www.forum.wopr.net.pl Strona Gwna www.forum.wopr.net.pl
Największe w Polsce forum ratowników WOPR i nie tylko

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Nastpny temat
HALO Wrocław i okolice
Autor Wiadomo
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Nie Lis 13, 2005 9:43 pm   HALO Wrocław i okolice

Czy jest tu ktokolwiek z Wrocławia lub okolic??? ujawnijcie się :D
 
 
 
Ada
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 25 Gru 2004
Posty: 13
Skd: Wrocław
  Wysany: Sob Lis 19, 2005 9:40 pm   

No to się ujawniam:P I mówię czesć:)
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Nie Lis 20, 2005 6:21 pm   

Ano witam :D już prawie straciłam nadzieję, że ktokolwiek z Wrocławia tu zagląda. Wogóle mam wrażenie, ze nasz WOPR działa dosyć słabo, albo moze to ja jestem niedoinformowana? Pozdrawiam :D
 
 
 
Ada
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 25 Gru 2004
Posty: 13
Skd: Wrocław
Wysany: Nie Lis 20, 2005 7:01 pm   

No cóz prawda jest taka ze nic sie nie dzieje:( A nawet jesli sie juz dzieje to wiedza o tym tylko wybrancy :cry: Tak sobie mysle,że gdyby tak wiecej osób sie odezwało i miałoby ochote to moglibysmy zaczac jakos działac :) No chociazby jakies wspólne treningi czy cos( w ramach przygotowan do sezonu):) :)
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Nie Lis 20, 2005 7:24 pm   

Cytat:
No chociazby jakies wspólne treningi czy cos( w ramach przygotowan do sezonu)

gdyby tylko znaleźli sie chętni to ja jestem jak najbardziej za. W koncu w kupie raźniej :wink:
 
 
 
kovalsz 
Stały bywalec
NaRS Pool Lifeguard



Wiek: 42
Doczy: 15 Cze 2005
Posty: 883
Skd: Bognor Regis - UK
Wysany: Nie Lis 20, 2005 11:29 pm   

chyba w grupie:) bo w kupie to.....:P
_________________
Moje motto na ten rok - koko bongo i do przodu!!
 
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Pon Lis 21, 2005 11:21 am   

kovalsz nie znasz sie i sie nie czepiaj :wink: słowo się rzekło i jak mówie ze w kupie raźniej to tak jest :mrgreen:
 
 
 
Ada
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 25 Gru 2004
Posty: 13
Skd: Wrocław
Wysany: Pon Lis 21, 2005 7:08 pm   

Ishtar masz całkowitą racje kupy nikt nie ruszy:P
ZAtem "ludu Dulop"( czy jakos tak:P) pokażcie sie kochani :lol: :wink:
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Pon Lis 21, 2005 7:16 pm   

Cytat:
kupy nikt nie ruszy:P

otóż to :mrgreen:
a co do treningów- na który basen chodzisz? A swoją drogą szkoda ze we wrocku nie ma drużyny WOPR- tzn. jest ale chyba bardziej nastawiona na udział w zawodach i przygotowania pod tym kątem
 
 
 
Ada
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 25 Gru 2004
Posty: 13
Skd: Wrocław
Wysany: Pon Lis 21, 2005 10:32 pm   

A wiesz ze o tym samym myslałam tzn w pewnym okresie szukałam jakiejs grupy która wspołnie trenuje wymienia sie doswiadczeniami. Na spotkaniach której mozna sie dowiedziec takich rzeczy jakich nie usłyszy sie na zadnym kursie. Znalazłam tą druzyne o której mowa:) Ale z tego co zdazyłam zauwazyc oni są głównie nastawieni na zawodników a nie ratowników z zamiłowania czy powołania:( Co do basenu to obecnie mykam na basen przy hotelu gem oraz do 113 Jesli mowa o ulubionych to basen WSO- niecka jest boska:P poza tym bardzo mili ratownicy i ogólnie klimacik na + niestety nie miałam mozliwosci przedluzenia przepustki:( oraz uwielbiam basen nr 3 na Teatralnej:) Heheheh moze i z góry wyglada nieciekawie ale kto w nim pływał to wie ze jest ok:) A Ty który basen najczesciej okupujesz? Ew który przypadł Ci do gustu?:)
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Pon Lis 21, 2005 10:56 pm   

