śródlądowy, Pływalni, Morski
2010-Ratownik Medyczny

''zmieniamy horyzont, w natchnieniu, w zachwycie, bo jedno, bo jedno jest życie.''
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 10:49 pm   ciekawy pomysl

ciekawy pomysl :idea: moze niech bedzie w regionalnyych moderatorem przedstwiciel danego okregu??

[ Dodano: 1 Grudzień 2005, 21:51 ]
jesli komus by sie udalo rozkrecic wlasne regionalne forum to moglby "awansowac" wyzej... co o tym myslicie??
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Do³±czy³a: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 10:52 pm   

Pomysł może i ciekawy, ale czy regionalne fora potrzebują moderatorów? Tam raczej niewiele się dzieje niestety...
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 11:01 pm   

wlasnie o to chodzi Ishtar bo tam kazdy moze sie wykazac i kazdy startuje od zera... nie chodzi mi o moderowanie co o rozruszanie tych dzialow. ci ktorzy rozbuduja wlasne regionalne dzialy i bedzie tam pozadek jakis i poziom trzymany ci wejda wyzej.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
pioro6 
Starszy Forumowicz WOPR
RW



Wiek: 37
Do³±czy³: 09 Wrz 2005
Posty: 333
Sk±d: Pomorskie
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 11:15 pm   Za dużo moderatorów też być nie może :))

To raczej nie wypali, z pomorskiego jestem chyba tylko ja i jeszcze jedna osoba. Może rozwiązaniem byłoby ustalenie jednego mod. na wszystkie województwa.

Pozdrawiam !!!
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Gru 01, 2005 11:57 pm   

to ze jestes sam nie znaczy ze nie mozesz kogos jeszcze zachecic. dzialajmy niie tylko na forum ale tez i poza nim. jestesmy w WOPR a forum jest tylko jednym z wielu narzedzi propagowania tej organizacji. to tylko propozycja poczekajmy na kilka opinii.
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
nemzi 
Site Admin


Do³±czy³: 26 Lut 2004
Posty: 136
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Czw Gru 15, 2005 1:39 am   

Co do przyznawania moderatorów na każde forum regionalne - chyba na razie nie ma jeszcze takiej potrzeby. Myśle, że jedna osoba spokojnie by wystarczyła, żeby sie nimi zaopiekować. Jeśli jest ktoś chętny - czekam na kandydatury.

Pojawił się tez inny problem. To, co się działo na forum Praca...

http://www.forum.wopr.net...php?p=2813#2813

Niestety, nie miałem możliwości zajrzeć na forum przez łądną chwilę i tego typu wypowiedzi sobie tu "wisiały". Prawda jest taka, że admin bądź moderator powinni reagować szybciej niż po 3 dniach na obrzucanie bluzgami i mieszanie z blotem kogoś, kto nawet nie ma możliwości się bronić. Nie wiem, jakie jest Wasze zdanie, ale w takich przypadkach odpowiadam na pytanie w ankiecie - TAK. Forum potrzebuje cenzury. Tylko w tego typu ekstremalnych przypadkach, ale potrzebuje.

Wiele działów ciągle nie ma moderatorów. Stąd tego typu kwiatki - nikt nie jest on-line 24 na dobe, ja też nie. Dlatego potrzebuje pomocy osób odpowiedzialnych, które, nie nadużywajac niepotrzebnie uprawnień, będą mogły mieć wpływ na to, co się dzieje. Nie oznacza to, że jeśli ktoś weźmie na siebie moderacje jakiegoś forum, ja zupełnie o nim już zapominam. Staram się wiedzieć, co się tu dzieje, we wszytkich działach. Ale potrzebuje pomocy. Dlatego ponawiam prośbę.

pzdr
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Do³±czy³: 15 Cze 2005
Posty: 883
Sk±d: Bognor Regis - UK
Wys³any: Czw Gru 15, 2005 11:35 am   

ostatnie wydarzenia i forma "cenzury" naklaniaja mnie do zmiany zdania na ten temat. propozycje i wykonanie baca wydaja sie sensowne. jesli moge w czyms pomoc to chentnie to zrobie. musze jednak znac zakres moich obowiazkow i uprawnien. dzialy dowolne byleby o ratownictwie i nie dotyczace spraw medycznych bo na tym sie slabo znam. zglaszam swoja kandydature na moderatora oficjalnie :wink:
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
sztondi 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 38
Do³±czy³: 11 Lis 2005
Posty: 359
Sk±d: CzÄ™stochowa
Wys³any: Czw Gru 15, 2005 12:24 pm   

