www.forum.wopr.net.pl Strona G³ówna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pływalnie Wrocław!
Autor Wiadomo¶æ
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Do³±czy³: 22 Mar 2012
Posty: 26
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Wto Maj 01, 2012 11:08 pm   PÅ‚ywalnie WrocÅ‚aw!

Witam serdecznie wszystkich ratowników z Wrocławia,
mam pytanie odnośnie pływalni przy ulicy Wejcherowskiej czy kto kolwiek z forumowiczów tam pracował i jaka jest opinia tej osoby na temat tego basenu. Potrzebowałbym również informacji kontaktowych do osoby która zajmuje się naborem ekipy ratowniczej na tym basenie: numery które znalazłem nie odpowiadają albo nie istnieją.

interesowały by mnie również opinie i informacje na temat innych kąpielisk takich jak Glinianki, Morskie Oko, Kłokoczyce.

nie wiem czy dobrałem odpowiednio dział, jako że temat dotyczy pracy jednak napisałem go tutaj ponieważ dotyczy tylko Wrocławskich pływalni. Jeżeli Moderatorom nie będzie odpowiadał dział to proszę o przeniesienie tematu :)
 
     
SantaClaus 
Czasem zaglÄ…da


Wiek: 31
Do³±czy³: 06 Kwi 2012
Posty: 1
Sk±d: WaÅ‚brzych
Wys³any: Sro Maj 02, 2012 7:16 pm   

2 sezony temu pracowałem na Gliniankach. Atmosfera w porządku, praca całkiem lajtowa, w słoneczne weekendy sporo ludzi, zresztą jak wszędzie. ;) 2 wodnych, 2 młodszych i w ciągu okresu jak pracowałem przewijała się całkiem spora liczba społecznych, którzy ciągle pomagali.
Pływalnia przy ul. Wejherowskiej, Glinianki, basen przy ul. Teatralnej i chyba jeszcze kilka pływalni jest obstawiane przez 1 osobę. Tomasz Jarocki - tel: 601 587 972.
http://www.multigrupa.com/kontakt/
Jednak przy jakichkolwiek kontaktach z Panem Tomaszem i umowach słownych radzę zdecydowanie potwierdzić wszystkie informacje kilkukrotnie.
Jakieś 2 miesiące temu miałem taką sytuację, że umówiłem się z p. Jarockim co do pracy na basenie przy ul. Teatralnej. Wszystko było już ustalone, miałem tylko przyjść na basen i dogadać się co do szczegółów z szefem ratowników. Okazało się, że nikt nic nie wie na ten temat, że mam pracować!
Na szczęście ratownicy pracujący tam pomogli mi i jakoś upchali mnie w grafik, za co byłem im bardzo wdzięczny. :mrgreen:
 
     
Dxxo 
Forumowicz WOPR


Wiek: 31
Do³±czy³: 22 Mar 2012
Posty: 26
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: Sro Maj 02, 2012 8:17 pm   

Wielkie dzięki!
na dniach postaram się skontaktować z p. Jarockim :)
Chyba pierwsza osoba z Wałbrzyskiego WOPRu zawitała na forum, pozdrowienia z rodzimej jednostki!
 
     
B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota


Wiek: 36
Do³±czy³: 01 Wrz 2006
Posty: 206
Sk±d: Stalowa Wola/WrocÅ‚aw
Wys³any: Czw Cze 14, 2012 8:41 am   

Należało by wspomnieć o wynagrodzeniu.
3,3 zł to chyba nie jest szczyt marzeń, prawda ?
 
 
     
basen 
Czasem zaglÄ…da


Do³±czy³: 06 Cze 2012
Posty: 3
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: Czw Cze 14, 2012 9:06 am   

lepiej 3,30 niż społecznie :D
Szkoda, że na to idą tylko młodsi bez KPP zaraz po kursie, a potem efekt: http://srem.naszemiasto.p...rmach,id,t.html

Pozdrowienia dla Multi Grupy, miłego procesu
 
     
B_N 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl
Patriota


Wiek: 36
Do³±czy³: 01 Wrz 2006
Posty: 206
Sk±d: Stalowa Wola/WrocÅ‚aw
Wys³any: Czw Cze 14, 2012 7:19 pm   

Chyba wolałbym robić społecznie niż być traktowany jak za przeproszeniem szmata.
Życze właścicielowi Multigrupy żeby kiedyś przyszło mu przeżyć za 600 zł miesiąc czasu ;-)
Również dokładam się do życzeń związanych z procesem... ;-)
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytañ do SQL: 16