Cytat:
Ale z tego co zdazyłam zauwazyc oni są głównie nastawieni na zawodników a nie ratowników z zamiłowania czy powołania:(

dokładnie tak- a taka idea raczej mi nie pasuje
Co do basenów- na basenie 113 spedziłam pół życia wiec mam do niego sentyment :D najpierw tam trenowałam, a pozniej robilam kurs- niestety co tu duzo mowic- basen jest beznadziejny.
Teraz chodze do Redeco, ale tylko z powodu oszczędnosci czasu bo mam do niego pare kroków. Jest ładny, ale wole głębsze baseny-jak np. na Teatralnej:)
A podobno na tym basenie przy gem są kursy na RW a instruktorem jest kobieta- co chyba sie rzadko zdarza
 
 
 
Ada
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 25 Gru 2004
Posty: 13
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Lis 23, 2005 4:25 pm   

Hehehehe no to widze że nawet z jednego osiedla jestesmy:) Cóz TY z oszczedności czasu wybrałas Redeco ja z oszczedności finansowej wybrałam 113:P Jesli zas chodzi o instruktorke prowadzaca kursy przy gem_ie to jest nią pani Agnieszka Ciszek. Co do tego zjawiskowego prowadzenia kursów przez kobiety to sie zgodze z tym ze chyba jednak wolałabym aby moim instruktorem był mężczyzna. Z panią Agnieszka obecnie mam zajecia i mimo tego ze jest miłą i otwarta osoba to nie zgłosiłabym sie do niej na kurs. Heheheh chyba gustuje w instruktorach którzy nie lubią kobiet:P Mam takie masochistyczne podejscie ze wole mieć pod górkę:P Jesli chcesz sie czegoś wiecej dowiedziec o kursie przy gem_ie to podaje Ci link szkoły prowadzonej przez panią A.C.
http://www.health-body.pl/akademia.htm

NO WROCŁAWIANIE I WROCŁAWIANKI CO JEST?! NIE WSTYDZIC SIE! ODEZWAĆ SIĘ! NIE WIEM JAK ISHTAR ALE JA NIE GRYZĘ! :wink: 8)
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Lis 23, 2005 4:37 pm   

ja gryzę tylko czasem :wink:
Jak masz masochistyczne podejście, to na instruktora pasuje p. Smul :wink: . Może juz sie z nim zetknęłas? On chyba prowadzi kursy na RW na Teatralnej. Podobno ma opinię pogromcy :P Ja się z nim zetknęłam tylko na pierwszych zajęciach na MR
 
 
 
Ada
Wypowie się, choć w ostateczności


Doczy: 25 Gru 2004
Posty: 13
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Lis 23, 2005 4:48 pm   

Pan Smul buahahahha więcej o nim leged krązy niż o bursztynowej komnacie:P Jak byłam na kursie na mł. rat. to trenowałam na Teatralnej hehehhe no i pan Smul czesto udzielał mi róznych rad typu hiperwentylacja itd. ( po sezonie czesto siedzi na 3 po prostu jako ratownik) tia jeszcze wtedy nie wiedzialam ze to jest właśnie pan Rysiu a wogóle to przez cały kurs ratownik z WSO wciaż nam powtrzał ze powinnismy sie cieszyć ze nie mamy z panem Ryszardem:P O tym że ten przemily ratownik z 3 to ta sama osoba co instruktor sadysta dowiedziałam sie dopiero na egzaminie końcowym kiedy to Pan Smul zasilił szeregi komisji. Zatem ja chyba na prawde gustuje w sadystach:D I zebys wiedziała ze jak juz się zdecyduje na wzięcie udziału w kursie na RW to pierwsza rzecza o która spytam w biurze to będzie kiedy pan Smul prowadzi kurs:P
  
 
 
Ishtar 
Dyżur na www.forum.wopr.net.pl



Doczya: 17 Kwi 2005
Posty: 209
Skd: Wrocław
Wysany: Sro Lis 23, 2005 5:04 pm   

Szalona... :wink: na pewno zaletą kursu, prowadzonego przez niego jest to, że dobrze przygotowuje kursantów. Mimo wszystko ja raczej nie lubie zajęć na których się zbyt stresuje :? Chociaz taki kurs to mogłoby być jakies extremalne doświadczenie :wink:
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group



-> www.ratownicy.wopr.net.pl<-


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapyta do SQL: 17