www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zmiany zmian w Okręgu Gorzowskim
Autor Wiadomo¶æ
Heinman 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 23 Mar 2013
Posty: 25
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: Czw Lis 14, 2013 12:44 pm   Zmiany zmian w OkrÄ™gu Gorzowskim

Jak wynika ze strony Okręgu Prezes Smolarczyk zaczął robić czystki tych co mu nie potakiwali głowami bezmyślnie. Ale stało się tak, że szarpnął się na najaktywniej działającego prezesa rejonowego Gorzowa, a w tym i wiceprezesa i podejmował uchwały i wyrzucał z WOPR. Dziwną metodę przyjął ale chyba takie czasy i takich ma doradców :) No ale słyszałem, że sprawa trafiła do sądu i Pan Smolarczyk przegrał. Ciekawe czy teraz honorowo ustąpi i czy będziemy mieli w końcu sensownego szefa :) :) :)
 
     
normalny 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 15 Lis 2013
Posty: 1
Sk±d: Lubuskie
Wys³any: Pi± Lis 15, 2013 10:10 am   

Wszystkich zainteresowanych sprawÄ… zapraszam do -
http://www.wopr-gorzow.co...dnia-07-10-2013
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Sob Lis 16, 2013 9:42 am   

No i jak zwykle, każda strona ma "święte" argumenty. Gdzie prawda absolutna? Trzeba by ( w przypadku osób postronnych) wiele więcej wiedzieć aby obiektywnie ocenić sytuację i móc zająć jednoznaczne stanowisko. A jak za wszystkim stoją sprawy personalne, to mamy takie sytuacje. Brak nam autorytetów.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Heinman 
Forumowicz WOPR


Do³±czy³: 23 Mar 2013
Posty: 25
Sk±d: Zielona Góra
Wys³any: Pon Lis 18, 2013 9:04 am   

Racja, racja. Dobrze by było żeby kto podpiął orzeczeni sądu, który stwietrdził, że Pan Smolarczyk nie miał racji. Jesli tak było to uważam, że powinien honorowo podać się do dymisji.
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Nie Lis 24, 2013 1:20 pm   

Pamiętajcie, że w lubuskiem to z inicjatywy JT zostały zawieszone (przełożone, przerwane - jak zwał) obrady zjazdu aby - jak to określił JT - nie wprowadzać podziałów w WOPR. Po czym po zawieszeniu obrad parę godzin póżniej w tym samym dniu parę ulic dalej zostało założone nowe stowarzyszenie - WOPR Województwa Lubuskiego i zarejestrowane w ciągu dwóch tygodni (widocznie szybka ścieżka legislacyjne - jak nigdzie - jest w tamtejszym organie nadzoru i sądzie). Tak więc jak już dwa tygodnie minęły to już nowa jednostka wojewódzka była.
Oceńcie sami "pomoc" byłego prezesa w jednoczeniu WOPR ...
 
     
P.M. 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz
P.M.


Pomóg³: 2 razy
Wiek: 52
Do³±czy³: 18 Maj 2013
Posty: 111
Sk±d: Kielce
Wys³any: Wto Lis 26, 2013 9:15 pm   

W jednym województwie prezes wyrzuca wiceprezesa za delegacje do pzmwinw, w innym województwie prezes nie tylko daje delegacje do pzmwinw wiceprezesowi, ale także samochód służbowy z kierowcą, a później obydwaj prezesi (wraz z innymi) spotykają się w poznaniu w celu reanimacji WOPR.....
Przewrotny jest ten świat.........
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Sro Lis 27, 2013 2:03 am   

PB napisa³/a:
Po czym po zawieszeniu obrad parę godzin póżniej w tym samym dniu parę ulic dalej zostało założone nowe stowarzyszenie - WOPR Województwa Lubuskiego i zarejestrowane w ciągu dwóch tygodni

Już były informacje na forum o podobnych praktykach w Piotrkowie Trybunalskim. Wyraźnie Pan Prezes szykuje swój elektorat do powtórnych wyborów, a to że grzebie takimi działaniami najprostsze (najbardziej przejrzyste i z racji racjonalnego funkcjonowania organizacji) zasady funkcjonowania struktury WOPR na poszczególnych poziomach, utrwalone tradycją i logiką ( chyba, że logiką jest tworzenie na danym terenie konkurujących ze sobą WOPR'ów), nie ma dla Prezesa znaczenia. Nie liczy się organizacja, która jest organizacją nas wszystkich - liczy się tylko trwanie JT jako Prezesa, który ma monopol na przywództwo i głoszenie prawd absolutnych - tak ja to oceniam (prywatnie) :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
 
     
PB 
Stały bywalec
PB


Pomóg³: 5 razy
Wiek: 59
Do³±czy³: 19 Mar 2010
Posty: 1018
Sk±d: StoÅ‚eczne WOPR
Wys³any: Sro Lis 27, 2013 4:53 pm   

SoLo napisa³/a:
Nie liczy się organizacja, która jest organizacją nas wszystkich - liczy się tylko trwanie JT jako Prezesa, który ma monopol na przywództwo i głoszenie prawd absolutnych - tak ja to oceniam (prywatnie) :mrgreen:


Czym skorupka za młodu ....
 
     
SoLo 
Stały bywalec
SoLo


Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 26 Maj 2013
Posty: 762
Sk±d: Centrum
Wys³any: Sro Lis 27, 2013 11:15 pm   

Mam nadzieję, że to nie do mnie tylko do JT :grin:
Choć zapewne i ja czymś za młodu nasiąknąłem i trudno to zmienić, choć zwykle przeszkadza w "życiu" :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
 
     
siÅ‚aczka 
BAD - Bardzo Aktywny Działacz


Do³±czy³a: 09 Sty 2012
Posty: 162
Sk±d: Pomorze
Wys³any: Pi± Gru 06, 2013 4:19 pm   

A czym niby ma nasiąknąć u JT ???
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16