Kovalsz Proponuje zebys wział działy Nowinki i Prace :wink:
_________________
2005 - MÅ‚odszy Ratownik Wopr
2006 - Sternik Motorowodny
2007 - Ratownik Wopr
2011 - Ratownik KPP
2011 - RWP, RWÅš, RWM
2012 - Instruktor PÅ‚ywania
2013 - Instruktor Kulturystyki
 
 
 
DeVu 
Stały bywalec


Pomóg³: 8 razy
Do³±czy³: 16 Lis 2005
Posty: 1976
Wys³any: Czw Gru 15, 2005 12:43 pm   

Mi się wydaje, że 2 moderatorów na tyle uzytkowników to stanowczo za mało. Te 2 osoby musiały chyba caly dzieś siedzień i poprawiać wszystkich, którzy roboli jakieś błędy itp. itd. Propo cenzury jestem ZA. Jakoś dziwnie się czyta posty z "brzydkimi" słowami co doprowadza do "braku apetytu" na dany temat.

Chciałbym jeszcze powiedzieć inną kwestje. Chodzi mi o ilośc postów i zdobywanie kolejnych "żarówek". Moja prośba polega na tym, żeby powyłączać te "dodatki", przez to robią się często czaty, posty są nie na temat, każdy chce za wszelką cene osiągnąć jak najszybciej nowy poziom. Mówię o małym procencie takich osób, bo większośc wie o co chodzi na forum, ale jednak warto to przemyśleć :) pozdrawiam
 
 
baca 
Zasłużony dla Forum WOPR

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2005
Posty: 348
Sk±d: Podhale
Wys³any: Czw Gru 15, 2005 12:51 pm   

Ja siÄ™ wyrabiam :D
Mogę wziąć pozostałe fora, które nie będą obstawione, łącznie z regionalnymi, tak porządkowo.
Do nowopowstałego forum POMOC PRZEDMEDYCZNA trzeba tez kogoś znaleźć. Podobno była propozycja miss wywyjec. Można by zapytać, może się zgodzi :)

Jeśli zdecydujemy się na większą ilośc moderatorów to warto by pomyśleć o zamkniętym forum moderatorskim.

Pozdrawiam

baca
 
 
Timon 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Ratownik


Wiek: 35
Do³±czy³: 20 Wrz 2005
Posty: 225
Sk±d: ÅšwiÄ™tokrzyskie
Wys³any: Czw Gru 15, 2005 5:48 pm   

Ja się mogę czymś zająć- jeśli oczywiście chcecie mnie :D
_________________
2005-MÅ‚odszy Ratownik WOPR
2006-Sternik Motorowodny
2008-Ratownik WOPR
2008-KPP
2009-Ratownik Śródlądowy, Pływalni, Morski
2010-Ratownik Medyczny

''zmieniamy horyzont, w natchnieniu, w zachwycie, bo jedno, bo jedno jest życie.''
 
 
 
nemzi 
Site Admin


Do³±czy³: 26 Lut 2004
Posty: 136
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Nie Gru 18, 2005 5:44 pm   

Powolutku co prawda, ale systematycznie, kolejne działy zyskują opiekunów. Koleżenki i koledzy - powitajmy nowego moderatora! Od dziś wywyjec ma pod sobą dział "Pomoc przedmedyczna"

[ Dodano: 18 Gru 2005 08:24 pm ]
I kolejny członek zespołu. Długo przeciwny wprowadzaniu moderacji forum, założyciel niniejszego tematu, zagorzały zwolennik określanie moderacji mianem "cenzury". Jednym słowem - kovalsz. :) Będzię trzymać pieczę nad działami "Nowinki z kręgów WOPR", "Praca" oraz "Dyskusje o wszystkim i niczym".

[ Dodano: 19 Gru 2005 12:36 am ]
Również od dzis do grona moderatorów dołączył pioro6 - bierze na siebie fora regionalne.


Mam nadzieję, że podjete ostatnimi czasy decyzje pomogą forum trzymać poziom, na jakim nam wszystkim zależy. Rośnie liczba postów, tematów i użytkowników - w końcu wzrosła też liczba osób odpowidzialnych za forum. A to oznacza, że nasze forum się rozwija. :)
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 18