www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wszystko jest OK, ale...
Autor Wiadomo¶æ
Gościu
Go¶æ
Wys³any: Sob Maj 29, 2004 8:03 pm   Wszystko jest OK, ale...

Właśnie serwis mi się podoba, idea Forum jest kapitalna (podział tematyczny właściwy), ale brakuje REKLAMY ! Trzeba uderzyć do ZG i ZWojewódzkich, w celu rozpropagowania idei. Sami nie mają nic lepszego do zaproponowania, więc nie powinni robić problemów.
 
 
anmark 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 07 Mar 2004
Posty: 119
Sk±d: Polska
Wys³any: Nie Maj 30, 2004 8:24 am   e-maile

Dobrze było by popisać e-maile na adresy przy stronach woprowskich, że takie forum i szukanie pracy istnieje
 
 
nemzi 
Site Admin


Do³±czy³: 26 Lut 2004
Posty: 136
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Nie Maj 30, 2004 6:54 pm   Czas...

Ciesze się, że Forum i strona są dobrze widziane. Z pewnością przydałoby się zadziałać w w kierunku rozleklamowania serwisu i oczywiście cały czas mam zamiar się za to zabrać... Ale z dwóch powodów odkładam to wiecznie na późnej. Pierwszy to fakt, że cały czas znajduje jakieś mniejsze bądź większe błędy na stronie, coś zmieniam, coś dodaje, poprawiam usterki... Nie jest to twór idelany i wiele mu jeszcze brakuje, a zanim pójdzie "w szeroki świat" chciałbym, żeby pracował stabilnie, niezawodnie i nie miał błędów...

Drugi, nie mniej istotny powód, to brak czasu. Jak już robić reklamę, to na dużą skalę, a na to potrzeba chwilę poświęcić... Niestety - chwilowo trudno mi tą chwilę wygospodarować.

Postaram się poprawić - jak tylko będzie to możliwe. Wielkie dzieki dla anmarka - strona nie zyskała by takiej odwiedzalności bez linków z SWWOPR. Jednocześnie jeżeli ktoś ma pomysł i czas na rozreklamowanie strony - nic nie stoi na przeszkodzie. Adesy są dwa:
www.ratownicy.wopr.prv.pl - na stronÄ™
www.forum.wopr.prv.pl - bezpośrednio na forum
Ponadto można zamieszczać banner reklamowy, który widać w stopce. Jeżeli ktoś ma stronę i chciałby go zamieścić - niech da znać mi znać.

Pozdrawiam
 
 
 
anna
Go¶æ
Wys³any: Wto Cze 01, 2004 9:00 am   Re: Czas...

nemzi napisa³/a:

Ponadto można zamieszczać banner reklamowy, który widać w stopce. Jeżeli ktoś ma stronę i chciałby go zamieścić - niech da znać mi znać.


Mozesz udostepnic gotowy kod do wklejenia na stronke, dla banera??
 
 
nemzi 
Site Admin


Do³±czy³: 26 Lut 2004
Posty: 136
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Wto Cze 01, 2004 8:38 pm   Kod bannera

Kod do wklejenia na stronÄ™ w celu umieszczenia bannera:

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29,0" width="450" height="50">
<param name="movie" value="bannery/b3.swf">
<param name="quality" value="high">
<embed src="http://www.ratownicy.wopr.net.pl/bannery/b3.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="450" height="50"></embed>
</object>

Mam prośbę - jeżeli banner się gdzieś znajdzie, dajcie link, gdzie to jest. Chętnie zobacze. Pozdrawiam i dzieki za chęć promowania stronki.
 
 
 
SR_WOPR
Go¶æ
Wys³any: Pon Lis 22, 2004 3:04 pm   

No właśnie, stronę trzeba zareklamować i to ostro. NA stronach wszystkich wojewódzkich oddziałów powinien być rzucający się w oczy link do tej strony.
 
 
nemzi 
Site Admin


Do³±czy³: 26 Lut 2004
Posty: 136
Sk±d: Warszawa
Wys³any: Pi± Lut 04, 2005 11:03 am   Czemu nie...

Jak to mówią - czemu nie? Jeżeli ktoś ma pomysł na promocje FORUM - zapraszam. Wszelkie działania bedą mile widziane. We własnym zakresie - robie co mogę, w wolnej chwili. Jeżeli chcecie rozreklamować FORUM - nic nie stoi na przeszkodzie. Piszcie o nim znajomym ratownikom czy zamieszczajcie linki na stronach, jeśli macie taką możliwość, a z pewnością benda rezultaty.

Pzdr dla Wszytkich i dzieki za zainteresowanie FORUM
 
 
 
michal88 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³: 17 Maj 2005
Posty: 194
Sk±d: owni
Wys³any: Pon Lip 11, 2005 9:41 am   

A nie można poprosić jakis prezesów WOPR żeby przekazywali informacjie do instuktorów którzy prowadzą kursy na ratowników, że takie forum istnieje, że jest tu duzo rad, uwag , pomysłów, tre ści które mogą się przydać. Argumentacjia jest prosta, mamy już 190 uzytkowników, a informacjie jakie są na forum są prawdziwe, pomagają w pracy. Myślę, że jeśli prezes WOPR zaiteresowałby się tym w jakiś sposób coś by z tego było, bo przecież zrobienie telefonu do okręgów WOPR-owskich i powiadomienie instruktorów duzo nie kosztuje. Tyle co zaangażowanie, polecenie i telefony... i tyle. Myślę ,że da się tu sprowadzić więcej ludzi.


Prezes WOPR ten najważniejszy przekazuje informacjie prezesom wojewódzkich wopr, ci prezesuniowie przekazują do odziałów a tam trafia informacja do instrunktorów a oni przekazują kursantom.
 
 
HDS 
Starszy Forumowicz WOPR
Ratownik WOPR



Wiek: 40
Do³±czy³: 20 Lip 2005
Posty: 420
Sk±d: Nowa Huta
Wys³any: Sro Lip 20, 2005 10:34 pm   

Rozeslac informacje o takowej stronie, forum ( + jakaś broszurka WOPRowska) za pośrednictwem Poczty Polskiej z ZG do WOPRów regionalnych, a WOPRy regionalne do swoich czlonków też listownie bądź za pomocą poczty pantoflowej, smsów etc ( zarzady-> instruktorzy -> zwykle szaraki-> itd tid)
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 17